Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2012 o 20:33, bleub napisał:

Zbiorówka z kwietnia.

No no, wszystko ładnie w Boxach, biuti. Widzę, że jest i Atlantis. Pamiętam tą gierkę, jeszcze sam mam gdzieś oryginał na 4cd''kach. Dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 20:33, bleub napisał:

Zbiorówka z kwietnia.


Chyba zbiorówka z kwietnia 2006, bo z tego roku jest najnowsza z tych gier jeśli dobrze widzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, D2 umieściłem na honorowym miejscu :)
Od kwietnia sporo się zmieniło, parę tytułów odeszło, duuuużo natomiast przybyło więc zapewne do końca września strzelę zaktualizowane foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 20:33, bleub napisał:

Zbiorówka z kwietnia.


Nigdy nie lubiłem tych wielkich boxów. Praktycznie puste w środku (przynajmniej większość) a zabierały miejsca co pięć gier w zwykłych pudełkach. :) Niemniej kolekcja ładna. Szczególnie podoba mi się ślicznie zachowana edycja Atlantis. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 13:46, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion
Jakieś 1000 gier. Zdjęcia nie obejmują. 18+ lat grania i kolekcjonowania.
I (nieskromnie) dodam, że jest tego więcej ale w domu już brak miejsca.


Gry na PS2 to chyba amerykańskie wydania, bo europejskie mają białe brzegi? Dlaczego nie europejskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 09:09, Sir_Kielbasa napisał:

> NintendoPassion
> Jakieś 1000 gier. Zdjęcia nie obejmują. 18+ lat grania i kolekcjonowania.
> I (nieskromnie) dodam, że jest tego więcej ale w domu już brak miejsca.

Gry na PS2 to chyba amerykańskie wydania, bo europejskie mają białe brzegi? Dlaczego
nie europejskie? :)


U mnie wszystko jest na NTSC. Jak masz 5 minut, to zajrzyj do tego wpisu i wszystko będziesz wiedział http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=341833&n=55

No i dzięki, bo fajnie jak ktoś przegląda forum/stare wpisy.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już miałem wczoraj pisać, że znalazłem odpowiedź. Po prostu przeglądam wątek od końca i najpierw natrafiłem na regały, a dopiero po iluś stronach na informację, dlaczego towar jest z USA. :) Swoją drogą cieszy, że są osoby, które cały czas się tym interesują. Ludziom się wydaje, że zbieranie gier (podobnie jak zbieranie np. znaczków) to dobre tylko dla dzieciaków. Pozdro.

PS nie da się zrobic fotek lepszej jakości? :) Chodzi o te regały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta okładka przypomina mi tą z gry Black&White :p. Elegancko wygląda ta biel z czerwonym smokiem. Nie jestem do końca w temacie i może spytam tutaj przy okazji. To mmo nie ma żadnego abonamentu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku pierwszej części. Płacisz tylko raz, kupując grę.
Oczywiście będą też mikrotransakcje, ale podobno mają nie być na zasadzie "pay to win".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 12:38, Michu94x napisał:

Guild Wars 2 - edycja podstawowa. (Zdjęcia robione na szybko)


Heh, wiedziałem że ktoś tu wrzuci zdjęcie tej jednej gry aby się pochwalić ;) Co do samego wydania - bieda straszna. Jedna karta z klawiszologią i tabelka z broniami adekwatnymi do danej rasy. Druga karta z instrukcją instalacji. Trzecia z tym samym tylko w języku polskim. Na końcu tekturka z kodem i wkładką na płytę numer dwa. Za 179 złotych spodziewałem się czegoś więcej. Nie wiem, jakąś książeczkę jak to w starszych MMORPG''ach drzewiej dawali. Design pudełeczka skromny ale nie natarczywy, może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Warto zaznaczyć też że w premierowej edycji "jedynki" przynajmniej był soundtrack + plakat + Manuskrypty (dość gruba książeczka z bestiariuszem itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 21:50, MrGregorA napisał:

Aż chce się rzec: gdzie jestes CD Projekt ze swoimi wydaniami? Kiedyś standardowe wydanie
CDP było lepsze od dziejszych kolekcjonerek

Choćby Wiedźmin i to za stówkę. A teraz, płacić 120zł za zwykłe wydanie w którym poza świstkiem przypominającym instrukcję i płytką nie ma nic.
Ostatnimi czasy były jednak takie perełki (w sensie wydań) jak Skyrim, Risen 2, Alan Wake EK czy Edycja specjalna Dark Souls. Tak powinny wyglądać pudełkowe wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 22:12, kaczek93 napisał:

> Aż chce się rzec: gdzie jestes CD Projekt ze swoimi wydaniami? Kiedyś standardowe
wydanie
> CDP było lepsze od dziejszych kolekcjonerek
Choćby Wiedźmin i to za stówkę. A teraz, płacić 120zł za zwykłe wydanie w którym poza
świstkiem przypominającym instrukcję i płytką nie ma nic.
Ostatnimi czasy były jednak takie perełki (w sensie wydań) jak Skyrim, Risen 2, Alan
Wake EK czy Edycja specjalna Dark Souls. Tak powinny wyglądać pudełkowe wydania.


Modne jest teraz bojkotowanie Cenegi, więc te wydania są be!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 22:12, kaczek93 napisał:

Ostatnimi czasy były jednak takie perełki (w sensie wydań) jak Skyrim, Risen 2, Alan
Wake EK czy Edycja specjalna Dark Souls. Tak powinny wyglądać pudełkowe wydania.


Ale AW i DS zdaje się wydali w małych pudełkach wielkości pudełek dvd, tylko w "grubszych"? Jak się uzbiera choćby dziesiątki takich pudełek to jedne giną wśród drugich. Co innego pudełka od typowych edycji specjalnych CDP, w jakich kiedyś standardowo wydawali gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się