Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2013 o 15:38, Sigu napisał:

Nie chwalimy się grami ze Steam, bo, de facto, nie należą do ciebie. Nie masz ich fizycznie.


Kiedyś widziałem, że się tu ludzie chwalili to też postanowiłem wstawić. Ale skoro nie to przeprasam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przepraszać, po prostu mógłbym walnąć kilka screenów z moimi grami ze Steam, ale to nie są fajne gry i nimi się raczej nie chwali. Tutaj chodzi o pudełka, okładki, DVD/Blu-Ray...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 16:35, Evertsen_Dante napisał:

Kolekcja gier jak każda inna.


Też mi się to trochę dziwne wydaję. Bo w końcu kolekcjonujemy gry a nie pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 16:47, Sigu napisał:

No właśnie nie za bardzo. Jak już pisałem, chodzi o zawartość "plastiku" w grze.


Nie widzę nigdzie takiej zasady. Owszem imo pudełko wygląda lepiej, ale temat nie nazywa się "kolekcje gier pudełkowych". Jak ktoś jest dumny z tego co uzbierał na Steamie/Originie czy gdzie tam nie widzę powodu by mu bronić. Nie dość, że na temat to i czasem zapiera dech w piersiach.

EDIT:
Tak myślę, że można iść krok dalej - jak ktoś ma grę podpiętą już pod Steama to niech nie robi zdjęcia jej opakowaniu. Albo jeszcze dalej - dajemy tylko gry w plastikowych opakowaniach, kartony odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 17:00, Orion napisał:

Też mi się to trochę dziwne wydaję. Bo w końcu kolekcjonujemy gry a nie pudełka.


Tu się nie zgodzę. W gry się gra, a zbiera się nośniki, pudełka, instrukcje i inne dodatki. Tak samo jak nie zbiera się muzyki, tylko płyty. Muzyka jest w momencie, gdy się jej słucha. Po wyłączeniu odtwarzacza jest tylko nośnik, a muzyki już nie ma. Trudno zbierać coś, czego nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 19:29, Sir_Kielbasa napisał:

Tu się nie zgodzę. W gry się gra, a zbiera się nośniki, pudełka, instrukcje i inne dodatki.
Tak samo jak nie zbiera się muzyki, tylko płyty. Muzyka jest w momencie, gdy się jej
słucha. Po wyłączeniu odtwarzacza jest tylko nośnik, a muzyki już nie ma. Trudno zbierać
coś, czego nie ma. ;)


Racja :) Chociaż na steamie też ktoś może mieć kolekcję. Ehhh, mam nadzieję, że pudełka nie zginą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 20:09, Damianuss1 napisał:

> Nowy nabytek.
To ponoć najsłabsza ze wszystkich części :d. Nawet premiera jakoś tak bez większego echa.


Zdania (recenzentow) sa podzielone, troche jak z Gears of War Judgement, jedni chwala za najlepsza jak dotad kampanie a inni za najgorsza:P
Pogram dzisiaj to ocenie.
Tak czy inaczej EK kupilem glownie dlatego ze mam EK GoW3 i pomyslalem "czemu nie?", sporo tansza od EK GoW3 rowniez byla.
Co do premiery to najpewniej Sony kase kisi by pierdyknac kampanie przy premierze PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 20:28, barth89 napisał:

Racja :) Chociaż na steamie też ktoś może mieć kolekcję.


Oczywiście. Kolekcję kodów. ;)

Dnia 18.03.2013 o 20:28, barth89 napisał:

Ehhh, mam nadzieję, że pudełka nie zginą...


.. póki my żyjemy. ;) Zawsze można iść w starocie. A PS i inni mogą sobie wydawać coraz mniejsze i bardziej puste pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 21:01, Sir_Kielbasa napisał:

.. póki my żyjemy. ;) Zawsze można iść w starocie. A PS i inni mogą sobie wydawać coraz
mniejsze i bardziej puste pudełka.


Wątpię, żebyśmy wrócili do starych dobrych czasów, kiedy to dzisiejsze kolekcjonerki były zwykłymi wydaniami z grubymi instrukcjami etc. Niech więc zostawią te pudełka, choćby w środku miała być tylko karteczka z kodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czas leci, to już 3 lata od mojego ostatniego postu w tym dziale. Od tamtego czasu przybtła mi półeczka :3
No to jedziemy z zabawą:
Mysurek

20130320170412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja bardzo skromna kolekcja. Oprócz tego co na zdjęciu posiadam jeszcze trochę gier na płytach dołączanych do różnych gazet. Kilku tytułów, które kiedyś miałem z różnych przyczyn już nie mam.
Warhammer 40,000: Dawn of War 2 - Retribution oraz Space Marine posiadam w edycjach specjalnych, a Alpha Protocol i Darksiders są z TopSellera. Pozostałe to albo premierówki, albo serie wydawnicze widać na zdjęciu.

ManweKallahan

20130322191727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield to moja największa wtopa zakupowa w życiu. Kupiłem go (a w zasadzie kupiono go mi na moją prośbę) jak byłem dzieciakiem. Nie wiedziałem wtedy, że to gra do grania tylko przez internet, którego wtedy nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 11:46, ManweKallahan napisał:

Battlefield to moja największa wtopa zakupowa w życiu. Kupiłem go (a w zasadzie kupiono
go mi na moją prośbę) jak byłem dzieciakiem. Nie wiedziałem wtedy, że to gra do grania
tylko przez internet, którego wtedy nie miałem...

Jak przez internet :D?
Jak byłem w szkole podstawowej, jeszcze w nauczaniu początkowym, to grałem z botami, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok_Rukia

Początkowa ,,kolekcja" miesięcznego użytkownika PS3 .

Ps. Nie wiem tylko czy już nie potrafię grać w zwyczajne gry ale Uncharted w ogóle mnie nie zajarał ?


20130324082507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się