Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2013 o 08:25, Darnok_Rukia napisał:

Darnok_Rukia

Początkowa ,,kolekcja" miesięcznego użytkownika PS3 .

Ps. Nie wiem tylko czy już nie potrafię grać w zwyczajne gry ale Uncharted w ogóle mnie
nie zajarał ?



IMO pierwsza część jest strasznie słaba, w zasadzie możesz sobie ją odpuścić i zagrać w 2 i 3 część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj gry na wyłączność są tak hypowane, że ludzie się wciągają, bo im powiedziano, że się wciągną. GoW jest tragiczną grą, a był tak hypowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 16:45, Rincewind napisał:

> Darnok_Rukia
>
> Początkowa ,,kolekcja" miesięcznego użytkownika PS3 .
>
> Ps. Nie wiem tylko czy już nie potrafię grać w zwyczajne gry ale Uncharted w ogóle
mnie
> nie zajarał ?
>
>
>
IMO pierwsza część jest strasznie słaba, w zasadzie możesz sobie ją odpuścić i zagrać
w 2 i 3 część ;)


Czy ja wiem. PS3 mam od grudnia i skończyłem pierwszą część Uncharted. Mi się osobiście bardzo podobał, ale fakt - nie grałem jeszcze w część nr 2 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 12:21, Sigu napisał:

Zazwyczaj gry na wyłączność są tak hypowane, że ludzie się wciągają, bo im powiedziano,
że się wciągną. GoW jest tragiczną grą, a był tak hypowany...


God Of War tragiczny? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele gier, których nazwę można zapisać jako "GoW". Chociaż ten GoW też mnie jakoś nie przekonał do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 16:44, Sigu napisał:

Jest wiele gier, których nazwę można zapisać jako "GoW".

Skoro sam zaznaczasz, że jest wiele takich gier, to precyzuj o którą Ci chodzi.

Od siebie dodam, że God of War również mnie nie wkręcił, chyba nie moje klimaty. Za to Uncharted jak najbardziej (nie grałem w jedynkę, tylko 2 i 3 część). Nie powiem, żebym był "zajarany", ale uważam, że to naprawdę udane i dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej pokazywał edycję Songbird... a ja pokażę wersję standardową, o! Nie inwestowałem w kolekcjonerki, bo to moje pierwsze podejście do BioShock''ów - nie wiedziałem (i w sumie dalej nie wiem) jak się przyjmie. :P

20130326164805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 16:48, Jazz5 napisał:

Kolega wyżej pokazywał edycję Songbird... a ja pokażę wersję standardową, o! Nie inwestowałem
w kolekcjonerki, bo to moje pierwsze podejście do BioShock''ów - nie wiedziałem (i w
sumie dalej nie wiem) jak się przyjmie. :P


Widzę, że masz "sztilbuka" - powiedz mi czy wszystkie płyty z grą się w nim mieszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 16:48, Jazz5 napisał:

Kolega wyżej pokazywał edycję Songbird... a ja pokażę wersję standardową, o! Nie inwestowałem
w kolekcjonerki, bo to moje pierwsze podejście do BioShock''ów - nie wiedziałem (i w
sumie dalej nie wiem) jak się przyjmie. :P


Strasznie żałuję, że tak ługo zwlekałem z zamówieniem BioShocka i ostatecznie nie załapałem się na steelbooka (które to uwielbiam!)... :( Powiedz, że nie ma czego żałować, proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:45, KrzysztofT napisał:

> Kolega wyżej pokazywał edycję Songbird... a ja pokażę wersję standardową, o! Nie
inwestowałem
> w kolekcjonerki, bo to moje pierwsze podejście do BioShock''ów - nie wiedziałem
(i w
> sumie dalej nie wiem) jak się przyjmie. :P

Widzę, że masz "sztilbuka" - powiedz mi czy wszystkie płyty z grą się w nim mieszczą?


Jednocześnie odpowiadając na dwa pytania: "Sztilbók" jest ładny, w mojej opinii wygląda dużo ładniej niż podstawowe pudełko (czy nawet ze zmienioną okładką, bo ta jest dwustronna). Ale... płytki, właśnie. Na dwie jest miejsce, i jeszcze trochę luzu, tak w sam raz. Ale trzecia? Również wchodzi, ale wystarczy intensywniej potrzepać pudełkiem, i już z miejscówki wypada. Więc, w aspektach kolekcjonerskich - super, ale trzymania tam gry... średniawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 15:04, Sir_Kielbasa napisał:

Nowości na grillu.

Ależ szkoda, że tej edycji Gothica 3 nie ma w Polsce... Wstyd CDProjekt, wstyd ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

meJKu

Dnia 04.04.2013 o 15:56, kryst90 napisał:

Ależ szkoda, że tej edycji Gothica 3 nie ma w Polsce... Wstyd CDProjekt, wstyd ; )


Inni zarobią. ;)

kryst90

Dnia 04.04.2013 o 15:56, kryst90 napisał:

Cóż to za wspaniały przedmiot na DSa, ten taki duży :3 ?


Ni No Kuni. Pudełko jest duże, bo rozsadziła je książka, która jest też w wersji na PS3. Na YT są filmiki z unboxingami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update gier na PSP :)

Przy okazji mój mały łup w postaci antycznej i legendarnej konsoli PEGASUS (tak, wiem że to nie jest temat pochwal się własnymi rupieciami), którą dorwałem za śmieszne pieniądze razem z widocznymi na fotkach kartridżami :)

PS. Wybaczcie za marne fotki, robiłem je ziemniakiem!

20130405180514

20130405180923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:09, PAPISHON napisał:

Przy okazji mój mały łup w postaci antycznej i legendarnej konsoli PEGASUS (tak, wiem
że to nie jest temat pochwal się własnymi rupieciami), którą dorwałem za śmieszne pieniądze

No! W końcu ktoś wrzucił coś porządnego :D
Gdzie kupiłeś? Jakaś aukcja czy może bardziej bezpośrednio?
Patrzę czasem na Allegro, ale imo albo sprzęt bardzo niepewny albo cena mało atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się