Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2013 o 10:42, SamFiniszer napisał:

ACII White Edition masz w empiku na X360 i PS3 dostępną :). Chyba, że nie posiadasz konsoli...

No właśnie nie posiadam konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 11:03, Vathored napisał:

> ACII White Edition masz w empiku na X360 i PS3 dostępną :). Chyba, że nie posiadasz
konsoli...
>
No właśnie nie posiadam konsoli.

Jeśli nie przeszkadza ci logo oznaczające docelową konsolę na pudełku to samą grę możesz przecież odsprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolekcjonerów. Jestem nowy. Już od dłuższego czasu zbierałem się do zamieszczenia swojej kolekcji na łamach forum. Aż w końcu się udało, oto i ona :)

20130427225722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 23:43, Vathored napisał:

Swietna kolekcja! :-) Nie chciałbyś sprzedać AC2 white?


Witam.
Niestety AC2 White Edition nie jest na sprzedaż. Warto wchodzić na allegro czasami pojawia się ta edycja w wersji na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę kolekcji AC, szczególnie edycji Codex. Ciągle na nią poluję, ale ceny stoją zbyt wysoko. Szczęściarz z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do pedantycznych kolekcjonerów ;)

Jaki ścisk trzeba mieć między grami, aby doprowadzić do popularnego zgięcia tekturowej wkładki, do której często wchodzi pudełko właściwe z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 23:41, Evertsen_Dante napisał:

Chodzi Ci o "garba" górnej części okładki? Aby tego uniknąć zdejmuję jeden zwykły dvd-box
bez żadnych tektur. Półka jest dosyć szeroka. Wtedy wszystko jest równo.


Nie za dużo zrozumiałem z tego co napisałeś :P Nie wiem jaka tektura, co ma do tego półka, jaki DVD box :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pisałem w lekkim pośpiechu. Pytałeś o ścisk - żeby powstał to naprawdę trzeba wszystko bardzo mocno upchać na półce. Ale tak, że już tam wszystko trzeszczy (najczęściej jest problem z wyjęciem czegoś z takiej półki), wtedy robi Ci się to zgięcie o które pytałeś. W takim przypadku, aby wszystko dobrze wyglądało, a tektura się nie wyginała wyjmuję z półki jedną grę w zwykłym opakowaniu dvd, które nie ma żadnych tekturowych opakowań. W sumie to szerokość półki nie ma znaczenia, nie wiem po co o tym pisałem. Po wyjęciu takiego opakowania i uporządkowaniu, wszystko ładnie wygląda, tektury są prosto, gry są ładnie i równo upakowane (nie ma wrażenia, że np. coś tam jeszcze da się wcisnąć bo jest "luz").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tesu80

Po niewielkiej przerwie wracam do tego tematu z kolejnymi zdjeciami tytulow znajdujacych sie w mojej kolekcji. Tak jak poprzednim razem, czesc z widocznych na zdjeciach tytulow posiadam od lat, inne dopiero niedawno mialy swoja premiere. Zapraszam do ogladania. :)

20130502131949

20130502132028

20130502132040

20130502132055

20130502132104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 19:29, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Moja skromna kolekcja gier Naruto :).


Odrobinę cholera mnie bierze, gdy patrzę na gry Naruto na Xboxa ze świadomością, że kiedyś będę musiał w nie zagrać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się