Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2013 o 19:36, Sir_Kielbasa napisał:

Moim zdaniem w tej kategorii to wygrywa Blizzard. :)


Czy ja wiem, dla mnie kolekcjonerki Blizza są takie sobie. Może nie mają jakiejś mega ceny, ale zawartość też nie powala. Artbooki wprawdzie mają naprawdę przyzwoite, ale tak oprócz nich to tam nie wiele już ciekawych rzeczy. Zazwyczaj kupa jakiś elektronicznych bonusów i to do tego do innych gier niż się kupuje, tak więc żeby cieszyć się w pełni takim zestawem trzeba grać we wszystko co Blizzard wydaje xD Sam mam tylko EK WotLKa tragiczna może nie jest ale też znowu na kolana nie powala. Ja tam lubię akurat jak dorzucają właśnie jakieś figurki itp. co można se postawić na szafce, dlatego tak przypadła mi EK KZ3 - figurka, hełm Helghasta, no i oprócz tego SteelBook i artbook za niewielką cenę (choć kupowałem sporo po premierze, więc od razu może tania nie była).

No chyba, że mówisz o jakości samej gry, ale to już inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 23:05, CatInABag napisał:

Czy ja wiem, dla mnie kolekcjonerki Blizza są takie sobie. Może nie mają jakiejś mega
ceny, ale zawartość też nie powala. Artbooki wprawdzie mają naprawdę przyzwoite, ale
tak oprócz nich to tam nie wiele już ciekawych rzeczy.


Lepiej mniej, ale porządnie wydanych niż kupa szmelcu. :) Dla mnie liczą się przede wszystkim dodatki papierowe + muzyka na osobnej płycie. Ważne są też same detale (jakość wykonania). W której innej serii kolekcjonerek masz taką dbałość o detale jak u Blizzarda? Choćby taka wydawałoby się głupia rzecz jak wielkość pudeł. W Assassinach masz od sasa do lasa. Nie wygląda to zbyt ciekawie na półce.

Dnia 26.11.2013 o 23:05, CatInABag napisał:

Zazwyczaj kupa jakiś elektronicznych bonusów i to do tego do innych gier niż się kupuje, tak więc żeby
cieszyć się w pełni takim zestawem trzeba grać we wszystko co Blizzard wydaje xD


Takie dodatki to mnie w ogóle nie interesują i w sumie mogłoby ich nie być. Oceniam wydanie po fizycznych elementach.

Dnia 26.11.2013 o 23:05, CatInABag napisał:

Sam mam tylko EK WotLKa
tragiczna może nie jest ale też znowu na kolana nie powala. Ja tam lubię akurat jak dorzucają
właśnie jakieś figurki itp. co można se postawić na szafce, dlatego tak przypadła mi
EK KZ3 - figurka, hełm Helghasta, no i oprócz tego SteelBook i artbook za niewielką cenę
(choć kupowałem sporo po premierze, więc od razu może tania nie była).


Dla mnie figurki to zbędne wydymacze pudełek. :) Zresztą i tak nie mam miejsca na półkach, żeby je jakoś sensownie wyeksponować. W ogóle do figurek to by się przydały zamykane gablotki, bo odkurzanie później tego wszystkiego to tragedia. Już nie wspominając o stracie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok_Rukia

Nabytki z ostatniego miesiąca.Przyjdzie człowiek za granicy i od razu może poszaleć.Chociaż nabrała mnie refleksja co nam w sumie z tych kolekcji.Czy nie lepiej kupić ,zagrać i sprzedać.Te gry po kupione bez żadnego większego składu i sensu:)


20131130122546

20131130122555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś zostawiałem prawie każdą grę, lubiłem je kolekcjonować. Teraz większość kolekcji wyprzedałem, zostawiam tylko te gry do których na pewno kiedyś wrócę lub mam do niej olbrzymi sentyment. Resztę kupuję, przechodzę, sprzedaję/wymieniam. Starość? Patrząc na Twoje tytuły, to masz setki, jeśli nie tysiące godzin do ogrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 12:26, Darnok_Rukia napisał:

Darnok_Rukia


Gdzie i za ile kupiłeś Borderlands (pudełko jest tekturowe czy to tylko tekturowa nasuwka?) i Uncharted? Tę drugą widuję tylko w reedycjach. Pierwsza to chyba premierówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 11:03, Sir_Kielbasa napisał:

Gdzie i za ile kupiłeś Borderlands (pudełko jest tekturowe czy to tylko tekturowa nasuwka?)
i Uncharted? Tę drugą widuję tylko w reedycjach. Pierwsza to chyba premierówka?


U2 kupiłem używaną na Allegro i raczej nie widzę problemu dostania premierówki.Pod tekturką jest normalne Borderlands 2 za 100 zł przesyłką z Ultimy.Być może trochę przepłaciłem ale skoro pytasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 11:13, Darnok_Rukia napisał:

U2 kupiłem używaną na Allegro i raczej nie widzę problemu dostania premierówki.


Używanych pewnie nie, ale mnie chodzi o nową.

Dnia 01.12.2013 o 11:13, Darnok_Rukia napisał:

Pod tekturką jest normalne Borderlands 2 za 100 zł przesyłką z Ultimy.Być może trochę przepłaciłem
ale skoro pytasz:)


Nie wiem czy przepłaciłeś, bo się nie orientuję w cenach tej gry, ale byłem ciekaw czy ze sklepu (czy można jeszcze normalnie dostać) czy od kogoś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 14:42, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Co prawda to nie gra ale musiałem się pochwalić:P

Tych mat jest na całym świecie tylko 50.
Przepiękna jakość wykonania;)


Do czego ta mata tak wlasciwie sluzy?
I faktycznie wykonanie jest bardzo staranne, wyglada oryginalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Jest mięka, ,,gąbkowa" także idealna do ćwiczeń, jogi itp.
W grze Michael ćwiczył na identycznej macie właśnie jogę:)

Można też oprawić w ramkę i powiesić na ścianę, również będzie się sprawdzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 16:45, Citkowsky napisał:

Jest mięka, ,,gąbkowa" także idealna do ćwiczeń, jogi itp.
W grze Michael ćwiczył na identycznej macie właśnie jogę:)

Można też oprawić w ramkę i powiesić na ścianę, również będzie się sprawdzało:)


Chyba musze GTA odpalic ponownie, joge Michealem cwiczylem ale nie zauwazylem by jego mata miala twarz Franklin''a na niej.
Fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 11:02, NintendoPassion napisał:

Max Payne 3 i Halo ODST


Trzeci Max, dobry wybór.
Szkoda tylko, że Halo ODST gdzieś Ci uciekło ;)

Nikt nie chwali się swoją kolekcją na koniec tego roku? Czyżby nam się kolekcjonerzy wykruszali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 15:35, zadymek napisał:

> Max Payne 3 i Halo ODST
Eee, tam na zdjęciu pisze Halo: Reach...


No fakt, myślałem o tym a napisałem na odwrót!

@Ventil

Miałem napisać REACH a napisałem ODST :P

Kolekcje rosną. Jedne wolniej, drugie szybciej :)

@Citkowsky

Piękne. Skąd? Jak? Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 14:42, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Co prawda to nie gra ale musiałem się pochwalić:P

Tych mat jest na całym świecie tylko 50.
Przepiękna jakość wykonania;)


Ładnie się prezentuje. Gratuluje upolowania :) Ja jakoś do tych spraw nie mam szczęścia. Ile pkt wyniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 23:24, Citkowsky napisał:

> @Citkowsky
> Piękne. Skąd? Jak? Dla mnie bomba!

Kompania Graczy<----program partnerski cenegi;)


Aż się prosi o miejsce na ścianie, nie na podłodze. Tylko 50 szt powiadasz? To ile osób to ma w Polsce? Sprawdzałeś?

Kiedyś dzieci za to na univerek wyślesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się