Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2014 o 13:11, Perry_Cox napisał:

Nie robię reklamy, bo to nie moje, ale cena mnie rozbroiła. Zawsze chciałem mieć wszystkie
Gothci w premierowych wydaniach (miałem dwójkę, ale głupi sprzedałem), ale takich pieniędzy
nigdy bym nie dał.


Ja też bym nie dał, ale gracze (czy raczej kolekcjonerzy "koksy") wychodzą z innego założenia. Po co dawać 200zł za zwykłe wydanie gry, której są dziesiątki (setki?) tysięcy w obiegu, skoro tyle, lub nawet więcej można dać za egzemplarz rzadszy i lepiej wydany (ładniej się prezentujący nawet)? I w sumie to mnie nie dziwi. Jeśli ludzie dawali niedawno po 170-180zł za biedronkowe wydanie G1 to co dopiero takie. A co do G2. Pamiętam gdy dawno temu ktoś wystawiał sporo sztuk w wersji empikowej (z dodatkowymi grami w środku) za bodaj 60zł sztuka to to mi się wydawało dużo. :D Zresztą pamiętam również, że wiele gier w tych cenach (50-100zł) widziałem w MM i też nie byłem zadowolony. Sporo tytułów przeszło mi koło nosa. :/

fakk3

Dnia 15.04.2014 o 13:11, Perry_Cox napisał:

Fajna cena też była premierowa. Tylko cdprojekt pozbywał się towaru i naklejał naklejkę
"fajna cena" przez co gry były tańsze.


Ale jak już chciałeś zarejestrować grę to w opisie miałeś podane co to za edycja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że nie jestem fanem Gothica. Nigdy nie pomyślałbym, że ta arcy średnia gra (zaznaczam że dla mnie) może być tyle warta... Za taką kwotę wolałbym sobie sprowadzić kilka perełek na SNESa z Ebaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat serię bardzo lubię. Dzięki G1 polubiłem widok TPP, który wcześniej odrzucał mnie od każdej gry (poza przygodówkami). Od niego też rozpoczęła się dla mnie nowa era RPG-ów. Do tej pory pykałem w gry typu EOB czy Ultima Underworld, a po odpaleniu G1 (notabene, którego za friko dostałem od pewnego dobrego człowieka) jakby "otwarły się podwoje raju". Takich momentów się nie zapomina i dzięki nim gry stają się wyjątkowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 12:02, fakk3 napisał:

Niżej polskie wydanie Pool of Radiance,


Planujesz kupić kolekcjonerkę? Bo jak na Play-It, który niby zawsze dodawał coś ekstra, to słabe wydanie (to niebieskie). Szkoda że nie wspomniałeś o Evil Islands, która jak na polskie warunki została wydana w rzadkim typie pudełka z otwieraną klapką. Kiedyś nawet próbowałem znależć wszystkie możliwe tytuły wydane u nas w ten sposób i nie pamiętam już, ale chyba nawet 10 się nie doszukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 18:38, Sir_Kielbasa napisał:

> Niżej polskie wydanie Pool of Radiance,

Planujesz kupić kolekcjonerkę? Bo jak na Play-It, który niby zawsze dodawał coś ekstra,
to słabe wydanie (to niebieskie). Szkoda że nie wspomniałeś o Evil Islands, która jak
na polskie warunki została wydana w rzadkim typie pudełka z otwieraną klapką. Kiedyś
nawet próbowałem znależć wszystkie możliwe tytuły wydane u nas w ten sposób i nie pamiętam
już, ale chyba nawet 10 się nie doszukałem.

To niebieskie było całkiem ładnie wydane. Porządne pudełko udające pudełka z uk, gruba instrukcja i dvd box z grą oraz płytą z muzyką. Wersji kolekcjonerskiej mi nie trzeba. W zasadzie nawet nie grałem w tą grę, bo słyszałem, że strasznie jest zabugowana. Trafiło mi się tanio to kupiłem razem z ek Arcanum. Evil Islands faktycznie było w rzadkim jak na Polskę pudełku (choć wcześniej the Settlers 3 był tak wydany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Killzone''a z serii Classics HD dostałeś wraz z konsolą czy może kupiłeś osobno (jeśli tak, to za ile) - jestem ciekaw, bo byłem przekonany, że dostępny jest jedynie na PSStore, a i żadnego zestawu konsoli z tą grą jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 22:03, xbitPOL napisał:

Pytanko: Killzone''a z serii Classics HD dostałeś wraz z konsolą czy może kupiłeś osobno
(jeśli tak, to za ile) - jestem ciekaw, bo byłem przekonany, że dostępny jest jedynie
na PSStore, a i żadnego zestawu konsoli z tą grą jeszcze nie widziałem.

Kupiłem tą grę osobno. A za ile w tej chwili nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny zbiór.

Widzę, że na konsolach grasz głównie w exclusivy. Jeśli jeszcze nie znasz to polecam Alana Wake''a na Xboxa 360 i Little Big Planet 2 wraz z obiema częściami inFamous na PS3 :)

Edit: Chwila, a gdzie Red Dead Redemption i GTA V?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 19:32, Ventil napisał:

Ładny zbiór.

Widzę, że na konsolach grasz głównie w exclusivy. Jeśli jeszcze nie znasz to polecam
Alana Wake''a na Xboxa 360 i Little Big Planet 2 wraz z obiema częściami inFamous na
PS3 :)

Edit: Chwila, a gdzie Red Dead Redemption i GTA V?!

RDR miałem ale sprzedałem . Tytuły o których mówisz mam w planach zakupowych.
BTW dzięki wszystkim za słowa uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 21:02, Muradin_07 napisał:

Z tego co tutaj widać to jakaś edycja jeszcze bardziej limitowana:

http://www.esperino.com/assassins-creed-iii-steelbook-unboxing

Dostępna u niektórych sprzedawców gry.

Zacnie dziękuje za szybką i stosowną odpowiedź ;) Faktycznie, wskazano bodaj trzy państwa.. pytałem, ponieważ nigdy wcześniej takiej nie widziałem. Ciekawe, choć ze wszystkich steelboków bodaj najmniej atrakcyjny, chociaż konkurencyjny. Najpewniej wyłącznie w angielskiej wersji językowej, ale to mimo wszystko detal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się