Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Noc też bym wziął, a NN2 nową kupiłeś?

U mnie bez szaleństwa, ale szczególnie się ucieszyłem z Red Faction i Sturmovika. Nie liczyłem, że dostanę nówki w idealnym stanie i całkiem tanio. Zwłaszcza edycje specjalne CDP w dużych box-ach spotyka się teraz w stanie mało zachęcającym.

20160109135759890

20160109135813546

20160109135824937

20160109135832203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe big boxy w kolekcji:
1. Devastation (stan: nowy, folia)
2. Duke Nukem: Manhattan Project (stan: nowy, folia + kolekcjonerska koszulka)
3. Hostile Waters: Antaeus Rising (stan: nowy)
4. Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane przygody Franka Dolasa (stan: nowy)
5. MARS: Bunt Robotów (stan: nowy)
6. Red Baron II (stan: nowy, folia, ale pudełko trochę wgniecione)

20160210194954265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iselor gdzie jakiś sklep stary dorwałeś? Bo nie dałeś znając Ciebie więcej za grę niż 10 złocisza. Przez lata same gazetówki, a tu nagle boxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczekaj dalej. Gazetówki stanowią u mnie mniej niż 1/10 zbiorów, a za gry nieraz wydałem grube pieniądze. Gówno cię powinno obchodzić skąd skąd mam te gry i jaki jest mój obecny stan finansowy. Więc idź miej ból dupy gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tymi śmieciówkami z gazet , czasopism i extra klasyk spamujesz każdy wątek w różnych portalach. Oddam moje 100 gazetówek tylko daj już sobie z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2016 o 01:41, Wolfman29 napisał:

Przecież tymi śmieciówkami z gazet , czasopism i extra klasyk spamujesz każdy wątek w
różnych portalach. Oddam moje 100 gazetówek tylko daj już sobie z tym spokój


W życiu nie dałem nigdzie wersji gazetowych na żadnym forum, z wyjątkiem trzech dvd boxów z Arcanum, Throne of Darkness i Puzzle Quest (ładne wydania). Extra klasyki mam około 25 tytułów. Na 706. Faktycznie, od cholery. Wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, mam tu wklejać ile nazbierałeś negatywnych opinii spamowaniem fotek grami z gazet?
Rozumiem Twój zapał i brak kasy. Ale nawet na forum przygodowym wklejałeś swoje fotki gier, niezwiązane z danym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie musisz wklejać, bo gdybyś nie zauważył zaspamowałeś ten wątek swoimi żałosnymi atakami na moją osobę. Powtarzam raz jeszcze bo jesteś upośledzony: nie wklejałem nigdzie gier z gazet. Po drugie: kasę mam, zaś tobie nie muszę się tłumaczyć dlaczego wolę czasem reedycje niż premierówki. Po trzecie: to nie ja [m-Z] ludzi swoim chrzanieniem o tym jakie wydania (że niby polskie tylko) są jedyne słuszne i kto jest prawdziwym kolekcjonerem. Po czwarte. nie będę na forum przygodoamanii wklejał osobno przygodówek bo mi sie nie chce robić osobnych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątek jest o grach przygodowych, a wklejasz tylko strzelanki i inny crap. ŻADNEJ przygodówki to chyba coś nie tak? Nie uważasz? Ale musiałeś i tam spam fotek wrzucić jak i poprzednio,
Chyba zaraz wejdę na gol i kilka innych forum , gdzie spamowałeś każdy wątek z grami tym śmietnikiem z gazet. Okazę się kto jest uposledzony i udaje chińczyka, który nie rozumie po polsku, Gdybyś kasę miał, co mnie nie obchodzi zupełnie czy masz czy nie to byś nie posiłkował się śmieciowymi boxami w większości z wyprzedaży sklepu, ale kupował jakieś perełki. Chyba świnkę porcelanową rozbiłeś i wydałeś 100 zł , bo na każdym forum jakie oglądam to widzę wątek z tymi crapami, które kupiłeś za grosze. Bo poza Return fire chyba wyblakłym i Duke nukem to nie ma tam zupełnie nic wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że uważam cię (na szczęście nie tylko ja) za śmiecia i buraka nie będę prowadził dalej tej bezsensowej "dyskusji" :) Od tej pory będę całkowicie ignorował twoje posty. Łaskawie się ode mnie[m-z] i nie pisz do mnie więcej :) EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej dostaje w nagrodę za cudowne zachowanie BANa.
Kolega nad nim - Degrad -1 za kompletnie zbędne i bezsensowne ciągnięcie tematu i quasi prowokacje [jest guzik zgłoś, zamiast nakręcać śmietnik można go od czasu do czasu użyć].
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne eksponaty do kolekcji Wieśków. Swoją drogą brak nośników to straszne dziadostwo. Jeszcze gdyby zawartość to rekompensowała. A tu nic. Dziwię się, zwłaszcza że to flagowy produkt CDP. To już Hard West lepiej (i taniej!) wydali.

20160324133324687

2016032413332931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już bym wolał płyty niż te karty, bo w gratisy to jakoś niespecjalnie wierzę. :) Swoją drogą Techland też partoli. Nawet 3 lata nie minęły, a Gunslingera już nie można dostać. Dodatki do Więzów też chyba nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się