Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 20:11, Ari Zmc napisał:

Następnie twórcy innych poradników wzorują sie tymi stworzonymi przez twórców gier. :D

Raczej nie, ja sam zrobiłem z dwa lata temu sam solucję do Syberii II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:16, Lucas016 napisał:

> Następnie twórcy innych poradników wzorują sie tymi stworzonymi przez twórców gier. :D

Raczej nie, ja sam zrobiłem z dwa lata temu sam solucję do Syberii II.

Syberia 2- fajna giera, jedynka również... ale szkoda, że nie było trójki... polubiłem główną bohaterkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:31, patrYX93 napisał:

Syberia 2- fajna giera, jedynka również... ale szkoda, że nie było trójki... polubiłem główną
bohaterkę :p


Jak fan przygodówek to polecam również Tajne Akta Tunguska - spoko jest ;) Ale dobiło mnie że w polskiej wersji miała taki sam głos jak Kate Walker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:42, tykus napisał:

> Syberia 2- fajna giera, jedynka również... ale szkoda, że nie było trójki... polubiłem
główną
> bohaterkę :p

Jak fan przygodówek to polecam również Tajne Akta Tunguska - spoko jest ;) Ale dobiło mnie
że w polskiej wersji miała taki sam głos jak Kate Walker.

Mi sie bardziej podoba BS:Anioł Śmierci. Bardzo dobra polonizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kate Walker to moim zdaniem najlepsza postać z przygodówek. Co do Syberii III, szkoda że nie ma, ale czego mogła by dotyczyć, powrotu Kate do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:01, Ari Zmc napisał:

> Ja to podziwiam autorów tych poradników - chyba nigdy się nigdzie nie zacinają ;-)
Poradniki to robią twórcy gier :PP


Nie, nie zawsze - w przypadku Obliviona autorem był...eee... autor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 20:43, Ari Zmc napisał:

Mi sie bardziej podoba BS:Anioł Śmierci. Bardzo dobra polonizacja ;)


Mam i wydaje mi się, że: głos Nico Collard zrobił się za bardzo francuzki, George Stobartt jako Borys Szyc mi się podobał, zaś Magdalena Cielecka jako Anna Maria Presa była średnia. Ogólnie wolałbym aby polonizacja była kinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:44, Lucas016 napisał:

Kate Walker to moim zdaniem najlepsza postać z przygodówek. Co do Syberii III, szkoda że nie
ma, ale czego mogła by dotyczyć, powrotu Kate do domu?

Może tym razem Toczyłaby się w okolicach pasma gór Ural? Już zrobic fabułę to nie wiem, jednak można by coś o Yeti zachaczyc? Nie traktujcie tego pomysłu poważnie, jednak byłby to miły akcent dla fanów... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:57, patrYX93 napisał:


> Mi sie bardziej podoba BS:Anioł Śmierci. Bardzo dobra polonizacja ;)

Mam i wydaje mi się, że: głos Nico Collard zrobił się za bardzo francuzki, George Stobartt
jako Borys Szyc mi się podobał, zaś Magdalena Cielecka jako Anna Maria Presa była średnia.
Ogólnie wolałbym aby polonizacja była kinowa.

Moim zdaniem właśnie Nico zrobili bardzo fajnie :PP i George też a do Anny Marii nic nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie gadać o przygodówkach to do tematu a nie tutaj, tam by przynajmniej przybral stron bo nikt go juz nie odwiedza i też właśnie jest to krótka fascynacja ktoś wejdzie i coś napisze. A te gry co tu wymieniacie, to nie są hity ani na pewno nie maja najlepszych bohaterów Kate Walker??? To nie są klasyki gatunku gry sprzed paru miesięcy i co 2-3lat? Ale że gry teraz się robi dla młodszch biznes rośnie na tym w siłę to wypuszcza się coraz więcej badziewi. Przygodówki to nie te dzisiejsze lata to były gry wspaniałe do roku 2000 czy może trochę wcześniej więc się z wami po prostu nie zgodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że Syberia jest zła?? Powiem Ci że grałem w wiele przygodówek, ale najbardziej polubiłem Kate, nie zabronisz mi tego oraz innym osobom. Każdy ma swój gust. A to co pisaliśmy, to był spontan i nie będziemy specjalnie na inny temat przechodzić. Co do Syberii, pomysł z Yeti niezły:) KONIEC JUŻ OFFTOPU PANOWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:57, patrYX93 napisał:

> Mi sie bardziej podoba BS:Anioł Śmierci. Bardzo dobra polonizacja ;)

>

Dnia 25.02.2007 o 20:57, patrYX93 napisał:

Mam i wydaje mi się, że: głos Nico Collard zrobił się za bardzo francuzki, George Stobartt
jako Borys Szyc mi się podobał, zaś Magdalena Cielecka jako Anna Maria Presa była średnia.
Ogólnie wolałbym aby polonizacja była kinowa.

Ta polonizacja jest na tyle debilna co kretynska czyli w 100% spieprzona przez "te gwiazdy" tak samo jak HoM&M5 i wiele wiele innych przygotowanych przez CDP "professional polnische edizione"

A głos Nico już w pierwszej części był francuski więc nie wiem co to ma do tego a poza tym to miałeś pokazać te twoje oryginalne gry razem z tymi Brokenami dawno temu więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde uspokój sie. Czepiłeś sie polonizacji to zaangażuj lepszych aktorów itp. Nawet gdybyś miał większy budżet i znał byś sie na rzeczy to byś nie zrobił niczego lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:18, Ari Zmc napisał:

Kurde uspokój sie. Czepiłeś sie polonizacji to zaangażuj lepszych aktorów itp. Nawet gdybyś
miał większy budżet i znał byś sie na rzeczy to byś nie zrobił niczego lepiej.

Mi osobiście Syberia 1,2 w wersji PL nie przeszkadzały, a widziałem też wersję EN.

A ja i tak wolę gry przygodowo-logiczne Detalionu...
Dobre bo polskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:26, PioMrex napisał:

> Kurde uspokój sie. Czepiłeś sie polonizacji to zaangażuj lepszych aktorów itp. Nawet gdybyś

> miał większy budżet i znał byś sie na rzeczy to byś nie zrobił niczego lepiej.
Mi osobiście Syberia 1,2 w wersji PL nie przeszkadzały, a widziałem też wersję EN.

A ja i tak wolę gry przygodowo-logiczne Detalionu...
Dobre bo polskie :P

Ja właśnie lubie polonizacje bo ja nie za dobrze umieć angielski :PP umiem ale nie jakoś perfekto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:18, Ari Zmc napisał:

Kurde uspokój sie. Czepiłeś sie polonizacji to zaangażuj lepszych aktorów itp. Nawet gdybyś
miał większy budżet i znał byś sie na rzeczy to byś nie zrobił niczego lepiej.

Jak bym miał taką możliwość to bym to zrobił - głos Saxona w niemieckiej wersji jest taki sam (OK 80%-90% podobny) jak w oryginalnej ENG wersji czyli trzyma klimat. Polskie wersje są straszne i to mnie wk........ dlatego wiele osób tak jak ja chciałoby mieć dwie wersje językowe. Offtop off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:26, PioMrex napisał:

A ja i tak wolę gry przygodowo-logiczne Detalionu...
Dobre bo polskie :P

Może przejdziemy do tematu o przygodówkach CO??? No fajny jest np. Sentinel;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:11, Lucas016 napisał:

Uważasz że Syberia jest zła?? Powiem Ci że grałem w wiele przygodówek, ale najbardziej polubiłem
Kate, nie zabronisz mi tego oraz innym osobom. Każdy ma swój gust.

OK ja tu nikomu nic nie narzucam - jakbym miał taką władzę jak całe ZSRR to może tak by było :P
Ale gry były lepsze i to o wiele przed Syberią i TLJ etc.
Każdy ma swój gust dlatego ja wyraziłem swoją opinię na ten temat, który zaczęliście
Wymień może te wiele przygodówek jak możesz to też w sekcji o przygodówkach - do niczego nie zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:37, Lucas016 napisał:

Może przejdziemy do tematu o przygodówkach CO?

A jakiż to konkretnie temat wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się