Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 15:54, Paoro napisał:

jeszcze cos widać, w drugim juz niestety nie :p

naprawde nie widzisz??? chyba musisz być ślepy (bez urazy), na 1 zdjęciu sa moje qtui z grami na półłce, a na 2 stoją sobie moje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:59, Maciejka12 napisał:

> jeszcze cos widać, w drugim juz niestety nie :p
naprawde nie widzisz??? chyba musisz być ślepy (bez urazy), na 1 zdjęciu sa moje qtui z grami
na półłce, a na 2 stoją sobie moje gry


eee jemu chodziło o to, że nie widać poszczególnych tytułów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:05, syriusz.b napisał:

> > jeszcze cos widać, w drugim juz niestety nie :p
> naprawde nie widzisz??? chyba musisz być ślepy (bez urazy), na 1 zdjęciu sa moje qtui
z grami
> na półłce, a na 2 stoją sobie moje gry

eee jemu chodziło o to, że nie widać poszczególnych tytułów ...

są takie jak w 1 poście, ale jak chcecie moge z bliszsza pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 12:26, Maciejka12 napisał:

Zdjęcia może nie są największej jakości, bo robione aparatem z telefonu (K310i).
PS. Mam ich jeszcze więcej, ale nie chciało mi się więcej szukać.

Z tych gier co są to FIFA najlepsza ale i tak jej nienawidze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieszczam zdjęć całej kolekcji, bo nie chce mi się fotek robić (może jutro). :P Zdjątko przedstawia już 57. grę "sklepową". :) Miłego oglądania.

20070307145459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:55, Lex napisał:

Nie zamieszczam zdjęć całej kolekcji, bo nie chce mi się fotek robić (może jutro). :P Zdjątko
przedstawia już 57. grę "sklepową". :) Miłego oglądania.


no super się to prezentuje ... Tylko pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:55, Lex napisał:

Nie zamieszczam zdjęć całej kolekcji, bo nie chce mi się fotek robić (może jutro). :P Zdjątko
przedstawia już 57. grę "sklepową". :) Miłego oglądania.

Zazdroszczę :). Ja postawiłem sobie za cel, żeby uzbierać na gitarę, więc nie moge sobie niestety pozwolić nawet na zwykłą wersję Jade Empire. A bardzo chciałbym zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:55, Lex napisał:

Nie zamieszczam zdjęć całej kolekcji, bo nie chce mi się fotek robić (może jutro). :P Zdjątko
przedstawia już 57. grę "sklepową". :) Miłego oglądania.

A ja mam pytanko to jaka to jest wersja gry bo widzę że jest PL ale zauważyłem tam jakiś pasek jakby były tylko napisy po Polsku - jakoś mi się szukać nie chcę - wolę spytać tego kto już grę ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 15:28, deecom napisał:

A ja mam pytanko to jaka to jest wersja gry bo widzę że jest PL ale zauważyłem tam jakiś pasek
jakby były tylko napisy po Polsku - jakoś mi się szukać nie chcę - wolę spytać tego kto już
grę ma :)


Jade Empire w Polsce wyszło w polskiej wersji kinowej, głównie dlatego, że oryginalne głosy lektorów są ponoć świetne ;)

Lex gratuluję, zapewne kasy nie żałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:55, Lex napisał:

Nie zamieszczam zdjęć całej kolekcji, bo nie chce mi się fotek robić (może jutro). :P Zdjątko
przedstawia już 57. grę "sklepową". :) Miłego oglądania.

Ja mam 64 gry sklepowe. :D Ale z tego co widziałem, to ty masz wiele EK, a ja tylko jedną. Właśnie Jade Empire. :D Kasy nie żałuję bo wydanie świetne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiecie pod pojęciem "gry sklepowej"?
Bo właściwie to chyba wszystkie gry (albo prawie wszystkie) są sklepowe, bo można je kupić w sklepie (wyjątek stanowią (EK, ale też nie wszystkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:55, Lex napisał:

Nie zamieszczam zdjęć całej kolekcji, bo nie chce mi się fotek robić (może jutro). :P Zdjątko
przedstawia już 57. grę "sklepową". :) Miłego oglądania.


Jade Empire duuzo sie o tej gierce mówi, ze bardzo fajna, świetna EK, ale wole się zapytać kogoś kto juz ją ma oczym ona jest i co jest w niej najlepszego... ogólnie nie lubie gierek orientalnych czyli takich z dalekiego wschodu, japonia, chiny i takie tam... wole rycerzy a nie jakis tam shogunów i samurai...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 16:07, tykus napisał:

Jade Empire w Polsce wyszło w polskiej wersji kinowej, głównie dlatego, że oryginalne głosy
lektorów są ponoć świetne ;)

Świetne są wszędzie w każdej grze więc nie wiem czemu i tej nie ZZZZZ-spolszczyli-rąbali bo np. intro do takiego Fallouta Tacticsa jest straszne w PL wersji. Głosy dobierane oryginalnie przez tych co grę robią i za nią odpowiadają mają smykałkę i wiedzą co robią ale najwidoczniej nie w tym kraju bo głosy w BS4AofD też są świetne... ale tylko w oryginalnej ENG wersji.

Lex
Tak poza tym to bardzo fajne wydanie i może też fajna gra - daj znać jakie pierwsze wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały OT na tamat Jade Empire. :)

Gra jest po prostu świetna! Grafika stoi na wysokim poziomie, przy zachowaniu małych wymagań sprzętowych. Na moim PieCu działa na full detalach, bez włączonego AA. Fabuła trzyma poziom starych, dobrych RPGów typu BG i Torment. System walki jest wprost idealny! Duzo stylów walki itp. O sterowaniu na klaiaturze i myszy się nie wypowiadam, bo gram na padzie. Gra jest długa, od wczoraj przeszedłem 1,5 rozdziału (jest ich 7). To na razie tyle. Jak przejdę całą grę to napiszę coś więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:11, Lex napisał:

Mały OT na tamat Jade Empire. :)

Gra jest po prostu świetna! Grafika stoi na wysokim poziomie, przy zachowaniu małych wymagań
sprzętowych. Na moim PieCu działa na full detalach, bez włączonego AA.


Ale Twój PC według mnie jest super, masz Geforca 6600!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam, ale ja muszę ciupać na średnich detalacg\h bo coś mi się z kartą wali. :D Ale gra super i EK też. (Ja też mam,a co;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas żebym i ja pochwalił się swoją kolekcją ;) Zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości, ale problemu z zobaczeniem co na nich jest raczej nie ma. W najbliższym czasie zamierzam dołączyć do kolekcji dodatek do WoWa, nową Trackmanie i może Test Drive, więc stuknie 25 gierek :)

20070308123808

20070308123813

20070308123819

20070308123824

20070308123835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było jeszcze za czasów kiedy EK nie były takie obfite. Tak więc mamy Morrowinda z dodatkami, instrukcję i mapę Twierdzy Smutku :)

20070308125119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiściwe obfita to ona nie jest:P mogliby się już bardziej postarać i dać mapę całego świat, a nie tylko samej Twierdzy, ale i tak nie jest źle;)
Ps. Dzięki, że dałeś zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się