Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 12:39, Mroczny Rev napisał:

Nadszedł czas żebym i ja pochwalił się swoją kolekcją ;) Zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości,
ale problemu z zobaczeniem co na nich jest raczej nie ma. W najbliższym czasie zamierzam dołączyć
do kolekcji dodatek do WoWa, nową Trackmanie i może Test Drive, więc stuknie 25 gierek :)


Całkiem niezła kolekcja gierek, dość wiele premierówek, bardzo dobre tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycje premierowe kupuje dopiero od niedawna, wcześniej było gorzej z funduszami, więc zadowalałem się tańszymi tytułami. Daje jeszcze zdjęcia większości moich płyt z CDA i innych gazet.

20070308175611

20070308175616

20070308175622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a co powiecie na to? Troche mnie to kosztowało ale warto. Jak chcecie więcej fotek to pisać, bo wiem że nie tylko mnie to jara ;] Uwaga! Zdjęcie troche waży :)

20070308191624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:03, Misiek_ napisał:

to jest moja Kolekcja Gier większość to edycje premierowe

Naprawdę super tytuły GTA i Settlersy w BOXie ale nie wiedziałem że już jest Ojciec Chrzestny 2 i 3 na PC ;)
poza tym fajnie posegrowana kolekcja do zdjęć :) - tematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolekcji. Najbardziej podoba mi się zestaw gier gangsterskich (filmy też) i wyścigowych. Przydało by się trochę klasyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:16, bunio38 napisał:

Hehe a co powiecie na to? Troche mnie to kosztowało ale warto. Jak chcecie więcej fotek to
pisać, bo wiem że nie tylko mnie to jara ;] Uwaga! Zdjęcie troche waży :)


WOW! wypasik... no to teraz czekamy na zdjęcia z zawartością obu EK WOWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:56, Mroczny Rev napisał:

Edycje premierowe kupuje dopiero od niedawna, wcześniej było gorzej z funduszami, więc zadowalałem
się tańszymi tytułami. Daje jeszcze zdjęcia większości moich płyt z CDA i innych gazet.

tu nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 08:16, rob300i napisał:

Pokaż zawartość! :-). Chcemy więcej! Ile cię to wszystko kosztowało?


hmm jesli jest jednym ze szczesliwcow ktorzy ostatnio kupowali WoWa (podstawke) na allegro to albo 1000 albo cos ponad 600 zl ;]

Ja osobiscie gratuluje zdobycia obu kolekcjonerek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:03, Misiek_ napisał:

to jest moja Kolekcja Gier większość to edycje premierowe


Ogromna i piękna kolekcja :) Widać, że lubisz wyścigówki i gry akcji :) No i masz PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 08:16, rob300i napisał:

Pokaż zawartość! :-). Chcemy więcej! Ile cię to wszystko kosztowało?

Sry ale foty dam później chwilowo aparatu nie mam. Ile mnie to kosztowało? Wiem wielu sie spodziewa 1000zł podstawka plus jakieś 500zł za dodatek. A jest zupełnie inaczej. Na gram.pl WOW:TBC EK niestety nie zdążyłem. Pamiętam ten dzień, wkurzony byłem zdrowo. Pozostało jedno - allegro. Już stało kilka ofert, w tym jedno która w przeciągu kilku minut podkoczyła do 355zł a jeszcze było 13 dni do końca! Myślałem że to koniec. Potem bnyły oferty z możliwością zakończenia aukcji przed czasem. Ludzie chcieli 800zł, gdy miał to już być koniec, nagle wyskoczyła nowa oferta. Ile Pan za to chciał? 400zł?! Biore ;] Po kilkudziesięciu godzinach paczuszka była u mnie :) 2 dni później widziałem na allegro oferte podstawki EK. Niestety to jaką osiągnęło cene to aż myślałem że z tym sie można pożegnać. Kupiłem podstawke ale zwykłą edycje. Po kilku dniach (i rundach w CS:S :D) wchodze na allegro i co widze? WOW:EK licytacja :/ A pod spodem małym druczkiem: "400zł kup teraz". Wtedy to mi sie poszczęściło! Kupiłem bez namysłu, ta aukcja była 24 lutego lub 3 marca, więc paczuszka jeszcze nie ma miesiąca (a tak na serio to wczoraj doszła ale nie wnikacjie dlaczego hehe ;]) I zatem jestem szczęśliwym posiadaczem World of Warcraft EK i WOW: The Burning Crusade EK za 800zł. I nie żałuje ani grosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:16, bunio38 napisał:

Hehe a co powiecie na to? Troche mnie to kosztowało ale warto. Jak chcecie więcej fotek to
pisać, bo wiem że nie tylko mnie to jara ;] Uwaga! Zdjęcie troche waży :)

Wow a ile cię to kosztowało ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:29, bunio38 napisał:


Sorki źle przeczytałem , kolekcja superowska , jak będziesz miał aparat to wysyłaj śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się