Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Mi sie Far Cry bardzo podobał (lecz oczywiście wole sage Half-life). W tych czasach trudno o dobrego FPSa typu Quake 1 czy Wolfenstein 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:34, Mat.W napisał:

...ale chyba raczej trzeba zrobic zdjecia grom(pudełka,płyty...),to co dałes to nie wiem

A co Ci nie pasuje - jak dla mnie wszystko w porządku, to też jest zdjęcie tylko z komputera :P niektórzy nie mają aparatów i piszą tu listę gier - to też Ci nie odpowiada? Zdjęcia są tylko miłym dodatkiem i ja to wiem.

PJ MW
porządny mały zestawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:24, PJ MW napisał:

Ot moja kolekcja.


no no ciekawy sposób prezentacji swoich gierek... ładna mała kolekcja młodego gracza, tak sądze po grach jakie masz: Iniemamocni i Auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:14, Paoro napisał:

no no ciekawy sposób prezentacji swoich gierek... ładna mała kolekcja młodego gracza, tak sądze
po grach jakie masz: Iniemamocni i Auta

Ale Morrowind i Punisher też tam jest, więc nie aż tak młodego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem powiedziec w moim poscie,czy te fotki mogą być,ale jak forumowicz starszą rangą mówi,że jest dobrze to jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:24, PJ MW napisał:

Ot moja kolekcja.

Nie za duża, ale dobra i ładna. Doceniam, mimo że żadna z tych gierek nie trafia w moje gusta.

Pewnie, że fotki to dodatek, ale screeny z gramowego spisu też są dobre, na pewno lepsze od samego wypisania gierek.

Mat.W -> To, że ktoś jest rangę czy dwie wyżej, nie oznacza, że jest mędrcem. Jak go prześcigniesz w postach, to Ty wtedy będziesz wyrocznią? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:24, PJ MW napisał:

Ot moja kolekcja.

Też mam zarejestrowaną grę Iniemamocni, uprzedzając pytania: mojego młodszego brata;P
Ale twoja kolekcja spoko, morek dobra gra^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:22, Taschon napisał:

Pewnie, że fotki to dodatek, ale screeny z gramowego spisu też są dobre, na pewno lepsze od
samego wypisania gierek.

Każdy daje to co może

Dnia 10.03.2007 o 21:22, Taschon napisał:

Mat.W -> To, że ktoś jest rangę czy dwie wyżej, nie oznacza, że jest mędrcem. Jak go prześcigniesz
w postach, to Ty wtedy będziesz wyrocznią? ;)

Ja tak dużo postów nie mam i wyrocznią nie jestem - przedstawiłem swój punkt widzenia Mat miał się prawo nie zgodzić ale tego nie zrobił, najwidoczniej zmiażdzyła go moja ranga, :D która jest tyle warta co nic, bo trzeba mieć też coś do powiedzenia i nie chodzi o to, że ktoś naklepie sobie postów n do potęgi - niektórzy mają tego po 1000 albo 2 tysiące i nie mają jakoś wyższej rangi (bez degradów) - więc to jest nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:34, deecom napisał:

Każdy daje to co może

Pewnie, masz rację. Nie każdy musi mieć cyfrówkę, ale screena każdy zrobić może. Gorzej, że w przypadku screenów ograniczyć się można tylko do gierek zarejestrowanych na gram.pl (albo jeszcze coś innego, ale nie wiem co ;)). Dlatego bez fotek gierki Cenegi albo jeszcze jakieś inne można tylko wypisać.
Oświećcie mnie, jeśli macie inny sposób (poza skanowaniem płytek)

Dnia 10.03.2007 o 21:34, deecom napisał:

Ja tak dużo postów nie mam i wyrocznią nie jestem - przedstawiłem swój punkt widzenia Mat miał
się prawo nie zgodzić ale tego nie zrobił

Chodziło mi raczej o to, że z jego wypowiedzi wynika, że jego własne zdanie traci znaczenie, jeśli ktoś wyższy rangą ma inne.

Dnia 10.03.2007 o 21:34, deecom napisał:

nie chodzi o to, że ktoś naklepie
sobie postów n do potęgi - niektórzy mają tego po 1000 albo 2 tysiące i nie mają jakoś wyższej
rangi (bez degradów) - więc to jest nie ważne

Nie chcę, by ktokolwiek odebrał moje pytanie jako oznakę spamerstwa i głoszenia idei Im-Więcej-Postów-Albo-Wyższą-Rangę-Masz-Tym-Lepszy-Jesteś, ale jak się zdobywa rangi? Wiem, że to trochę offtop, ale rangi są przyznawane manualnie przez modów/adminów, którzy oceniają, kto się nadaje, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź w sklepie czy gdzieś zdjęcia pudełek z gier, które posiadasz i poskładaj je w paincie w jedno zdjęcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:03, Taschon napisał:

Chodziło mi raczej o to, że z jego wypowiedzi wynika, że jego własne zdanie traci znaczenie,
jeśli ktoś wyższy rangą ma inne.

No ja tak właśnie napisałem :)

Dnia 10.03.2007 o 22:03, Taschon napisał:

ale jak się zdobywa rangi? Wiem, że to trochę offtop, ale rangi są przyznawane manualnie przez
modów/adminów, którzy oceniają, kto się nadaje, czy co?

nie mam pojęcia zajrzyj do tematu obywatel rangi i co wyżej czy jakoś tak - może tam ci odpowiedzą na to pytanie - ja jakoś do tego wagi nie przywiązuję nigdy nie byłem w tych tematach nawet raz i tak samo w tym czy jesteś pierszy raz tutaj - tam może też dostaniesz odpowiedź ale z tego co ja tam gdzieś wyczytałem to liczy się podobno czas spędzony na forum jako jedno z kryterów ale nie powiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:38, Madt napisał:

Przedstawiam i moją kolekcję - niestety nie wszystkie gry z niej są na zdjęciu

No to gdzie ta reszta :) na razie jest nieźle - na prawdę fajne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:38, Madt napisał:

Przedstawiam i moją kolekcję - niestety nie wszystkie gry z niej są na zdjęciu

Gratuluję Sagi BG DVD, w szczególności, że Twój egzemplarz jest w lepszym stanie niż mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zamieszczę jeszcze zdjęcie pozostałych gier ale na razie nie mam aparatu. To zdjęcie jest chyba z wakacji. A i też jestem bardzo zadowolony ze swojej Sagi BG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się