Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 06:13, Probos napisał:

Probos [ nie cierpie tego nicka :/ ]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a7a1bd889ccd92f.html
Ponieważ ostatnim razem, moja kolekcja nie została skomentowana, daję sobie drugą szanse :D

Ej, co Ty od nicka chcesz? Lepszy niz taki Obi-wan Kenobii przed dwa "ii" xD TO będzie twoja "szansa na sukces" bo ja skomentuje :D Więc..
Widzę że skorzystałeś z gold edition czy jak to sie nazywało i zakupiłeś BG sage :) Ja mam starą z allegro ;]
NHL również mam tyle że 07, gothica równieć xD I jeszcze pare tytułów ale zapomniałeś schowac pudełka z "The Sims" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 06:23, Obi-wan Kenobii napisał:

Ej, co Ty od nicka chcesz? Lepszy niz taki Obi-wan Kenobii przed dwa "ii" xD TO będzie twoja
"szansa na sukces" bo ja skomentuje :D Więc..


Nick z dwoma "ii", słyszałem, że takie przynoszą szczęście, gdy tylko Uran ustawi się odpowiednio do Saturna, więc masz 8,24% szans, że takowe szczęście osiągniesz ;)

Dnia 28.08.2007 o 06:23, Obi-wan Kenobii napisał:

Widzę że skorzystałeś z gold edition czy jak to sie nazywało i zakupiłeś BG sage :) Ja mam
starą z allegro ;]


Mimo iż w TO nie gram, pasuje mieć :P W końcu klasyk, a że nudny, to inna sprawa ^^

Dnia 28.08.2007 o 06:23, Obi-wan Kenobii napisał:

NHL również mam tyle że 07, gothica równieć xD I jeszcze pare tytułów ale zapomniałeś schowac
pudełka z "The Sims" xD


NHL 06 moim skromnym zdaniem zdecydowanie lepszy ;) Gothica nie lubię, ale, skoro kupili, to trzymam ^^ Ładnie wygląda na półce ^^ Co do Sims, to rządzą \m/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 06:26, Probos napisał:

Nick z dwoma "ii", słyszałem, że takie przynoszą szczęście, gdy tylko Uran ustawi się odpowiednio
do Saturna, więc masz 8,24% szans, że takowe szczęście osiągniesz ;)

Zdradzisz gdzieś to słyszał? ;] Wydaje mi się że z łba swego xD

Dnia 28.08.2007 o 06:26, Probos napisał:

Mimo iż w TO nie gram, pasuje mieć :P W końcu klasyk, a że nudny, to inna sprawa ^^

Lol, dla mnie szkoda cash na kolekcjonerstwo ;)

Dnia 28.08.2007 o 06:26, Probos napisał:

NHL 06 moim skromnym zdaniem zdecydowanie lepszy ;) Gothica nie lubię, ale, skoro kupili, to
trzymam ^^ Ładnie wygląda na półce ^^ Co do Sims, to rządzą \m/ :D

NHL 06 przy 07 to jest jak maluszek przy porszaku xD Rodzice Ci gry kupują? Jaki wypas ;] Ja muszę sam zarobić... Kiedyś grałem w simsy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 06:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Zdradzisz gdzieś to słyszał? ;] Wydaje mi się że z łba swego xD


Nie, jestem po prostu wielki mocą, tak wielki, że czytam z gwiazd, których nie widze ^^

Dnia 28.08.2007 o 06:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Lol, dla mnie szkoda cash na kolekcjonerstwo ;)


Kupiłem, bo chciałem dostać ten album z G III ^^

Dnia 28.08.2007 o 06:41, Obi-wan Kenobii napisał:

NHL 06 przy 07 to jest jak maluszek przy porszaku xD Rodzice Ci gry kupują? Jaki wypas ;] Ja
muszę sam zarobić... Kiedyś grałem w simsy xD


No co ty, NHL 07 jest blee ;P Rodzice mi nie kupują gier, G II to prezent ;) Również muszę zarabiać, często mi się nie chce, dlatego większość moich gier to tanie serie :P A Simsy rządzą, tak jak i zresztą wczoraj, tak samo , i dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 06:44, Probos napisał:

Kupiłem, bo chciałem dostać ten album z G III ^^

Aha... to by wiele wyjaśniało ;] A samego G3 nie masz :P Pewnie komp za słaby tak jak u mnie :|

Dnia 28.08.2007 o 06:44, Probos napisał:

No co ty, NHL 07 jest blee ;P Rodzice mi nie kupują gier, G II to prezent ;) Również muszę
zarabiać, często mi się nie chce, dlatego większość moich gier to tanie serie :P A Simsy rządzą,
tak jak i zresztą wczoraj, tak samo , i dziś.

A w ogóle grałeś w 07 że tak gadasz? Ja w 06 demo grałem więc mam porównanie ;] Ja GII kupiłem w kiosku wczasie jakiegoś festynu, miałem 20 PLNów dla sibie i je na gierke spozytkowałem xD Ja również na tanich grach jade a to z dwóch powodów ;] Po pierwsze gry działające dobrze na mym kompie to stare gry więc tanie, po drugie i tak nie miałbym kasy na nowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 06:50, Obi-wan Kenobii napisał:

Aha... to by wiele wyjaśniało ;] A samego G3 nie masz :P Pewnie komp za słaby tak jak u mnie
:|


W GIII grałem u kolegi i powiem Ci szczerze, lipa panie, lipa... Nic ciekawego ;)

Dnia 28.08.2007 o 06:50, Obi-wan Kenobii napisał:

A w ogóle grałeś w 07 że tak gadasz? Ja w 06 demo grałem więc mam porównanie ;] Ja GII kupiłem
w kiosku wczasie jakiegoś festynu, miałem 20 PLNów dla sibie i je na gierke spozytkowałem xD
Ja również na tanich grach jade a to z dwóch powodów ;] Po pierwsze gry działające dobrze na
mym kompie to stare gry więc tanie, po drugie i tak nie miałbym kasy na nowe ;]


Oj grałem, grałem ;P Nie ma to, jak mod PLH do NHL 06 i wygranie ligi NHL za pomocą Podhala Nowy Targ ;) Odnosząc się do festynów, powiem tylko, że na nich kupuję wyłącznie wate cukrową i zabawiam się na strzelnicy :D A gierki, hm, kompa ostatnio zmieniałem, Obek mi śmiga, teraz czekam na EK WiC :) No wiesz, raz na 5 lat pasuje kompa zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 06:54, Probos napisał:

W GIII grałem u kolegi i powiem Ci szczerze, lipa panie, lipa... Nic ciekawego ;)

Yy, ja gram :D Jedyna z nowszych gier u mnie. Jako naf serii musiałem się poświęcić a szczerze to zagrać ;] Eh, gdyby nie ta fatalna optymalizacja silnika to było by całkiem całkiem..

Dnia 28.08.2007 o 06:54, Probos napisał:

Odnosząc się do festynów, powiem tylko, że na nich kupuję wyłącznie wate cukrową
i zabawiam się na strzelnicy :D A gierki, hm, kompa ostatnio zmieniałem, Obek mi śmiga, teraz
czekam na EK WiC :) No wiesz, raz na 5 lat pasuje kompa zmienić :P

Wata cukrowa jest bee, jak dla mnie zbyt słodka - nie jem tego ;] A strzelnicy nie widzałem jeszcze... Heh, to ciekawe bo ja swego grata mam dwa lata już... Ale powoli powoli zaczynam upgread :) Już do mnie klawiatura leci z niskim skokiem klawiszy - wypas nie? :D:D Potem ramy dokupie bo tanie a największy problem z kartą jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 07:10, Obi-wan Kenobii napisał:

Yy, ja gram :D Jedyna z nowszych gier u mnie. Jako naf serii musiałem się poświęcić a szczerze
to zagrać ;] Eh, gdyby nie ta fatalna optymalizacja silnika to było by całkiem całkiem..


No cóż, są gusta i guściki ;) Moim zdaniem, G III to hańba, takie jest moje zdanie, po samym spojrzeniu na Gothica I :) To jest dopiero gra..

Dnia 28.08.2007 o 07:10, Obi-wan Kenobii napisał:

Wata cukrowa jest bee, jak dla mnie zbyt słodka - nie jem tego ;] A strzelnicy nie widzałem
jeszcze... Heh, to ciekawe bo ja swego grata mam dwa lata już... Ale powoli powoli zaczynam
upgread :) Już do mnie klawiatura leci z niskim skokiem klawiszy - wypas nie? :D:D Potem ramy
dokupie bo tanie a największy problem z kartą jest..


Wata na pewno jest lepsza, od całej reszty świństw, które tam sprzedają :) Strzelnice polecam ;)
A ten twój upgrade coś szybciutko :P
Jak to mawiają, dobrą drużyne buduje się od tyłu, to dobrze, że kupiłeś wpierw klawke :) Później reszta zleci, ja Ci powiem tylko tyle, że z obecnym sprzętem, nowości śmigają jak Polskie F-16 :)
Z kartą nie ma takiego problemu, najwyżej kilkanaście modeli :) Polecam osobiście GeForce... Widzisz, już masz o połowę mniej do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 07:15, Probos napisał:

No cóż, są gusta i guściki ;) Moim zdaniem, G III to hańba, takie jest moje zdanie, po samym
spojrzeniu na Gothica I :) To jest dopiero gra..

Nie no z G1 nie ma porównania.. Klimat koloni jest nie do zdarcia ;] w G3 mamy aki fajny efekt rag-doll (czy jakos tak), mniej więcej chodzi o to że jak rąbniesz goblina toporkiem to on w czasie fazy lotu wydłuży sobie konczyny a spadnie dziwnie poskręcany ;]

Dnia 28.08.2007 o 07:15, Probos napisał:

Wata na pewno jest lepsza, od całej reszty świństw, które tam sprzedają :) Strzelnice polecam
;)

Ja tam nic nie kupuje a strzelnicy nigdu u mnie nie było...

Dnia 28.08.2007 o 07:15, Probos napisał:

A ten twój upgrade coś szybciutko :P

No coś Ty, klawa jest tania - ram również. A na karte z 4 lata bede zbierał :)

Dnia 28.08.2007 o 07:15, Probos napisał:

Jak to mawiają, dobrą drużyne buduje się od tyłu, to dobrze, że kupiłeś wpierw klawke :) Później
reszta zleci, ja Ci powiem tylko tyle, że z obecnym sprzętem, nowości śmigają jak Polskie F-16
:)

Ale te Polskie F-16 właśnie coś niezabardzo ;]

Dnia 28.08.2007 o 07:15, Probos napisał:

Z kartą nie ma takiego problemu, najwyżej kilkanaście modeli :) Polecam osobiście GeForce...
Widzisz, już masz o połowę mniej do wyboru :D

Ależ Ty przydatny xD No tak, nowa karta to wydatek 1000 zł -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że lubisz kupować stare, dobre gry w premierowych edycjach. Dobre, znane i polecane pozycje.

PS - Gratuluje i zazdroszczę Sacreda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:03, Meykan napisał:

Sacred stary bardzo dobry klasyk


Gra z 2004 jest Twoim zdaniem klasykiem? Co wobec tego powiesz o Carmageddonie? Co o Pirates! Gold? Co o Civilization?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:16, vear napisał:

> Sacred stary bardzo dobry klasyk

Gra z 2004 jest Twoim zdaniem klasykiem? Co wobec tego powiesz o Carmageddonie? Co o Pirates!
Gold? Co o Civilization?

daj spokój dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:24, Evil Khan napisał:

daj spokój dziecku...


I znów się odzywa w Tobie umysł 60-latka

Widać że masz góra 15 lat i wydaje ci się że jesteś jakiś bardzo dorosły T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się