Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 09:31, Naymar napisał:

PS - Gratuluje i zazdroszczę Sacreda !!!


Tak ... Sacred to było świetna gra. Pamiętam 3-4 lata temu na moim słabiutkim kompie grałem w niego przy cięciu i to nie małym , a gra i tak dostarczyła mi wiele,wiele radości. Gra jest super... :) BoloMaster - Gratuluje dobrego wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:27, Naymar napisał:

Widać że masz góra 15 lat i wydaje ci się że jesteś jakiś bardzo dorosły T_T

Tak, oczywiście...masz rację...

PS: by nie robić offtopu przypominam zdjęcia swojej kolekcji PC - reszta była wcześniej

20070828103339

20070828103354

20070828103412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:34, Evil Khan napisał:

> Widać że masz góra 15 lat i wydaje ci się że jesteś jakiś bardzo dorosły T_T
Tak, oczywiście...masz rację...

PS: by nie robić offtopu przypominam zdjęcia swojej kolekcji PC - reszta była wcześniej

Niezła kolekcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:34, Evil Khan napisał:

> Widać że masz góra 15 lat i wydaje ci się że jesteś jakiś bardzo dorosły T_T
Tak, oczywiście...masz rację...

PS: by nie robić offtopu przypominam zdjęcia swojej kolekcji PC - reszta była wcześniej

Po tym przypomnieniu Naymar chyba nie będzie miał żadnych kolejnych "ale". Kolekcja oczywiście świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:50, Evil Khan napisał:

ciach


Evil fajne to Magic Battleground ,bo ciekawi mnie ta gierka ,a juz raz sie pytalem to mnie olales ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:54, Ali G napisał:

Evil fajne to Magic Battleground ,bo ciekawi mnie ta gierka ,a juz raz sie pytalem to mnie
olales ;] ?

Jakbym wiedział to bym ci powiedział ;)
W to "akurat" jeszcze nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę w Twojej kolekcji Nuckear Strike. Pamiętam, jak miałem 8-9 lat bodajże i zagrywałem się na moim, niegdyś, wypasionym sprzęcie ;) Niestety nie wiem gdzie go wcięło... ;/

A poza NS to dużo fajnych tytułów. Niektórych Ci zazdroszczę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:01, 8bit napisał:

Widzę w Twojej kolekcji Nuckear Strike. Pamiętam, jak miałem 8-9 lat bodajże i zagrywałem się
na moim, niegdyś, wypasionym sprzęcie ;) Niestety nie wiem gdzie go wcięło... ;/

Ja mając 8-9 grałem w river raida - zasady podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:07, shinian napisał:

Ja to ujmę tak: posiadanie Devil May Cry 3 na PC, jeżeli posiada się PS2 to grzech:P

mam ps2 ale devila póki co mam tylko na pc - planuję sobie kupić pada do pc by pograć w niego komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:11, Evil Khan napisał:

mam ps2 ale devila póki co mam tylko na pc - planuję sobie kupić pada do pc by pograć w niego
komfortowo.

W to na PC się nie da komfortowo grać, nawet na padzie :/ Wiem z własnego doświadczenia. Sterowanie jest na maxa skopane, trzeba emulatorów klawiszy używać, a i tak nie gra się przyjemnie niestety :(

Wrzucam fotki dwóch nowych gierek na PC oraz moją kolekcję PS2. Ostatnio gier nie kupuję, bo w przyszły czwartek wyjeżdżam... wracam pod koniec grudnia :D Tak więc nie ma za bardzo sensu robić zapasów.

20070828112530

20070828112550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:28, msemeradt napisał:

o to moja kolekcja


Coś skromna muszę przyznać... Chociaż niezłe gierki - sam poluję na Świątynię Pierwotnego Zła, lecz wolałbym wydanie premierowe. Mógłbyś nad swoją kolekcją (a raczej powinieneś) popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:31, Naymar napisał:

> o to moja kolekcja

Coś skromna muszę przyznać... Chociaż niezłe gierki - sam poluję na Świątynię Pierwotnego Zła,
lecz wolałbym wydanie premierowe. Mógłbyś nad swoją kolekcją (a raczej powinieneś) popracować...

wiem ze skromna ale zamierzam sobie dokupić parę gier zwłaszcza jak brat przyjechał to na pewno zaliczy sie galerie łódzką i manofakture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:32, Quatre napisał:

Popracuj jeszcze trochę nad kolekcją, bo na razie to skromniutko. DoW fajna gra, dokup sobie
jeszcze dodatki.

chyba kupie złota lub platynową kolekcje warhammera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:39, msemeradt napisał:

chyba kupie złota lub platynową kolekcje warhammera

Po co będziesz kupował drugi raz to samo, jak możesz po prostu dokupić dwa dodatki w XKN? :) Złotej Edycji nie polecam, bo to chyba są niesprzedane premierowe egzemplarze :/ Przynajmniej tak te pudełka po wyjęciu z obwoluty wyglądają. Ja żałuję, że to kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:42, Quatre napisał:

> chyba kupie złota lub platynową kolekcje warhammera
Po co będziesz kupował drugi raz to samo, jak możesz po prostu dokupić dwa dodatki w XKN? :)
Złotej Edycji nie polecam, bo to chyba są niesprzedane premierowe egzemplarze :/ Przynajmniej
tak te pudełka po wyjęciu z obwoluty wyglądają. Ja żałuję, że to kupiłem.

chce kupić w złotej lub platynowej kolekcji bo chyba będą tańsze niż 2 dodatki oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się