Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:42, gpodoba napisał:

kolekcja spox, ale niezłą ryse masz na pudełku EK Wiedźmina

wiem i dlatego chyba odeślę te pudełko bo płacąc tyle kasy oczekiwałem gry w stanie nienaruszonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:44, Misiek_ napisał:

> kolekcja spox, ale niezłą ryse masz na pudełku EK Wiedźmina
wiem i dlatego chyba odeślę te pudełko bo płacąc tyle kasy oczekiwałem gry w stanie nienaruszonym


Ja na twoim miejscu od razu zgłosiłbym reklamacje i odesłałbym im to pudełko. JAk dostałem pare dni temu EK Wiedźmina sprawdzałem specjalnie przy kurierze czy wszystko było w porządku z zawartością.
Bogu dzięki wszystko przyszło idealne może dlatego że przywozi paczki jeden i ten sam kurier do mnie do domu,a zawsze mu coś odpalę pare groszy bo to Polska. Wiem jak w DPD i UPS dbają o paczki rzut na pół magazynu za trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:38, Misiek_ napisał:

mała aktualizacja mojej kolekcji

O kurczę, gdzie kupiłes Człowieka z Blizną i za ile?? Szukam tego filmu już od dłuższego czasu, ale nigdzie nie ma a na necie dość drogi. Gratuluję Wiedźmina i Prostreet, ale ta rysa to rzeczywiście słabo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale duża kolekcja i w ogóle widać, że jesteś fanem GTA, gratulacje.
PS. Czy budełko od Wiedźmina EK jest ryśnięte czy tylko od światła się tak zrobiło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:59, knopfler napisał:

> mała aktualizacja mojej kolekcji
O kurczę, gdzie kupiłes Człowieka z Blizną i za ile?? Szukam tego filmu już od dłuższego czasu,
ale nigdzie nie ma a na necie dość drogi. Gratuluję Wiedźmina i Prostreet, ale ta rysa to rzeczywiście
słabo wygląda.

Scarface''a kupiłem na allegro za 50zł film jest z napisami bo według mnie oglądać taki film z lektorem który nie wie jak na polski przełożyć słowo "fuck" to żenada. Tylko jest mały minus tego wydania druga płyta z dodatkami nie ma polskich napisów.
gpodoba w przyszłym tygodniu mam zamiar wysłać te pudło do CDP tylko boje się że znów będę na nie czekał miesiąc
Zagulniestety pudełko jest porysowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie zastanawiaj, ale odsyłaj.
Bo po tym co Ci/Wam/Nam zgotowało CDP to już jest wystarczające, żeby tak zrobić.
Po tym co się stało sami powinni zadzwonić i się spytać, czy z paczką wszystko OK.
Ale nie - Pan Kiciński przecież jest the best i co on mówi - rzecz święta. Tylko parę razy mnie już okłamał, więc coraz mniej wierzę w to, co on tam obiecuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:38, Misiek_ napisał:


Piękna kolekcja. Masz trochę tego towaru. Zycze wszystkim takich bogatych zbiorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:37, WorldWar3PL napisał:

Ile zapłaciłeś? Opłacało się? Bo grałem w demko i nawet fajna gra dla mnie:)


Zapłaciłem ok. 360 zł. No ja właśnie po zagraniu w demko się napaliłem i kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 18:25, Naymar napisał:

NindendoPassion -> wciąż wszyscy czekamy na Twoją kolekcję starych/retro gier :)


ha ha, będzie już nie długo, przynajmniej cześć, a tym czasem zerknijcie do mojego magazynu gdzie przechowuje moje rupiecie:

http://imageevent.com/gamescans/personal/storageroom?n=0&z=9&c=5&x=1&m=20&w=0&p=0

a tutaj moja anglojęzyczna strona: http://www.gamescanner.org

99% skanów pochodzi z mojej osobistej kolekcji.

Gamescanner.org - otworzyłem we wrześniu 2004 aby utrwalić piękno okładek i pudelek! Mam bzika na punkcie skanowania pudelek gier wideo. Znajdziecie tan prawie 10,000 skanów i fotografii które sam zrobiłem.

GameScanner.org - thousands of high quality video game box art cover scans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:16, Szkutnik napisał:

> Ile zapłaciłeś? Opłacało się? Bo grałem w demko i nawet fajna gra dla mnie:)

Zapłaciłem ok. 360 zł. No ja właśnie po zagraniu w demko się napaliłem i kupiłem.


Graty - ja tam poczekam na Rock Band :D

btw. GH 2 lepsze :) (przynajmniej demo trójeczki mnie nie zachęciło tak bardzo...). Poza tym czytałem, że w 3 kawałki są prostsze, a ja wole wyzwania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sob-styl

Jak patrzę na zbiorych inny userów, to aż wstyd pokazywać takie "coś" :P Ale do odważnych świat należy...

Brak: Gothic 2(XKN) i Gothic 2:NK(XKN) - u kumpla ;)

20071124214611

20071124214912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:38, Misiek_ napisał:

mała aktualizacja mojej kolekcji

[ciach]

No super kolekcja, tylko ten Wiedźmin... Rzygać się chce. Ale widzę tam też dużo innych normalnych gier.
To samo tyczy się także poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:50, Sob-styl napisał:

Sob-styl

Jak patrzę na zbiorych inny userów, to aż wstyd pokazywać takie "coś" :P Ale do odważnych świat
należy...

Brak: Gothic 2(XKN) i Gothic 2:NK(XKN) - u kumpla ;)


Mam podobną kolekcję, tylko co to za czerwona edycja wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:50, Sob-styl napisał:

Sob-styl

Jak patrzę na zbiorych inny userów, to aż wstyd pokazywać takie "coś" :P Ale do odważnych świat
należy...

Brak: Gothic 2(XKN) i Gothic 2:NK(XKN) - u kumpla ;)


każdy ma jakaś perełkę. Dużą, czy też małą kolekcja, ważne że "ta" twoja. Ja np. mogę tylko pomarzyć (na razie) o Wiedźminie w wersji limitowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:53, Wolus1 napisał:

tylko co to za czerwona edycja wiedźmina?


W MM była taka edycja razem z Bestiaruszem(tylko w EK miał być, ale jednak... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:55, Sob-styl napisał:

W MM była taka edycja razem z Bestiaruszem(tylko w EK miał być, ale jednak... :P)


MM, Empik i jakiś jeszcze sklep miały takie bajery dodatkowo z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:07, Kerigun napisał:

Może nie super najnowsze ale i tak dobre.


Czyli mam rozumieć, że uważasz automatycznie dobre tytuły za te , które są nowe?...
Jeśli tak to popracuj nad swoim poglądem "growym" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się