Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 21:51, Agntx napisał:

> mała aktualizacja mojej kolekcji
[ciach]

No super kolekcja, tylko ten Wiedźmin... Rzygać się chce. Ale widzę tam też dużo innych normalnych
gier.
To samo tyczy się także poprzednika.


Chce ci się rzygać na widok wiedżmina? no cóż może ci się nie podoba ale chyba niejest aż taki zły? No chyba, że się myle...:)

mam problem ze zrobieniem zdjęcia mojej kolekcji. Aparat niechce objąć wszystkiego chyba, że mają to być zdjęcia gier w wersji mini(nie jest ich aż tak wiele). I jeszcze ta lampa, bo jak wiadomo te pudełka troche odbijają światło i powstaje biała plama na środku zdjęcia. Jeżeli ktoś potrafi temu zaradzić to prosze o pomoc.
Nieśmiejcie się nie jestem fotografem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


. Aparat niechce objąć wszystkiego chyba, że

Dnia 24.11.2007 o 23:48, rozkosz napisał:

mają to być zdjęcia gier w wersji mini(nie jest ich aż tak wiele). I jeszcze ta lampa, bo jak
wiadomo te pudełka troche odbijają światło i powstaje biała plama na środku zdjęcia. Jeżeli
ktoś potrafi temu zaradzić to prosze o pomoc.
Nieśmiejcie się nie jestem fotografem:D.



nie smiejemy sie :)
skoro na raz sie nie da to zrob dwa zdjęcia :)
skoro lampa sie odbija w pudełku to zrob bez lampy - proste :)
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że moja kolekcja gier to tylko dwa tytuły - pozostałe po przejściu wystawiam na Allegro, bo po prostu szkoda mi czasu na ponowne przejście danej gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:53, Wolus1 napisał:

> Sob-styl
>
> Jak patrzę na zbiorych inny userów, to aż wstyd pokazywać takie "coś" :P Ale do odważnych
świat
> należy...
>
> Brak: Gothic 2(XKN) i Gothic 2:NK(XKN) - u kumpla ;)

Mam podobną kolekcję, tylko co to za czerwona edycja wiedźmina?


jaka czerwona po prostu apart ma do bani lub dzieki innym czynnikom jak światło itp. i zmienilo kolorki gre pewnie kupil w empiku,mm lub saturnie lub jakims innym z dodatkiem bestiariusza tzw edycja specialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 00:27, gpodoba napisał:

jaka czerwona po prostu apart ma do bani lub dzieki innym czynnikom jak światło itp. i zmienilo
kolorki gre pewnie kupil w empiku,mm lub saturnie lub jakims innym z dodatkiem bestiariusza
tzw edycja specialna :)


Fakt nie czerwona, ale bordowa bez dwóch zdań ;) Bo właśnie ta specjalna edycja do której dołączony był bestiariusz miała zmieniony kolor etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:48, rozkosz napisał:

> > mała aktualizacja mojej kolekcji
> [ciach]

Dnia 24.11.2007 o 23:48, rozkosz napisał:

Chce ci się rzygać na widok wiedżmina? no cóż może ci się nie podoba ale chyba niejest aż taki
zły? No chyba, że się myle...:)

[ciach]

Wiem, że Witcher jest diablo dobry, bo sam w niego grałem, ale już mi się przejadło to, że wszędzie jest. Nie znam chyba gracza, który go nie kupił ;) W pewnym momencie bałem się, że jak zajrzę do lodówki to zobaczę tam Geralta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe .
spoko ja jeszcze nie kupilem ...
narazie musze zmienic komputer ( w kazdym temacie w ktorym pisze chyba o tym jest ;p )
a czy kupie zobaczymy po demku ( w cda napisane jest ze będzie ...)
a jak nie trzeba bedzie pozyczyc od kogos i sprawdzic
ogolnie to po gameplayach gra mi sie MEGA podoba
ale boje sie ze mnie nie wciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 01:20, Agntx napisał:

Wiem, że Witcher jest diablo dobry, bo sam w niego grałem, ale już mi się przejadło to, że
wszędzie jest. Nie znam chyba gracza, który go nie kupił ;) W pewnym momencie bałem się, że
jak zajrzę do lodówki to zobaczę tam Geralta ;)


To żle bardzo żle podobne skutki mają wyrzuty sumienia. Zrobisz coś i potem ci prześladuje po pralkach i lodówkach:D A tak na serio to już długo nie potrfa musisz wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:50, Sob-styl napisał:

Sob-styl

Jak patrzę na zbiorych inny userów, to aż wstyd pokazywać takie "coś" :P Ale do odważnych świat
należy...

Brak: Gothic 2(XKN) i Gothic 2:NK(XKN) - u kumpla ;)

Fajna kolekcja i Edycja Specjalna Wiedźmina, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:10, Mr.M napisał:

> Może nie super najnowsze ale i tak dobre.

Czyli mam rozumieć, że uważasz automatycznie dobre tytuły za te , które są nowe?...
Jeśli tak to popracuj nad swoim poglądem "growym" :P


Chyba źle zrozumiałeś mego posta. Napisałem że pomimo że nie ma super nowych gier i tak ma gry dobre. Można z tego wnioskować że gra nie musi być zaraz po premierze i być dobra. Słowa super użyłem by podkreślić nowość gier a nie oceniać te gry. Ja sam mam w kolekcji gry stare a są to gry doskonałe (Dawn of War i wiele innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 09:42, Kerigun napisał:

Chyba źle zrozumiałeś mego posta. Napisałem że pomimo że nie ma super nowych gier i tak ma
gry dobre. Można z tego wnioskować że gra nie musi być zaraz po premierze i być dobra. Słowa
super użyłem by podkreślić nowość gier a nie oceniać te gry. Ja sam mam w kolekcji gry stare
a są to gry doskonałe (Dawn of War i wiele innych).


A no chyba że tak :) W takim razie przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mała kolekcja ? Może nie jest znów taka ogromna, ja mam dopiero małą niespełna 12 zwykłych tytułów gier, no może jedna tylko jest bardzo dobra - Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska, nie kupuje gier z prostego powodu : Nie bawią mnie one, co mnie zaciekawi (tak bardzo to sobie pozwolę na taką gierkę). Wróćmy do twojej kolekcji : Napisałeś że pożyczyłeś koledze gry - heh ja bym własnemu bratu nie pożyczył a co dopiero koledze. Wiedźmin - uważam że bardzo ciekawa to gra, udało mi się zagrać nie całe 2 godziny u kolegi i mnie bardzo zaciekawiła, myślę że jak zdecyduje się na kupno jakiejś gry to będzie nią wiedźmin. No i widzę jeszcze 2 wspaniałe tytuły (oczywiście według mnie) : Gothic III oraz Titan Quest + Dodatek :) Dobry zakup. Poza tym widzę że nie tylko interesujesz się RPG lecz także strategie (wnioskując po Heroes III, Robin Hood oraz Two Worlds i tom grą po lewej z wydawnictwa cenegi). No i nie zabrakło też gier sportowych (Tony Hawks American Wasteland ) oraz gry - Strzelanki (Painkiller). Podsumuję : Widać że masz klasę i nie tylko grasz w RPG ale także grywasz w różne rodzaje gier. Bardzo fajna Kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:49, Lak5 napisał:

Napisałeś że pożyczyłeś koledze gry - heh ja bym
własnemu bratu nie pożyczył a co dopiero koledze.


Bratu to Ja też bym nie pożyczył :P

Dnia 25.11.2007 o 12:49, Lak5 napisał:

No i widzę jeszcze 2 wspaniałe tytuły (oczywiście
według mnie) : Gothic III oraz Titan Quest + Dodatek :)


G3 - rozczarowanie. Dobra gra, ale liczyłem na coś więcej. a TQ jest świetne. Zastanawiam się nad Loki, które zbiera średnie oceny.

Dnia 25.11.2007 o 12:49, Lak5 napisał:

tylko interesujesz się RPG lecz także strategie (wnioskując po Heroes III, Robin Hood oraz
Two Worlds i tom grą po lewej z wydawnictwa cenegi).


Co ciekawe... nie przepadam ze Hirołasmi. Heroes 3 dostałem na urodziny, i jakoś nie trawię tej gry :/ Robin Hood - fajna gierka, kiedyś była za 30zł. Two Worlds to RPG ;), który jednak bardzo mnie rozczarował.

Dnia 25.11.2007 o 12:49, Lak5 napisał:

No i nie zabrakło też gier sportowych
(Tony Hawks American Wasteland ) oraz gry - Strzelanki (Painkiller).


Strzelanek będzie przybywać, w końcvu postrzelać lubię(ale i tak wolę RPG i sportowe ;)) A serię TH lubię od dawien dawna, gdzieś miałem THPS2, tylko nie wiem gdzie ją zapodziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej "kolekcji'' mam: Gothica II i Gothica III, STALKERA, Newerwintera II, Test Drive, Wiedzmina(normalnego), Call of Duty +dodatek i mam nadzieje ze wkrotce dostane Hellgate: London;]


Mam jeszcze inne mniej znane gry i to te pozyczam kumplom(bo rodzenstwa nie mam;p) natomiast tych ktore zapisalem pozwyzej nikt nie moze dotknac bez mojego pozwolenia;p


A co do rozczarowan to rzeczywiscie po GIII spodziewalem sie nieco wiecej ale i tak bylo dobrze;]


A i Titan Quest tez sobie bede musial koniecznie kupic;]
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:12, Sob-styl napisał:

G3 - rozczarowanie. Dobra gra, ale liczyłem na coś więcej (...)


Rozczarowny Gothic III może byłem, ale troszeczkę. Najbardziej wkurzyło mnie w nim - te ogromne wymagania, wiec wniosek z tego był taki że musiałem dokupić sobie lepszą kartę graficzną oraz 2000 ram (512 leży sobie gdzieś tam na biureczku), dokupiłem sobie wszystkie rzeczy potrzebne do zagrania w tą gierkę, jeszcze tam błąd wyskoczył że nie mam odpowiednich bibliotek DLL no i zainstalowałem sobie je i wszystko poszło gładko. Gra się wreszcie uruchomiła. Od razu naciskam na Opcje i ustawiam na maksymalne detale. No i powiem wam poszła mi gra z maksymalnymi detalami. Na początku grało się troszkę nie znośnie ponieważ troszkę się cieło ale po 30 minutach gra zaczęła płynnie chodzić... Niestety błędów w tej grze jest dużo lecz gra się w nią bardzo fajnie, przeszedłem ją raz i drugiego razu nie mam zamiaru w nią grać, jest dużo lepszych gier od niej, może nie porażają grafiką ale są fajne. Więc nie tylko wy się ją rozczarowaliście bo na początku myślałem że będzie się lepiej grało, jednym słowem dostałem konta w worku ...Jedyne co mi się spodobało to te pudełko i profesjonalne wydanie Edycji Kolekcjonerskiej przez CD-Projekt. Ale nie powiem że się nie opłacało kupić bo według mnie to mi się nawet opłaciło :)

A co do LOKI, to miałem okazję zagrać ale niestety w wersję demonstracyjną, ale grało mi się przednio, ale to nie jest to samo co Diablo II, według mnie jest gorsze, niestety firmie nie udało się zrobić czegoś tak popularnego jak Diablo II a szkoda. Dużo tej grze brakuje do ideału, już lepszy według mnie jest Titan Quest.

Dnia 25.11.2007 o 13:12, Sob-styl napisał:

Co ciekawe... nie przepadam ze Hirołasmi. Heroes 3 dostałem na urodziny, i jakoś nie trawię
tej gry :/

A no to trzeba było mówić od razu, ja tam grałem w Heroesy i mi się bardzo gierka podobała, od małego się w nią zagrywałem u kolegi i coś mi jednak zostało z dzieciństwa :). I bardzo się cieszę że też znalazła się w mojej kolekcji :)

Robin Hood - fajna gierka, kiedyś była za 30zł. Two Worlds to RPG ;), który jednak
Tania to bierzesz :D Tak samo ja postąpiłem z Worms Fort, ale mi się to nie opłaciło ponieważ gierka była nudna ...

Dnia 25.11.2007 o 13:12, Sob-styl napisał:

Strzelanek będzie przybywać, w końcvu postrzelać lubię(ale i tak wolę RPG i sportowe ;)) A


Przecież jesteś coraz starszy, niektóre gry się nudzą i szukasz czegoś do odmienienia :) Też tak mam :D

Dnia 25.11.2007 o 13:12, Sob-styl napisał:

serię TH lubię od dawien dawna, gdzieś miałem THPS2, tylko nie wiem gdzie ją zapodziałem.

O... To były czasy gdy się męczyłem nad THPS 2 w przechodzeniu banalnych misji, oj nerwy puszczały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - kolekcja gier #5

Poprzednie posty ze zdjęciami kolekcji:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=11521
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=11522
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=11523
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=11560


Dzisiaj była promocja na gry w jednym ze sklepów. Oczywiście wykorzystałem ja!

Nintendo Wii:
Bleach Shattered Blade NTSC
Excite Truck NTSC
Metroid Prime Corruption NTSC

PC:
Final Fantasy XI Online Wings of the Goddess Expansion

Wreszcie mogę w coś pograć na Wii !!!

20071125210945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:12, NintendoPassion napisał:

Nintendo Wii:
Bleach Shattered Blade NTSC
Excite Truck NTSC
Metroid Prime Corruption NTSC

PC:
Final Fantasy XI Online Wings of the Goddess Expansion


Gratuluje zakupów, a te gierki to raczej używane? Zdziwiłem się, że jest Final Fantasy online i to na PC :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się