Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 19:24, Santino93 napisał:

Można wiedzieć jak długo czekałeś na paczkę ? Też zamówiłem i nie wiem jeszcze jak długo
mam czekać a enigmatyczne "wyślemy w ciągu 30 dni kalendarzowych" nie wiele mówi.

Tak jak już wcześniej pisałem na paczkę czekałem 6 dni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:44, Hristo86 napisał:

No i na koniec (w jednym poście się nie zmieściło) chyba wszystkie moje gry jakie znalazłem
w pokoju;)

Świetna kolekcja , same smaczki , doskonałe gry w Edycjach Premierowych jak i zarówno w reedycjach ^^ Także gratuluję i życzę powodzenia w dalszym kolekcjonowaniu gier ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:41, Hristo86 napisał:

To ja wrzucę zdjęcia mojej kolekcji:
Hristo86
na początek, coś co każdy fan rpg-ów powinien mieć + kilka ciekawych gierek;)


piękna kolekcja same klasyki BG wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:51, OriginalGangsta napisał:

> Drobny update :) Po dłuższym czasie.
Nie boisz się że to wszystko Ci spadnie na głowę? ;] Ja bym to sobie na Twoim miejscu
poukładał. ;p
Ale kolekcja ładna. ;]


Jak robiłem to zdjęcia, to była chyba 2 w nocy, a ja w ciężkim stanie po spożyciu. Co zgarnąłem to zgarnąłem - walnąłem tym na kupę i pstryknąłem zdjęcie :)
Esteci, cholera jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 00:25, k13 napisał:

Moje najnowsze nabytki ( poza Crysis''em i ArmĄ ) :)

Masz edycję kolekcjonerską stalkera. Fajna zaplaniczka. Nie wiedziałem, że nowy crisis już wyszedł. Ostatnio mało czytam o grach i newsów. Bardzo fajne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 00:25, k13 napisał:

Moje najnowsze nabytki ( poza Crysis''em i ArmĄ )

Nowe nabytki spox ja dziś kupiłem Crysisa a stalkera tez mam :) Czyli jednym słowem dobre gry warte ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:18, gpodoba napisał:

> Moje najnowsze nabytki ( poza Crysis''em i ArmĄ )
Nowe nabytki spox ja dziś kupiłem Crysisa a stalkera tez mam :) Czyli jednym słowem dobre
gry warte ceny.



Nom ... szkoda tylko że stalker jest tak zbugowany :|

Qrde muszę jeszcze ArmA przejść bo odkąd go kupiłem, to ani razu w niego nie zagrałem :S ( a mam go od premiery >.< )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się wybrać sposób dostawy? Skoro i tak płacę za przesyłkę to wolałbym kurierem, bo do poczty nie mam zaufania. Tym bardziej, że płytki zamówione i wysłane tydzień temu pocztą [nie było innego wyjścia jeśli chciałem za pobraniem ;/] wciąż nie doszły. A jak te książki za pkt mi zaginą to chyba ich wszystkich na tej poczcie zamorduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:44, JayL napisał:

A da się wybrać sposób dostawy? Skoro i tak płacę za przesyłkę to wolałbym kurierem,
bo do poczty nie mam zaufania. Tym bardziej, że płytki zamówione i wysłane tydzień temu
pocztą [nie było innego wyjścia jeśli chciałem za pobraniem ;/] wciąż nie doszły. A jak
te książki za pkt mi zaginą to chyba ich wszystkich na tej poczcie zamorduję...

Niestety nie da się wybrać sposobu dostawy , przesyłkę dostajesz od Poczty Polskiej , płacisz przy odbiorze 9,50 zł jeśli paczka nie przekracza wagi 0,5 Kilograma , jeśli powyżej to coś koło 12 zł xD Koszulki były w dobrym stanie , także sądzę , że Tobie też nic się nie pogniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 00:25, k13 napisał:

Moje najnowsze nabytki ( poza Crysis''em i ArmĄ ) :)

fajne gry... szczególnie nowy Stalker i Oblivion Goty... Crysisa kupiłem ale się zawiodłem więc dodatek już nie wylądował u mnie na półce... ogólnie niczego sobie tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:23, przemcio256 napisał:

> Moje najnowsze nabytki ( poza Crysis''em i ArmĄ ) :)
fajne gry... szczególnie nowy Stalker i Oblivion Goty... Crysisa kupiłem ale się zawiodłem
więc dodatek już nie wylądował u mnie na półce... ogólnie niczego sobie tytuły


Dzięki ... ja osobiście Crysisa kupiłem dla Sandbox''a 2 ... niestety na upgrejdzony z Warheada trza trochę poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, poczta jednak mnie zaskoczyła. ^^ Paczka dziś przyszła w prawie idealnym stanie [rogi są delikatnie pogięte, ale naprawdę delikatnie ;)]. IMO program lojalnościowy Cenegi jest prawie idealny. Jeszcze tylko żeby płytki z Mystica w końcu doszły to będzie super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 11:35, hehe napisał:

> Czy posiada ktos gre BROTHERS IN ARMS: EARNED IN BLOOD lecz w edycji PREMIEROWEJ??

> chcialbym kupic

Ja mam



daj mi jakis namiar na ciebie nr gg najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się