Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Ha, mam wreszcie czas i mogę pokazać wam swoją kolekcję. Niektóre osoby się wręcz upominały o to, abym ją ukazał...I oto jest.
Nie zmieści się niestety w dwóch postach, więc będą 2-3.

cedricek, kolekcja gier:

20081004131913

20081004132014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:30, kitek0101 napisał:

Kolekcja przyzwoita, choć niezbyt duża. Nie rozumiem tylko po co 6 zdjęć, na których
jest właściwie to samo...


Czy ja wiem, czy niezbyt duża... W końcu te płyty z CDA to prawdziwy skarbiec gier :P
Ale po co 6 zdjęć?
Aby uchwycić jak najwięcej. jedno zdjęcie wszystkiego nie wyłoni... A po co fotograf robi wiele zdjęć tego samego z rożnych kątów?
Właśnie po to :) Chciałem przedstawić moją kolekcje jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 13:33, cedricek napisał:

Właśnie po to :) Chciałem przedstawić moją kolekcje jak najlepiej.


Czyli ogólnie nie mogłeś się zdecydować który kadr jest najlepszy :E
A co do kolekcji to bardzo fajnie się prezentuje. Zwłaszcza te kolekcjonerki G3 i Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:33, cedricek napisał:

> Kolekcja przyzwoita, choć niezbyt duża. Nie rozumiem tylko po co 6 zdjęć, na których

> jest właściwie to samo...

Czy ja wiem, czy niezbyt duża... W końcu te płyty z CDA to prawdziwy skarbiec gier :P

Ale po co 6 zdjęć?
Aby uchwycić jak najwięcej. jedno zdjęcie wszystkiego nie wyłoni... A po co fotograf
robi wiele zdjęć tego samego z rożnych kątów?
Właśnie po to :) Chciałem przedstawić moją kolekcje jak najlepiej.

Ale później jak je gdzieś umieszcza to wybiera to najlepsze. Ano, z płytkami z czasopism to tak, tyle, że ich nie liczę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Każdemu to chyba piszę, ale: zazdroszczę EK Wiedźmina :D.
Sry, że w to w drugim poście, ale poprzedni nie chciał się zedytować :/. Aha, i odpowiedziałem sam sobie :(, pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:14, Bratek196 napisał:

Bratek196

Nowy nabytek z Warszawy.


Cieszę się, że mogłem telefonicznie Ci doradzić w zakupie ;-)

Gratuluje nowego nabytku, z gry powinieneś być zadowolony. Devil May Cry 3 to świetna produkcja, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Tej gry po prostu nie da się nie lubić - dostarcza masę dobrej zabawy przez długi czas, a rozwalanie kolejnych hord wrogów nigdy Ci się nie znudzi. Dante powrócił w trzeciej odsłonie w wielkim stylu, a gra szybko zyskała popularność. No i jest to wydanie specjalne, tak więc zakup jak najbardziej udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:15, Sido15 napisał:

Bardzo się namęczyłem aby zdobyć to cudo :)

To jest podstawowa Edycja ? Wiem też , że ta gra była chyba w Click! , Dobrze mówię czy się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:20, cedricek napisał:

Ha, mam wreszcie czas i mogę pokazać wam swoją kolekcję. Niektóre osoby się wręcz upominały
o to, abym ją ukazał...I oto jest.
Nie zmieści się niestety w dwóch postach, więc będą 2-3.

cedricek, kolekcja gier:


Byłem jedną z osób , która chciała zobaczyć twoją kolekcję . Szczerze mówiąc , gdyby nie fakt , że posiadasz EK : Wiedźmina i Gothic 3 , mógłbym powiedzieć , że mam większą kolekcję , ale zważywszy na fakt , że właśnie je posiadasz mamy porównywalny zbiór gier , mam nadzieję , że w niedługim czasie twoja kolekcja się powiększy , tak samo jak u mnie i będziesz miał coraz to lepsze tytuły :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:14, Bratek196 napisał:

Bratek196

Nowy nabytek z Warszawy.

Widzę , że się postarałeś . Nie było zapewne łatwo znaleźć Tobie tej gry , na pewno jest to świetny tytuł , po prostu klasyka :)

Edit : Jeśli posiada ktoś EDYCJĘ PREMIEROWĄ GRY TOMB RAIDER : LEGENDA a jest mu ta gra nie potrzebna , to proszę o swoje oferty na moim gramsajcie . Mam nadzieję , że to nie reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się :) To jest wersja pudełkowa która służyła promocji gry – obecnie kupienie wersji pudełkowej graniczy z cudem.

To jest Retail Box AWM ^^

Zgadza się była ona w Clicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 18:45, heaton 1992 bdg napisał:

Edit : Jeśli posiada ktoś EDYCJĘ PREMIEROWĄ GRY TOMB RAIDER : LEGENDA a jest mu ta gra
nie potrzebna , to proszę o swoje oferty na moim gramsajcie . Mam nadzieję , że to nie
reklama :)


Były tylko dwa egzemplarze, znalezienie tej gry zajęło mi 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się