Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 20:11, Jagged napisał:

> No z tą skromnością
> to trochę przesdadziłeś:D


patrzac na kolekcje innych to ja mam faktycznie skromna :)

Wiesz jakbyś zobaczył moją, to dopiero jest skromność(nie pytajcie lepiej o tą kolekcję ok?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym pochwalic się muszę :D Dziś z nudów poszedłęm do Avansu, który znajduję się ulicę dalej od mojego domu. W sumie nigdy nic tam ciekawego nie ma, obsługa przygłupawa (koleś się pytał, czy chcę G3 na PC, bo myślał, że jeszcze na konsole jest xD) i ceny super też nie są. Gry oczywiście (kilkanaście sztuk) jak stały, tak stoją od chyba roku. Jednak Gothica 3 premierówkę obniżyli z 129 (ta cena dłuugo taka była) do 49! I to premierówka. Wróciłem do domu po kasę i... instaluję G3, na którego już dawno polowałem :D

Mac Cry

20081007205927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:59, Mac Cry napisał:

Tym pochwalic się muszę :D Dziś z nudów poszedłęm do Avansu, który znajduję się ulicę
dalej od mojego domu. W sumie nigdy nic tam ciekawego nie ma, obsługa przygłupawa (koleś
się pytał, czy chcę G3 na PC, bo myślał, że jeszcze na konsole jest xD) i ceny super
też nie są. Gry oczywiście (kilkanaście sztuk) jak stały, tak stoją od chyba roku. Jednak
Gothica 3 premierówkę obniżyli z 129 (ta cena dłuugo taka była) do 49! I to premierówka.
Wróciłem do domu po kasę i... instaluję G3, na którego już dawno polowałem :D

Mac Cry

Oczywiście gratuluję tej świetnej gry i to na dodatek w Edycji Premierowej :) Można wiedzieć , w jakim mieście mieszkasz , że sklep Avans jest u Ciebie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:59, Mac Cry napisał:

Tym pochwalic się muszę :D Dziś z nudów poszedłęm do Avansu, który znajduję się ulicę
dalej od mojego domu. W sumie nigdy nic tam ciekawego nie ma, obsługa przygłupawa (koleś
się pytał, czy chcę G3 na PC, bo myślał, że jeszcze na konsole jest xD) i ceny super
też nie są. Gry oczywiście (kilkanaście sztuk) jak stały, tak stoją od chyba roku. Jednak
Gothica 3 premierówkę obniżyli z 129 (ta cena dłuugo taka była) do 49! I to premierówka.
Wróciłem do domu po kasę i... instaluję G3, na którego już dawno polowałem :D

Mac Cry

Skóra, Fura i Komóra wrr raczej Skóra, Gothic i lans na gramie premierowką ;D
Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrów Wlkp ;] Ale nie polecam Avansu. Reklamują zawsze jaka oni to mają super obsługę, a tam ludzię g*wno wiedzą i nigdy nic im się nie chce.

Laska-z-Polski=> Tja, przed chwilą mnie do pulpitu wywaliło :P Ale sama gra jest ciekawa, chociaż poprzednie częście były lepsze.

krak2610=> Dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:30, Jagged napisał:

JAGGED

poraz pierwszy prezentuja swoja skromna kolekcje :)

mam nadzieje ze sie spodoba :)

Masz sporo świetnych gier, w tym i klasyki jeszcze w kartonowych boxach jak i nowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Gothica. Ja też mam premierówkę i jakoś nie narzekam.... Zobaczymy co wymyślą z kolejną częścią, ale klimat już nie powróci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:30, mist`shoo napisał:

3 to beznadzieja wedlug mnie , pogralem pare dni i sprzedalem . Ale nic graj sobie :)


Wiesz. To jest kwestia gustu... Ale nie powinno się "rozprawiać" nad gustami różnych osób gdyż jednej podoba się Gothic 1, drugiej Gothic 2, a jeszcze innej Gothic 3... Swoją drogą mi podobają się wszystkie trzy części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 23:50, Mac Cry napisał:

Ostrów Wlkp ;] Ale nie polecam Avansu. Reklamują zawsze jaka oni to mają super obsługę,
a tam ludzię g*wno wiedzą i nigdy nic im się nie chce.

Laska-z-Polski=> Tja, przed chwilą mnie do pulpitu wywaliło :P Ale sama gra
jest ciekawa, chociaż poprzednie częście były lepsze.

krak2610=> Dzięki ^^

Powiadasz z Ostrowa , jak ja nie lubię ludzi z tamtego miasta , ale ty akurat spoko gościu , no chyba , że z Ostrowa nie jesteś . U mnie w Bydzi akurat Avansu nie ma , tylko MM i Saturn xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:59, Mac Cry napisał:

Tym pochwalic się muszę :D Dziś z nudów poszedłęm do Avansu, który znajduję się ulicę
dalej od mojego domu. W sumie nigdy nic tam ciekawego nie ma, obsługa przygłupawa (koleś
się pytał, czy chcę G3 na PC, bo myślał, że jeszcze na konsole jest xD) i ceny super
też nie są. Gry oczywiście (kilkanaście sztuk) jak stały, tak stoją od chyba roku. Jednak
Gothica 3 premierówkę obniżyli z 129 (ta cena dłuugo taka była) do 49! I to premierówka.
Wróciłem do domu po kasę i... instaluję G3, na którego już dawno polowałem :D

Mac Cry

Gothic 2 był najlepszy a 3 kiedys kupie, ale nie wiem kiedy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:28, heaton 1992 bdg napisał:

Powiadasz z Ostrowa , jak ja nie lubię ludzi z tamtego miasta


Co ma miasto do charakteru człowieka ? Nie lubisz kogoś tylko ze względu na to w jakim mieście mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to się nazywają wojny międzymiastowe. U nas np. Ostrowiacy nienawidzą się z Kaliszakami. Ja w takich wojnach nie uczestniczę, osobiście nie lubię całej Polski :P

heaton 1992 bdg=> O Bydzi nie słyszałem i nie masz co mi zazdorścic, bo Avans jest gówniany, że to tak ujmę. To ja jestem zazdrosny, ponieważ u mnie nie ma MM ani SS ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:17, Misiek690 napisał:

Moja kolekcja na dzień 9.10.2008 prezentuje się następująco:

Dość duża nawet i tytuły niczego sobie, widać tam np. Medivela 2, NWN 2 i TDU i wile innych, gratuluję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:17, Misiek690 napisał:

Moja kolekcja na dzień 9.10.2008 prezentuje się następująco:



niezla i calkiem calkiem kolekcja :) gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się