Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 17:35, Sebat1 napisał:

Oto mój najnowszy nabytek , z którego nie będę ukrywał jestem dumny. ;]

Prey bo o nim mowa , to genialna i znakomita gra , wyśmienita i nieraz zaskakująca od
początku aż do samego końca. Bardzo gorącą polecam wszystkim ten tytuł , a zwłaszcza
fanom Quake''a , Duke Nukem , Portala oraz Dooma 3 , bo to właśnie do tych gier w dużej
mierze Prey nawiązuje.

Sebat

Co ja widzę :) Prey to rzeczywiście ciekawa i warta uwagi gra , podobna i to bardzo właśnie do Quake :) Też myślałem nad tą grą , może zawita u mnie niedługo :) Grałeś już może w nią ?

Edit : Ktoś tu kiedyś pisał , że na allegro trudno znaleźć Star wars knight of the old republic wersję polską , udało mi się znaleźć , na dodatek jest jeszcze kilka gier :) Jak co to nie moja aukcja , może ktoś co chciałby tą grę właśnie ją sobie z tej aukcji kupi :) Pozdrawiam :)
Link : http://allegro.pl/item463397225_rewelacja_zestaw_gier_polecam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:57, Chester001 napisał:

Ja za niedługo zamieszcze tutaj zdjecia 2 gier . Nowych gier. czekajcie i zobaczycie
:P:P

Ta, a ja w wakacje pojadę do Kielc i kupie sobie jakieś gry ! Czekajcie będą foty! Za miesiąc CDA to dam zdjęcia. Wyczekujcie !

Nie słyszałeś o opcji EDYTUJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:02, Chester001 napisał:

słyszałem ale jedna to była odpowiedz a druga to po prostu post . ok zabij mnie ze dałem
dwa posty:P
ok to czekam na zdjęcia !!

Tak trudno w jednym poście zmieścić dwie wypowiedzi?
...
Piszesz najpierw pogrubione do niego, a potem normalnego posta O_o Status potrafi zaskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 22:39, heaton 1992 bdg napisał:

Co ja widzę :) Prey to rzeczywiście ciekawa i warta uwagi gra , podobna i to bardzo właśnie
do Quake :) Też myślałem nad tą grą , może zawita u mnie niedługo :) Grałeś już może w nią ?

Mało tego , że w nią grałem , już dawną ją przeszedłem. ;P Teraz będę przechodził drugi raz , no i przy okazji multi obcykam. ;] Gra jest prze genialna , polecam raz jeszcze. :D

Dnia 22.10.2008 o 22:39, heaton 1992 bdg napisał:

Edit : Ktoś tu kiedyś pisał , że na allegro trudno znaleźć Star wars knight of the old
republic wersję polską , udało mi się znaleźć , na dodatek jest jeszcze kilka gier :)

A ja nie mam kasy... :(

Chester001

Dnia 22.10.2008 o 22:39, heaton 1992 bdg napisał:

słyszałem ale jedna to była odpowiedz a druga to po prostu post

No i co z tego !!! Człowieku , weź się ogarnij czasem i nie załamuj ludzi... >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa najnowsze zakupy , przyszły dzisiaj rano. Mam nadzieję , że są warte swojej ceny (nie wysokiej , ale zawsze to jakaś kasa). ;) Tylko nie wiem w który tytuł zagrać najpierw.

Sebat

20081023135836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:56, Chester001 napisał:

Still LIfe 2 :)
no no szacun !
przeszedłem tą grę świetna !jak wspominasz tą grę /.?

Gierka jest spoko , mroczny , ciekawy klimat ma , naprawdę polecam :) Gę wspominam bardzo fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:03, Sebat1 napisał:

Moje dwa najnowsze zakupy , przyszły dzisiaj rano. Mam nadzieję , że są warte swojej
ceny (nie wysokiej , ale zawsze to jakaś kasa). ;) Tylko nie wiem w który tytuł zagrać
najpierw.

Sebat

No to się postarałeś :) Zagraj najpierw w Tomb Raidera , gierka na pewno ciekawa , choć Just Cause też niczego sobie ^^ Sam się przymierzam do Legendy , jak zaczniesz grać to napisz czy gra jest warta uwagi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:09, heaton 1992 bdg napisał:

No to się postarałeś :) Zagraj najpierw w Tomb Raidera , gierka na pewno ciekawa , choć
Just Cause też niczego sobie ^^ Sam się przymierzam do Legendy , jak zaczniesz grać to
napisz czy gra jest warta uwagi :) Pozdrawiam :)

Najpierw piszesz, że TB na pewno jest ciekawy, a później, żeby Ci napisał czy wart uwagi..?

Sebat1--> O ile się nie mylę, to TB:L można legalnie zassać (adresu strony nie pamiętam), ale warto mieć w wersji pudełkowej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:13, kitek0101 napisał:

> No to się postarałeś :) Zagraj najpierw w Tomb Raidera , gierka na pewno ciekawa
, choć
> Just Cause też niczego sobie ^^ Sam się przymierzam do Legendy , jak zaczniesz grać
to
> napisz czy gra jest warta uwagi :) Pozdrawiam :)
>
Najpierw piszesz, że TB na pewno jest ciekawy, a później, żeby Ci napisał czy wart uwagi..?

Sebat1--> O ile się nie mylę, to TB:L można legalnie zassać (adresu strony
nie pamiętam), ale warto mieć w wersji pudełkowej ;).

Piszę tak , ponieważ poprzednie części Tomb Raidera były dobrymi grami xD Stąd właśnie tak napisałem a z Legendą to tak naprawdę nie wiem jak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No to się postarałeś :) Zagraj najpierw w Tomb Raidera , gierka na pewno ciekawa
> , choć
> > Just Cause też niczego sobie ^^ Sam się przymierzam do Legendy , jak zaczniesz grać
> to
> > napisz czy gra jest warta uwagi :) Pozdrawiam :)
> >
> Najpierw piszesz, że TB na pewno jest ciekawy, a później, żeby Ci napisał czy wart uwagi..?
>
> Sebat1--> O ile się nie mylę, to TB:L można legalnie zassać (adresu strony
> nie pamiętam), ale warto mieć w wersji pudełkowej ;).
Piszę tak , ponieważ poprzednie części Tomb Raidera były dobrymi grami xD Stąd właśnie tak napisałem a z Legendą to tak naprawdę nie wiem jak jest :D

EDIT : Znów coś mam z netem . Dwa posty takie same . Przepraszam bardzo za spam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 14:09, heaton 1992 bdg napisał:

No to się postarałeś :) Zagraj najpierw w Tomb Raidera , gierka na pewno ciekawa , choć
Just Cause też niczego sobie ^^

A ja zrobię specjalnie na odwrót i najpierw zagram w Just Cause , a potem dopiero w Tomb Raider: Legenda. ;P

Dnia 23.10.2008 o 14:09, heaton 1992 bdg napisał:

Sam się przymierzam do Legendy , jak zaczniesz grać to napisz czy gra jest warta uwagi :) Pozdrawiam :)

Może i napisze , ale na pewno nie tutaj. ;)

PS. Takie rzeczy to pisz w jednym poście , a nie zupełnie niepotrzebnie piszesz dwa posty , jeden pod drugim...

kitek0101

Dnia 23.10.2008 o 14:09, heaton 1992 bdg napisał:

Sebat1 O ile się nie mylę, to TB:L można legalnie zassać (adresu strony nie pamiętam),
ale warto mieć w wersji pudełkowej ;).

Wiem o tym , ale moim zdaniem zawsze lepiej mieć grę w pudełkowej wersji. ;) A poza tym to ta gra by mi się strasznie długo ściągała , bo potrzebuje aż 9 GB wolnego miejsca na dysku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:03, Sebat1 napisał:

Moje dwa najnowsze zakupy , przyszły dzisiaj rano. Mam nadzieję , że są warte swojej
ceny (nie wysokiej , ale zawsze to jakaś kasa). ;) Tylko nie wiem w który tytuł zagrać
najpierw.

Sebat

No nieźle, aż 3 nowe tytuły sobie kupiłeś. Ja mam tylko Just Cause. A Preya już mam, trochę krótki ale to co jest to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 18:24, Heterko napisał:

No nieźle, aż 3 nowe tytuły sobie kupiłeś.

Trzy tytuły to trochę mało , chciałbym więcej , ale brak kasy to uniemożliwia. ;)

Dnia 23.10.2008 o 18:24, Heterko napisał:

Ja mam tylko Just Cause. A Preya już mam, trochę krótki ale to co jest to fajne.

Wiesz , zawsze lepiej mieć Just Cause , niż nie mieć nic. :) Natomiast Prey może i jest krótki , ale na pewno jest dłuższy , niż to się wydaje. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:19, Sebat1 napisał:

> Sebat1 O ile się nie mylę, to TB:L można legalnie zassać (adresu strony nie pamiętam),

> ale warto mieć w wersji pudełkowej ;).
Wiem o tym , ale moim zdaniem zawsze lepiej mieć grę w pudełkowej wersji. ;) A poza
tym to ta gra by mi się strasznie długo ściągała , bo potrzebuje aż 9 GB wolnego miejsca
na dysku. :)

Nie no, jasne. Też raczej bym kupił :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox

Uncharted: Drake''s Fortune - nowa w folii, nie platyna, PEGI, 2xPL

Mój ostatni zakup. Trudno było dostać grę w wydaniu premierowym, w dodatku z polskim pudełkiem i instrukcją, ale ostatecznie udało się. Co tu dużo pisać, jedna z najlepszych produkcji na Playstation 3. Ta gra jest po prostu kapitalna, ogromem i klimatem dosłownie miażdży. W końcu stworzyli ją twórcy serii Crash Bandicoot - studio Naughty Dog, więc sukces był pewny. Polecam każdemu!

20081024155350

20081024155403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się