Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 23:04, Menisk napisał:

> Oto moja kolekcja ale nie cala
> ufomen
Viva Piniata na PC? Gdzie ty kupiłeś je?


Ja mam na PC :) kupiłem na allegro nówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:02, master matrox napisał:

> Metal Gear Solid 4 Illuminated Charge Stand
>
> http://flickr.com/photos/nintendopassion/sets/72157608031251372/

Mario, gratuluje nowego zakupu, tym razem było to akcesorium.

Bardzo fajna rzecz, szczerze mówiąc i mi by się coś takiego przydało. Nie dość, że ładuje
pada, to jeszcze na dodatek jest niezłym gadżetem, na którym możemy przetrzymywać pada.
Szkoda, że w Polsce nie idzie tego kupić, bo jako fan MGSów z chęcią bym się w to zaopatrzył.
A jednak buszować po Ebayu w Japonii to troszkę dużo zachodu, jak na taką małą rzecz
:)


Ja bardzo lubię takie małe, drobne rzeczy, trudno dostępne, Jakoś sprawia mi to taką małą radochę. Często ludzie nie wiedzą o różnych produktach, lub są zbyt trudne do zdobycia. Dzięx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 23:04, Menisk napisał:

> Oto moja kolekcja ale nie cala
> ufomen
Viva Piniata na PC? Gdzie ty kupiłeś je?


To nie jest Viva Piniata na PC, tylko wersja kolekcjonerska bodajże. W USA są nadal do kupienia. W Europie? Nie orientuję się. Czy na wersji PC są to nie wiem, natanadler mówi że ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 15:56, miodus napisał:

A oto moja kolekcja na x-boxa. Druga fotka ukazuje moje 2 nowe nabytki xD z ktorych jestem
zadowolony ;D


Fajne gierki macie towarzyszu, ale tego Beowulfa to nie wiem... da się to z czymś zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem sobie takie oto gry. Na just cause bardzo się zawiodłem, nie będę tutaj pisał recenzji. Za to pain killer bardzo mi się podoba. Jeszcze ich całych nie ukończyłem. Just cause zajmuje 9GB, choć na opakowaniu jest 7,5GB.

20081103085328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 08:56, Heterko napisał:

Niedawno kupiłem sobie takie oto gry. Na just cause bardzo się zawiodłem, nie będę tutaj
pisał recenzji. Za to pain killer bardzo mi się podoba. Jeszcze ich całych nie ukończyłem.
Just cause zajmuje 9GB, choć na opakowaniu jest 7,5GB.

Nowe nabytki powiem, że niezłe ,aczkolwiek bez szału, szczególnie Painkiller Overdose to typowy średniak co pokazały testy tej właśnie gry, zresztą gracze też za miło się nie wypowiadali o tym tytule. Za to Just Cause to dobra gra, na pewno lepsza od Overdose, także bardziej Ci gratuluje zakupu Just Cause, warto za takie pieniądze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 01:50, NintendoPassion napisał:

> A oto moja kolekcja na x-boxa. Druga fotka ukazuje moje 2 nowe nabytki xD z ktorych
jestem
> zadowolony ;D

Fajne gierki macie towarzyszu, ale tego Beowulfa to nie wiem... da się to z czymś zjeść?


za 50 zł przechodzi bez czkawki :P gra nie jest powalajac ale gra ie dobrze za ta cene nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 20:20, ufomen napisał:

Oto moja kolekcja ale nie cala
ufomen


Fajna kolekcja mam pytanie jak wyglada granie w strategie na konsoli chodzi mi o C&C ? Chcialbym kupic ale nie wiem czy mozna w miare normalnie grac na padzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 18:44, miodus napisał:

> > A oto moja kolekcja na x-boxa. Druga fotka ukazuje moje 2 nowe nabytki xD z
ktorych
> jestem
> > zadowolony ;D
>
> Fajne gierki macie towarzyszu, ale tego Beowulfa to nie wiem... da się to z czymś
zjeść?
>

za 50 zł przechodzi bez czkawki :P gra nie jest powalajac ale gra ie dobrze za ta cene
nie narzekam ;)


A, za 50zeta to spoko. Ja też mam kilka tytułów które są kompletną klapą, ale były tak tanie że kupiłem z samej ciekawość co to za badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 08:56, Heterko napisał:

Niedawno kupiłem sobie takie oto gry. Na just cause bardzo się zawiodłem, nie będę tutaj
pisał recenzji. Za to pain killer bardzo mi się podoba. Jeszcze ich całych nie ukończyłem.
Just cause zajmuje 9GB, choć na opakowaniu jest 7,5GB.


Just Cause ominąłem dużym łukiem. Jakoś nie mogłem przetrawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie planowałem tego zakupu , spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba , naprawdę nie chciałem kupować tej gry , ale z dnia na dzień gra nagle staniała do 30 złotych (40 z przesyłką) , więc po prostu nie mogłem sobie odmówić tego zakupu. ;]
Paczką z grą przyszła do mnie w piątek rano , ale dopiero dzisiaj rano miałem możliwość rozpakowania.

Sebat

20081104171818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe nabytki. Niedługo pewnie zdjęcie grupowe całej kolekcji wrzucę, bo trochę się rozrosła. ;) Ciekawostka - CoD2 to, o ile się nie mylę, wersja rosyjska, bądź ukraińska. ^^ Pirates za to kupiłem za 10zł. Ech, ten wirtus. ^^

20081104182803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:28, JayL napisał:

Nowe nabytki. Niedługo pewnie zdjęcie grupowe całej kolekcji wrzucę, bo trochę się rozrosła.
;) Ciekawostka - CoD2 to, o ile się nie mylę, wersja rosyjska, bądź ukraińska. ^^ Pirates
za to kupiłem za 10zł. Ech, ten wirtus. ^^

Full Wypas nowe nabytki !!! Ile dałeś za Call 1 i 2 ?? Pes 2009 grałeś już w tą grę ? Sid Meier''s Pirates to podobno dobra gra :) Naprawdę szczerze Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:28, JayL napisał:

Nowe nabytki. Niedługo pewnie zdjęcie grupowe całej kolekcji wrzucę, bo trochę się rozrosła.
;) Ciekawostka - CoD2 to, o ile się nie mylę, wersja rosyjska, bądź ukraińska. ^^ Pirates
za to kupiłem za 10zł. Ech, ten wirtus. ^^

Sid Meier''s Pirates i CoD 2 jest fajna, ale mnie bardziej chyba kręcą piraci(oczywiście nie komputerowi:D) A co wirusa to to samo sobie mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 21:28, filip1-1 napisał:

To moja kolekcje gierek na konsole XBOX 360 i PSP

Z tej kolekcji to chętnie bym "zabrał" FIFE 09, FIFE street 3 i PGR ;)

P.S. A nie chciałbyś odsprzedać FIFY S 3 ? ;) Albo PGR 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie dawałem zdjęć. Oto nowe nabytki z jakiś dwóch miesięcy. A 13 listopada dam całą kolekcję. Sprzedałem z 30% całej kolekcji. Więc się zmieniło.

20081104192215

20081104192231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się