Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 18:19, Laska-z-Polski napisał:

Najbardziej to ja Ci zazdroszczę tych rozszerzonych edycji Władcy Pierścieni na górze. Ah :)

Hehe, też mi się podobają ^_^ Dwie Wieże to nawet mam tą edycję najbardziej odjechaną, z figurką Golluma :) Na dwie pozostałe mi szkoda kasy było :/ A i tak łącznie za te 3 części to mnie wyszło gdzieś około 700 zł... człowiek młody był, to i głupi, jakie to szczęście, że już wyrosłem z takich wybryków :D
Chciałem kiedyś zrobić sobie nocny maraton na wszystkie 3 części, ale te wersje są tak długie, że nie wiem, czy nawet najdłuższa noc w roku by starczyła na obejrzenie wszystkich trzech ^_^

A propos Fallouta - przed chwilą miałem pierwszy zwis, czyli zaczyna się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:31, mike91 napisał:

Dawno nie prezentowałem swej kolekcji. Mocno sie wzbogaciła przez ten czas. Zapraszam
do oglądania :D. Sory za marną jakość zdjęc.

mike91

Kolekcja mocno wielka i dużo jest nowych tytułów. Mi najbardziej się podoba Fallout 3. Tylko zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie - czy warto kupić EK Fallouta 3 i samą grę, bo zastanawiam się nad kupnem albo Fallouta albo Far Cry-a 2, też EK. Mógłbyś cos napisać na temat EK, bo ja dobrze wiem co tam jest w zestawie, ale nie wiem czy dobrze jakościowo.
Z góry dziękuje - darth 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA dziś kupiłem EK Far Cry 2 za 129zł w Saturnie wszystkie foty i opis mam na GSie. Co do Fallout 3 klimat gry mi sie nei podoba a bardzo lubie RPG.
Co do mike91 bardzo dużo masz gier ale większość tanich. Musisz postawić także na jakość gier (EK,LE itp), a nie na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci z tej dwójki wybrać właśnie Fallout 3. W Far Cry 2 trochę grałem, na początku gra jest świetna, robi mocne wrażenie, ale dosyć szybko zaczyna nużyć, misje są do siebie podobne, a już najgłupszym elementem gry są momentalnie respawnujący się wrogowie, skasujesz jakiś posterunek, odjedziesz kawałek i wrócisz, a tu niespodzianka - oni znów tam są :/

Odnośnie jakości elementów składowych EK Fallout 3: figurka vault boya nie jest szczytem światowych osiągnięć w dziedzinie poprawy jakości, ale źle też nie jest. Widoczne są niedokładności malowania, ale tylko z bliska. Kiedy normalnie figurka leży w pewnej odległości, to nie widać tych mankamentów. Art book jest na kredowym papierze drukowany, ilustracje są naprawdę dobre, twarda oprawa. Cytat, pierwsze zdanie: "Adam Adamowicz, our concept artist, drew a lot of stuff." Polacy górą! ^_^ Następnie DVD z making of, nie oglądałem jeszcze, bo nie kręcą mnie te rzeczy. Płyta z grą - ukryta w normalnym DVD boxie, ten cały box to chyba to samo, co normalna edycja gry dostępna w sklepach. W środku instrukcja, ładnie wydrukowana, genialne krótkie tekściki humorystyczne utrzymane w klimacie znanym z Falloutów. A to wszystko opakowane w metalowe, dość solidne pudełko śniadaniowe z motywem Fallouta. Dodam, że identyczne pudełka można spotkać w samej grze i zrobić z nich zabójcze miny kapslowe :D Pudełko jest wsunięte w przezroczystą plasikową obwolutkę, na której są nadrukowane wszelkie napisy i tytuł gry (samo pudełko ma jedynie grafiki). Gdyby w zestawie znalazł się jeszcze t-shirt, wtedy mógłbym z czystym sumieniem wystawić maksymalną ocenę, ale nawet bez niego jest więcej niż dobrze, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:36, gpodoba napisał:

JA dziś kupiłem EK Far Cry 2 za 129zł w Saturnie wszystkie foty i opis mam na GSie.

Niedługo pożałujesz decyzji, nie martw się :P

Dnia 10.11.2008 o 18:36, gpodoba napisał:

Co do Fallout 3 klimat gry mi sie nei podoba a bardzo lubie RPG.

Osobiście uważam, że F3 ma genialnie wszczepiony klimat postnuklearnego świata i może śmiało konkurować ze Stalkerem, powszechnie chwalony właśnie za sugestywny klimat. Oblivion, o którym piszesz na GSie, że ma dobry klimat, jest grą praktycznie pozbawioną tegoż :/

Dnia 10.11.2008 o 18:36, gpodoba napisał:

Co do mike91 bardzo dużo masz gier ale większość tanich. Musisz postawić także
na jakość gier (EK,LE itp), a nie na ilość.

Każdy ma inne priorytety. Niektórzy wolą zagrać w więcej gier i nie przejmują się gadżecikami dokładanymi do droższych edycji. Poza tym - nie każdy ma komputer, który udźwignie premierówki, a wtedy trzeba się zadowolić reedycjami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 18:36, gpodoba napisał:

Co do mike91 bardzo dużo masz gier ale większość tanich. Musisz postawić także
na jakość gier (EK,LE itp), a nie na ilość.

Co niby takiego złego jest w dużych ilościach gier z tanich serii , skoro te gry są nierzadko dobre , a czasem nawet bardzo ? Jak dla mnie to EK - nie licząc kilku wyjątków - to IMO strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:34, Quatre napisał:

Ja polecam Ci z tej dwójki wybrać właśnie Fallout 3. W Far Cry 2 trochę grałem, na początku
gra jest świetna, robi mocne wrażenie, ale dosyć szybko zaczyna nużyć, misje są do siebie
podobne, a już najgłupszym elementem gry są momentalnie respawnujący się wrogowie, skasujesz
jakiś posterunek, odjedziesz kawałek i wrócisz, a tu niespodzianka - oni znów tam są
:/

Odnośnie jakości elementów składowych EK Fallout 3: figurka vault boya nie jest szczytem
światowych osiągnięć w dziedzinie poprawy jakości, ale źle też nie jest. Widoczne są
niedokładności malowania, ale tylko z bliska. Kiedy normalnie figurka leży w pewnej odległości,
to nie widać tych mankamentów. Art book jest na kredowym papierze drukowany, ilustracje
są naprawdę dobre, twarda oprawa. Cytat, pierwsze zdanie: "Adam Adamowicz, our concept
artist, drew a lot of stuff." Polacy górą! ^_^ Następnie DVD z making of, nie oglądałem
jeszcze, bo nie kręcą mnie te rzeczy. Płyta z grą - ukryta w normalnym DVD boxie, ten
cały box to chyba to samo, co normalna edycja gry dostępna w sklepach. W środku instrukcja,
ładnie wydrukowana, genialne krótkie tekściki humorystyczne utrzymane w klimacie znanym
z Falloutów. A to wszystko opakowane w metalowe, dość solidne pudełko śniadaniowe z motywem
Fallouta. Dodam, że identyczne pudełka można spotkać w samej grze i zrobić z nich zabójcze
miny kapslowe :D Pudełko jest wsunięte w przezroczystą plasikową obwolutkę, na której
są nadrukowane wszelkie napisy i tytuł gry (samo pudełko ma jedynie grafiki). Gdyby w
zestawie znalazł się jeszcze t-shirt, wtedy mógłbym z czystym sumieniem wystawić maksymalną
ocenę, ale nawet bez niego jest więcej niż dobrze, polecam!


Jeśli tak piszesz , to zaufam i zamowie sobie podstawowa edycje gry. Mam nadzieje ze sie nie zawiode . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:08, prekor napisał:

Witam.
Oto moja kolekcja z ostatnimi nabytkami.
prekor





nic tylko pogratulowac tak dobrej kolekcji gier!!! oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 15:12, Mac Cry napisał:

Genialna kolekcja, genialne gry. Nie chcesz sprzedac premierówki Max Payne? ^^

też bym był chętny na max payne i mafie :D a kolekcja naprawdę świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:08, prekor napisał:

Witam.
Oto moja kolekcja z ostatnimi nabytkami.
prekor



O super kolekcja, naprawdę fajna :)
Tylko nie podoba mi się jedna rzecz! Gry fajniej wyglądają z tej tekturowej strony. Chyba wiesz co mam na myśli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 15:12, Mac Cry napisał:

Genialna kolekcja, genialne gry. Nie chcesz sprzedac premierówki Max Payne? ^^

Witaj
Dzięki za komentarz. Co do Max Payne gra zostaje. W końcu to jeden z must - have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, ja bym za żadne skarby tego nie sprzedał ;] Podaj chociaż swój adres zamieszkania, to Cię odwiedzę kiedyś w nocy i coś pożyczę... :P

Raku90=> Mafię premierówkę już mam, więc jeszcze MP by się przydał :)

krak2610=> Zgadzam się, z drugiej strony lepiej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:08, prekor napisał:

Witam.
Oto moja kolekcja z ostatnimi nabytkami.
prekor



Co to są za Best Of na dolnej półce? To nie jest polska edycja, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy po polsku jest okładka, ale w Polsce została wydana ta seria. Kupiłem w niej w Empiku True Crime. Szkoda, że LEMowi nie chce się tego już wydawac, raz zaszalał i koniec. Nienawidzę tego wydawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:11, bartek_kawa napisał:

> Witam.
> Oto moja kolekcja z ostatnimi nabytkami.
> prekor
>
>
>
Co to są za Best Of na dolnej półce? To nie jest polska edycja, tak?


Byla hiedyś taka seria wydawna przez Lem starszych gier od Activision.
Przepraszam nie zauważylem ,ze ktoś odpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się