Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 12:07, Ali G napisał:

nowosci ;> Ali G

Naprawdę piękne te nowości , gratuluje. :) Nawet nie pytam ile musiało to kosztować , ale jak za takie gry to chyba warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 12:07, Ali G napisał:

nowosci ;> Ali G

Oszzz Ty!
Cholera ten to zawsze jak zdjęcie wrzuci to mi szczena tak opada, że musze jej na podłodze szukac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 16:05, faraoneek23 napisał:

> nowosci ;> Ali G
no no z 500 zł to ty na to wywaliłeś



Gdyby tylko....

Policz sobie:
WoW - 299,90zl
Fallout III - 129,90zl (liczac wydanie przecenione)
Far Cry 2 - chyba 129,90zl
Kings Bounty - 159,90zl

Wychodzi okolo 720zl... Wiec wiesz... Tyle to nie wiem czy cala moja kolekcja jest warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to jest nic?! To, że wydałeś jeszcze więcej nie znaczy, że ponad 700zł na 4 gry to mało. -.- Szczerze powiem, że moim zdaniem takie zakupy to strata czasu. Kolekcjonerki kupuje się dla gier wyjątkowych, nie wszystkich po kolei, bo wtedy imo to traci sens. Poza tym sam wolałbym kupić za to parę innych gier, żeby uzupełnić braki w kolekcji(chyba, że ktoś ma wszystko co chce, ale wątpię w takie przypadki :P). Ale cóż, każdy może myśleć inaczej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla mnie to jest nic. Kazdy moze sobie kupic EK danej gry jesli go na nia stac (albo jego rodzicow). Wazniejsze jest to co to sa za gry. Mi sie zadna praktycznie z nich nie podoba, no moze po za far cry 2 tzn grafika w grze bo gra jest super nudna!! Ale o gustach sie nie dyskutuje. Kazdy ma swoje upodobania i ja to szanuje. Zgadzam sie z Toba w pelni ze za ta kase mozna by kupic o wiele wiecej gier w normalnych edycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:12, JayL napisał:

Człowieku, to jest nic?! To, że wydałeś jeszcze więcej nie znaczy, że ponad 700zł na
4 gry to mało. -.- Szczerze powiem, że moim zdaniem takie zakupy to strata czasu. Kolekcjonerki
kupuje się dla gier wyjątkowych, nie wszystkich po kolei, bo wtedy imo to traci sens.

Traci sens? Wręcz go nabiera, powiedziałbym. Ali G jest kolekcjonerem, więc kupuje edycje kolekcjonerskie, proste. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2008 o 19:04, MLODY2K6 napisał:

Spokojnie to jest nic. Ja wczoraj dokonalem malych zakupow na troche wieksza kwote ale
zdjecia wystaiw jak juz wszystko dojedzie.

Wydałeś na gry jeszcze więcej niż 720 złotych ? o_o
A poszedłeś w ilość czy w jakość tych gier ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam sie przyznac to laczna kwota to 1350zl liczac po cenniku allegro, nie sklepowym gdybym liczyl po sklepowym to kolo 1700zl. Nie nie poszedlem w ilosc tylko w jakosc. Sa to gry ktore wczesniej ukonczylem no moze po za 4 ale sa to hity, tego mozesz byc pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2008 o 19:23, MLODY2K6 napisał:

Jesli mam sie przyznac to laczna kwota to 1350zl liczac po cenniku allegro, nie sklepowym
gdybym liczyl po sklepowym to kolo 1700zl. Nie nie poszedlem w ilosc tylko w jakosc.
Sa to gry ktore wczesniej ukonczylem no moze po za 4 ale sa to hity, tego mozesz byc
pewien.

Gdybym miał taką kasę to też chętnie wydał bym ją na gry. ;P Nawet nie będę próbował zgadywać co to za gry , jak wrzucisz fotkę to wtedy się okaże , ciekaw jestem tylko czy czymś zaskoczysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 12:07, Ali G napisał:

nowosci ;> Ali G


Jak zawsze wielki szacunek Ali :)
Byłbyś wstanie zrobić zdjęcia elementów EK King’s Bounty oraz WoW’a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję edycje zwykłe - nie jestem już kolekcjonerem?
Tak, traci sens, bo edycje takie powszednieją i nie są już niczym nadzwyczajnym. Chyba, że ktoś nie ma co z kasą zrobić to niech kupuje, proszę bardzo... Ja poza grami mam inne kolekcje, w które też ładuję sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:39, MLODY2K6 napisał:

Od razu mowie ze 8 gier jest na konsole i jedna na PC. W tym wszystkim jeden tytul to
EK. restza we wtorek.

Ultra zakupy powiadasz ?;>
Z chęcia zajrzę w wtorek.
:)

EDIT:
JayL Widzisz Ty ładujesz tez dużo kasy w inne kolekcje, Ali G woli ładować w gry. Proste! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:47, Kaucz napisał:

Moje nowe nabytki na PS3 no i przy okazji nowa konsola :P


No wreszcie masz PS3, gratuluje. Gry też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się