Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

No ładnie :) Far cry 2 - muszę nabyć na PS3 - jak ci sie gra? gearsy 1 i 2 , Bad company :) same rarytasy też muszę je nabyć (na PS3)
Mike91 - No fajne nabytki szczególnie COD 5 - grida mam i gram :) fajny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 18:32, GearHead napisał:

Cóż..., moją kolekcję PC-owych gier już kiedyś tu umieszczałem, a teraz pora na zestawienie
moich Empikowo-Saturnowych zbiorów na Xbox360. Nie jest tego dużo, ale tytuły w sumie
znane.

Tak sobie myślę, że chyba do pewnego stopnia stałem się konsolowym graczem. Na razie
mi z tym dobrze ;-)
Poniżej, moja kolekcja na X360, w dwóch ujęciach.

Wow... Jeśli miałbym X360 to właśnie te gry miałbym w swojej kolekcji :D Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:39, MLODY2K6 napisał:

No napewno nabedziesz Gears of War 1 i 2 na PS3 :)))

Sory za błąd - chodziło mi bardziej o Bad company - a Gearsy 1 i 2 ż eto są świetne gry - mały błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:19, Kaucz napisał:

No ładnie :) Far cry 2 - muszę nabyć na PS3 - jak ci sie gra?


Far Cry 2 tylko zacząłem, bo na razie u mnie "na tapecie" jest Gears of War 2 - gra naprawdę robi wrażenie, choć na najniższym poziomie trudności jest zbyt łatwa w porównaniu do tego poziomu z pierwszej części.
A Far Cry 2, jak na razie wygląda bardzo obiecująco (bardzo duży świat, dowolność, itp.)
Ale porządnie zabiorę się za niego dopiero jak skończę GoW2.

Daviochlebak - dzięki. Polecam zakup X-a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:21, JayL napisał:

O ile się nie mylę Ali G kupuje prawie same kolekcjonerki, więc jednak tacy ludzie się
zdarzają. ;)


Ok, zdarzają... Ale w tym wypadku Ali G jest chyba milionerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:48, globo1 napisał:

a to moja skromna kolekcja :)



całkiem fajna ;) Widze, ze duzo takich samych gier mamy (m.in GoW, CoD4, Wiedzmin, Fable, itd. Choc to takie gry, ze kazdy powinien je miec;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:52, agloc23 napisał:

> a to moja skromna kolekcja :)


całkiem fajna ;) Widze, ze duzo takich samych gier mamy (m.in GoW, CoD4, Wiedzmin, Fable,
itd. Choc to takie gry, ze kazdy powinien je miec;))


racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:48, globo1 napisał:

a to moja skromna kolekcja :)

fajna kolekcja nie ma co nie za duża. ale tytuły świetne i myślę, że się będzie szybko powiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:47, agloc23 napisał:

Agloc23
Druga częsc mojej kolekcji gier... Jeszcze gdzies mam m.in. The Guild II, CoD1... Są
to tylko gry z tych czarnych box-ów...

Premierowe wydanie Vice City świetnie prezentuje :) Marzy mi się takie na półce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 17:12, rybisiu napisał:

> Agloc23
> Druga częsc mojej kolekcji gier... Jeszcze gdzies mam m.in. The Guild II, CoD1...

> to tylko gry z tych czarnych box-ów...
Premierowe wydanie Vice City świetnie prezentuje :) Marzy mi się takie na półce...


Ale juz niestety opakowanie w srednim stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 17:16, agloc23 napisał:

> > Agloc23
> > Druga częsc mojej kolekcji gier... Jeszcze gdzies mam m.in. The Guild II, CoD1...

> Są
> > to tylko gry z tych czarnych box-ów...
> Premierowe wydanie Vice City świetnie prezentuje :) Marzy mi się takie na półce...

Ale juz niestety opakowanie w srednim stanie...

Ale zawsze premierowe, mógłbyś do mnie zagadać nagg, musze sie o cos spytać moje gg to: 3967580.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:40, agloc23 napisał:


Agloc23
To częsc mojej klekcji na PC, pozniej wrzuce druga czesc... 1 fotka troche rozmazana...
sry!

Witam. To jest pierwsza część kolekcji a już można zostać wgniecionym w fotel. Każdy tytuł jest warty uwagi i zapewnia wiele godzin godzin rozrywki. Trudno nawet ocenić te gry, są po prostu świetne. Najbardziej gratuluję Tobie Gears Of Wear, Wiedźmina, Grida, Mass Effect, Call Of Duty 4 oraz Stalkera . Każda gra to Edycja Premierowa, także wielki szacunek;P Nie wiem ile kolekcjonujesz już gry, ale rób to dalej z takim samym dobrym skutkiem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:47, agloc23 napisał:

Agloc23
Druga częsc mojej kolekcji gier... Jeszcze gdzies mam m.in. The Guild II, CoD1... Są
to tylko gry z tych czarnych box-ów...

No to już jest zdjęcie drugiej części :) Tutaj od razu rzucają się w oczy Edycje Premierowe Call Of Duty 2, trzy części Grand Theft Auto, Fear i Juiced. Widzę także Fable, choć to Edycja XK to liczy się sama gra a nie opakowanie. Pozostałe gry są raczej średnie lecz ogólnie Gratuluję. Reasumując cała kolekcja bardzo dobra, tytuły kupujesz wyszukane, nie wydajesz pieniędzy na byle co, oby tak dalej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się