Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 11:51, Lukass20 napisał:

Bo jakiś czas temu był w wirtusie za ok.30 zeta, ale jak zamówiłem to się okazało, ze
już nie mają :(


Właśnie na wirtusie, za taką cene grzechem byłoby nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 11:30, scooby01 napisał:

Moje najnowsze nabytki


Wow , bardzo ładne te kolekcjonerki. Wielkie gratulacje takich bogatych zakupów. ;]
A ten Red Alert 3 to też EK , czy już nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 12:06, scooby01 napisał:

Też :D


Tak właśnie myślałem. ;P
A byłby to kłopot jakbym poprosił o zdjęcie EK Red Alert 3 w całej jej okazałości ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

A byłby to kłopot jakbym poprosił o zdjęcie EK Red Alert 3 w całej jej okazałości ?
:)


Nie ma problemu, chociaż dodatki są bardziej wirtualne niż namacalne :) Przy czym na zdjęciu tego nie widać ale pudełko jest z jakiegoś metalu czy innej blachy.
Po lewej elementy zestawu, po prawej plakat, który dosyć wrednie odbija światło.

20081208145922

20081208145932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 15:02, scooby01 napisał:

Nie ma problemu, chociaż dodatki są bardziej wirtualne niż namacalne :) Przy czym na
zdjęciu tego nie widać ale pudełko jest z jakiegoś metalu czy innej blachy.
Po lewej elementy zestawu, po prawej plakat, który dosyć wrednie odbija światło.


Fajny plakat, nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek. Dostałem na mikołajki klasowe. Może gra nie jakaś rewelacyjna ale odrobina nieco bezsensownej rzeźni nie zaszkodzi... (słaba jakosć zdjęcia bo robione telefonem)

20081208152817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 15:02, scooby01 napisał:

Nie ma problemu, chociaż dodatki są bardziej wirtualne niż namacalne :)

Ładnie się to prezentuje. :) Jednak EK to ja podziwiam tylko z daleka , od zawsze wolałem kupić sobie 2-3 premierowe gry , niż jedną EK za tą samą cenę. ;P

Dnia 08.12.2008 o 15:02, scooby01 napisał:

Przy czym na zdjęciu tego nie widać ale pudełko jest z jakiegoś metalu czy innej blachy.

A to metalowe pudełko to coś w tym stylu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=18441 , czy coś zupełnie innego ?

Dnia 08.12.2008 o 15:02, scooby01 napisał:

Po lewej elementy zestawu, po prawej plakat, który dosyć wrednie odbija światło.

Z tym wrednym światłem nie jest tak źle , zawsze mogło być gorzej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:28, kaczek93 napisał:

Mój nowy nabytek. Dostałem na mikołajki klasowe. Może gra nie jakaś rewelacyjna ale odrobina
nieco bezsensownej rzeźni nie zaszkodzi... (słaba jakosć zdjęcia bo robione telefonem)


Fajna gra, niezły prezent :-). Pewnie były jeszcze jakieś słodycze, bo sama gra to edycja biedronkowa wyciągnięta z dużego pudła :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:52, rob300i napisał:

> Mój nowy nabytek. Dostałem na mikołajki klasowe. Może gra nie jakaś rewelacyjna
ale odrobina
> nieco bezsensownej rzeźni nie zaszkodzi... (słaba jakosć zdjęcia bo robione telefonem)


Fajna gra, niezły prezent :-). Pewnie były jeszcze jakieś słodycze, bo sama gra to edycja
biedronkowa wyciągnięta z dużego pudła :-).

To nie jest edycja z biedronki tylko listopadowy numer Extra gry bo była jeszcze 5 stronicowa gazetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to wygląda na edycję z eXtra Gry, bo Overdose i Black Edition były w Biedronce sprzedawane oddzielnie i w Biedronce Black Edition nie była raczej sprzedawana w takiej kopertce, a przy Overdose w eXtra Grze taki właśnie Black Edition był dodany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:00, xbit71 napisał:

Świetna kolekcja gier na X-a. Szkoda, że ja tej konsoli nie mam... Jak wrażenia po The
Force Unleashed
? Warto zakupić?

gra jest dosc krotka chyba za 10 godz ale warto ja sam przeszedlem ją chyba z 5 razy na wszytkich poziomach trudnosci i jesli chcesz poszukac wszystkie sekrety no napewno warto :)

mikim
ale SWFU wyszedl tez na pc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:16, miodus napisał:

mikim
ale SWFU wyszedl tez na pc ;)

Pierwsze słyszę ;o. Słyszałem jedynie o modzie do Jedi Academy, na który czekam :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:16, miodus napisał:

> Świetna kolekcja gier na X-a. Szkoda, że ja tej konsoli nie mam... Jak wrażenia
po The
> Force Unleashed
? Warto zakupić?
gra jest dosc krotka chyba za 10 godz ale warto ja sam przeszedlem ją chyba z 5 razy
na wszytkich poziomach trudnosci i jesli chcesz poszukac wszystkie sekrety no napewno
warto :)

mikim
ale SWFU wyszedl tez na pc ;)

SWFU nie wyszedł na PC :) i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:30, Kaucz napisał:

> > Świetna kolekcja gier na X-a. Szkoda, że ja tej konsoli nie mam... Jak wrażenia

> po The
> > Force Unleashed
? Warto zakupić?
> gra jest dosc krotka chyba za 10 godz ale warto ja sam przeszedlem ją chyba z 5
razy
> na wszytkich poziomach trudnosci i jesli chcesz poszukac wszystkie sekrety no napewno

> warto :)
>
> mikim
> ale SWFU wyszedl tez na pc ;)
SWFU nie wyszedł na PC :) i bardzo dobrze :)

no to moja wina sorki czytalem gdzies ze zostala wydana na wszytkie platformy stad i ten wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:51, miodus napisał:

> > > Świetna kolekcja gier na X-a. Szkoda, że ja tej konsoli nie mam... Jak
wrażenia
>
> > po The
> > > Force Unleashed
? Warto zakupić?
> > gra jest dosc krotka chyba za 10 godz ale warto ja sam przeszedlem ją chyba
z 5
> razy
> > na wszytkich poziomach trudnosci i jesli chcesz poszukac wszystkie sekrety
no napewno
>
> > warto :)
> >
> > mikim
> > ale SWFU wyszedl tez na pc ;)
> SWFU nie wyszedł na PC :) i bardzo dobrze :)
no to moja wina sorki czytalem gdzies ze zostala wydana na wszytkie platformy stad i
ten wniosek

No może pomyłka np. w gram.TV podali że na wszystkie platformy wyszła :/ błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:49, Sebat1 napisał:

A to metalowe pudełko to coś w tym stylu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=18441
, czy coś zupełnie innego ?

Nie miałem tej edycji Unreala w rękach więc trudno powiedzieć. Najlepiej można to opisać jako blacha na plastikowym rusztowaniu w postaci pudełka. Nie jest całkiem metalowe jak w przypadku Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Kiedyś dawałem zdjęcia mojej kolekcji w tym temacie.Oto co udało mi się kupić przez ostatnie dwa miesiące.
Milego oglądania.

20081208212322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się