Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 08:32, Kaucz napisał:

> Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis
była
> do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P
Gratulacje kolejny posiadacz PS3 :) w tym zacnym gronie :) Jak coś mój PSN Kaucz :P


Wielkie dzięki, mój to jhkk66 jakby co :) Dodam Cię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:22, kedzior141 napisał:

Gratuluję:) Pięknie to wygląda^^


Również dziękuję i dodam jeszcze fotkę mojej skromnej kolekcji :) Dziś rano pobrało się demko PES 2009 z PS3Store to mam w co grać z ojcem ^^

A najlepsze jest to że Pad Sixaxis do PS3 w Saturnie kosztował 199zł bo wszystkie pady po 69zł już rano zostały sprzedane, ale co tam pojechałem do Media-Marktu i kupiłem tam tego samego pada + Gra Ratchet & Clank za 139zł i do tego Mroczny Rycerz na Blue Ray za 69zł co razem daję łączną sumę 208zł, nieźle co :P

20081213112658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 09:48, xbit71 napisał:

Sprzedajesz The Club czy po prostu jej nie otworzyłeś, chcąc, by pudełko nie było
brudne? o.O

The Club wygrałem w konkursie gry-online - jeszcze gonie otworzyłem - były ciekawsze gry. Jak już zagram i przeje to sprzedam za jakieś 20-25 zł...

Dnia 13.12.2008 o 09:48, xbit71 napisał:

EDIT: Ile masz punktów w KG? Razem, nawet te wydane. :P

Około 7K ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 12:39, mikim napisał:

7000 zł na gry... Ostro ;o. Mimo, że pewnie niektóre masz z konkursów, to i tak dużo
wydajesz na gry :o.

no dużo ale 7000 zł to nie wydałem. Nawet jak kupisz po roku grę cenegi za powiedzmy 15 zł to w środku masz tyle punktów ile gra kosztowała w czasie premiery (np.: 100 zł) Ostatnio był taki pakiet za 45 zł a w nim 550 punktów (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 11:27, Krystian-03 napisał:

A najlepsze jest to że Pad Sixaxis do PS3 w Saturnie kosztował 199zł bo wszystkie pady
po 69zł już rano zostały sprzedane, ale co tam pojechałem do Media-Marktu i kupiłem tam
tego samego pada + Gra Ratchet & Clank za 139zł i do tego Mroczny Rycerz na Blue Ray
za 69zł co razem daję łączną sumę 208zł, nieźle co :P


WoW! Za Mrocznego Rycerza na Blu-Ray''u oddałbym duszę! Szkoda tylko że w domu odtwarzacza Blu-Ray brak :-/. Gdyby tylko MS zdecydował się wydać przystawkę BD do X''a to byłbym wniebowzięty! A tak to muszę zadowolić się wersją DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:01, Mac Cry napisał:

o_O Gratuluję konsoli oraz Mrocznego Rycerza ;]

GringoG3=> EK, czy jakiś Pre-order? Ale i tak fajnie wygląda :)


Normalne wydanie na PC, tu w Anglii kupione na www.play.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:04, Damianuss1 napisał:

> Prince of Persia
Można wiedzieć gdzie kupiłeś nowego PoPa? : > Już się nie mogę doczekać swojego.

www.play.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:04, GringoG3 napisał:

> o_O Gratuluję konsoli oraz Mrocznego Rycerza ;]
>
> GringoG3=> EK, czy jakiś Pre-order? Ale i tak fajnie wygląda :)

Normalne wydanie na PC, tu w Anglii kupione na www.play.com

Normalne? W Polsce to wydanie widnieje pod nazwą - "Prince of Persia (PC) + limitowany pre-order pack" i jest droższe od normalnego. Tak czy siak gratuluję nowego PoPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 12:37, Evil Khan napisał:

Jak już zagram i przeje to sprzedam za jakieś 20-25 zł...

Z tym będzie problem - nówki (zafoliowane) chodzą po 15 zł, sam właśnie na jedną poluję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 13:04, GringoG3 napisał:

Normalne wydanie na PC, tu w Anglii kupione na www.play.com


Nie jest to wydanie normalne. Jest ono do kupienia tylko w play.com i jest to tzw. steelbook edition. W całej reszcie sklepów jest zwykła edycja. No, chyba tylko jeszcze na game.co.uk jest w steelbooku. Na allegro są takie edycje za 220zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:27, Krystian-03 napisał:

> Gratuluję:) Pięknie to wygląda^^

Również dziękuję i dodam jeszcze fotkę mojej skromnej kolekcji :) Dziś rano pobrało się
demko PES 2009 z PS3Store to mam w co grać z ojcem ^^

A najlepsze jest to że Pad Sixaxis do PS3 w Saturnie kosztował 199zł bo wszystkie pady
po 69zł już rano zostały sprzedane, ale co tam pojechałem do Media-Marktu i kupiłem tam
tego samego pada + Gra Ratchet & Clank za 139zł i do tego Mroczny Rycerz na Blue Ray
za 69zł co razem daję łączną sumę 208zł, nieźle co :P

140 zł za Sixaxis`a ? Oo
Przeciez za tylko to już się DualShock`a 3 kupuje. Hm dziwny wybór.
Ale gratuluję Ci zakupu PlayStation 3, zapewne dzięki tej konsoli przeżyjesz wiele ciekawych godzin grania ;)
Ale co ja widzę Burnout w platynie, czyli trzeba jak najszybciej zaopatrzyć się w premierówkę bo te wydania z Platinium piękne nie są. :P Sam mam w takiej edycji Uncharted: Drake`s Fortune i bardzo wolałbym Pierwszą Edycje :D
No i dodawaj mnie do friends na Psn, moje ID: krak2610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 01:57, Krystian-03 napisał:

Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis była
do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P


Oho, witamy kolejnego posiadacza PS3 na Gramie!

Gratuluje zakupu. Co tu dużo ukrywać, z zakupu na 100% będziesz zadowolony, bo ta konsola dostarczy Ci wielu niezapomnianych chwil. Sam kupiłem PS3 w marcu tego roku i decyzji za nic bym nie zmienił, bo jest to rewelacyjny sprzęt. Szkoda tylko, że wziąłeś Burnouta w paskudnym wydaniu platinium - nie ma kłopotu, by dostać premierówkę w sklepach / sklepach internetowych / allegro. Podrzuć przy okazji swój PSN ID :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się