Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 13:36, xbit71 napisał:

> Jak już zagram i przeje to sprzedam za jakieś 20-25 zł...
Z tym będzie problem - nówki (zafoliowane) chodzą po 15 zł, sam właśnie na jedną poluję.
:P

nie podejrzewałem że gra jest aż tak kiepska - szybciej staniała chyba tylko Empire Earth 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:50, master matrox napisał:

> Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis
była
> do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P

Oho, witamy kolejnego posiadacza PS3 na Gramie!

Gratuluje zakupu. Co tu dużo ukrywać, z zakupu na 100% będziesz zadowolony, bo ta konsola
dostarczy Ci wielu niezapomnianych chwil. Sam kupiłem PS3 w marcu tego roku i decyzji
za nic bym nie zmienił, bo jest to rewelacyjny sprzęt. Szkoda tylko, że wziąłeś Burnouta
w paskudnym wydaniu platinium - nie ma kłopotu, by dostać premierówkę w sklepach / sklepach
internetowych / allegro. Podrzuć przy okazji swój PSN ID :)



Oto i ID: jhkk66 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 14:33, Krystian-03 napisał:

> > Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i
gratis
> była
> > do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P
>
> Oho, witamy kolejnego posiadacza PS3 na Gramie!
>
> Gratuluje zakupu. Co tu dużo ukrywać, z zakupu na 100% będziesz zadowolony, bo ta
konsola
> dostarczy Ci wielu niezapomnianych chwil. Sam kupiłem PS3 w marcu tego roku i decyzji

> za nic bym nie zmienił, bo jest to rewelacyjny sprzęt. Szkoda tylko, że wziąłeś
Burnouta
> w paskudnym wydaniu platinium - nie ma kłopotu, by dostać premierówkę w sklepach
/ sklepach
> internetowych / allegro. Podrzuć przy okazji swój PSN ID :)


Oto i ID: jhkk66 :)


Aha i tę premierówkę Burnouta widziałem wczoraj w MM kosztowała 219zł więc niezła przebitka, za okładkę i wydanie płace ;/

Zaraz was wszystkich pododaję ale najpierw mi sie sofcik sciaga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 15:55, mist`shoo napisał:

> Prince of Persia

Jak sama gra? IGn wysoko ja ocenilo , jak Ty uwazasz?


Na początku samo sterowanie sprawia spore problemy dla kogoś kto przyzwyczaił się do sterowania z poprzednich części. Graficznie prezentuje się bardzo ładnie, bardzo dużą frajdę sprawia walka jest bardzo widowiskowa i wymaga szybkiego reagowania na ataki przeciwników. Aby się sprawnie poruszać po świecie wystarczy chwila nauki i zaraz wiemy gdzie co i jak zrobić. Na temat fabuły nie mogę nie jeszcze wypowiedzieć bo pograłem na razie trochę.
Ja również oceniam grę wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 14:34, Krystian-03 napisał:

Aha i tę premierówkę Burnouta widziałem wczoraj w MM kosztowała 219zł więc niezła przebitka,
za okładkę i wydanie płace ;/


Nigdy nie patrz na ceny gier w sklepach typu Empik, czy MediaMarkt. Ten pierwszy prawie zawsze ma narzucone oficjalne, absurdalne ceny (gry po ponad 220 zł), a drugiemu też się zdarza. W sklepach internetowych, bądź zwykłych, fizycznych związanymi tylko z konsolami nie ma kłopotu dostania Paradise za mniej niż 100 zł, w wydaniu premierowym :)

Potem Cię dodam, zanurz się także do Home!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 01:57, Krystian-03 napisał:

Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis była
do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P

Witam. Gratuluję konsolki, świetny zakup. Sam planuje zakup konsoli nowej generacji, znaczy ja się tylko dokładam do rodziców, nie wiem jednak, która jest rzeczywiście lepsza. Podobno o wiele lepsza jest konsola od Microsoftu, na pewno jest o wiele więcej dostępnych gier, grafika jednak jest lepsza na Ps3. Co więc wybrać? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:15, heaton 1992 bdg napisał:

> Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis
była
> do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P
Witam. Gratuluję konsolki, świetny zakup. Sam planuje zakup konsoli nowej generacji,
znaczy ja się tylko dokładam do rodziców, nie wiem jednak, która jest rzeczywiście lepsza.
Podobno o wiele lepsza jest konsola od Microsoftu, na pewno jest o wiele więcej dostępnych
gier, grafika jednak jest lepsza na Ps3. Co więc wybrać? Pozdrawiam :)


Nie ma grafiki lepszej , fanboye dostrzegają np. lepszy krawężnik w GTA czy inną pierdółkę i tak w kółko :D Zastanów sie w co chcesz grać , a pózniej kup konsole. Ja nie wiedziałem , że tak dobrze gra się w Fife na konsoli do PCta bez porównania żadnego po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:15, heaton 1992 bdg napisał:

> Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis
była
> do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P
Witam. Gratuluję konsolki, świetny zakup. Sam planuje zakup konsoli nowej generacji,
znaczy ja się tylko dokładam do rodziców, nie wiem jednak, która jest rzeczywiście lepsza.
Podobno o wiele lepsza jest konsola od Microsoftu, na pewno jest o wiele więcej dostępnych
gier, grafika jednak jest lepsza na Ps3. Co więc wybrać? Pozdrawiam :)


Dziękuje :) Jeżeli chodzi o to którą konsolę wybrać, zdecydowanie polecam PS3, głownie na to że ma napęd Blue-Ray i to że ma bezprzewodowy internet, ale to już tylko moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:48, krak2610 napisał:

140 zł za Sixaxis`a ? Oo


Sixaxis + Gra Ratchet była razem z padem dołączona :P Nie żałuje że to nie DualShock 3, ważne że w ogóle mogę z ojcem grać w PES 2009 Demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 01:57, Krystian-03 napisał:

Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis była
do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P


ja również gratuluje :) a ile dałeś za burnout paradise ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:25, ktos napisał:

> Dzisiejszy zakup :) Dodatkowo w Media-Markt kupiłem Pada Sixaxis za 139zł i gratis
była
> do niego dołączona gra Ratchet & Clank :P

ja również gratuluje :) a ile dałeś za burnout paradise ??


Dzięki :D Za burnouta dałem 69zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:10, faraoneek23 napisał:

jak wam nie szkoda wydawać tyle kasy na gry albo na konsole jeśli macie spoko PC


Bo na konsolach jest sporo gier ktoryc na PC nie uswiadczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:27, chy napisał:

> jak wam nie szkoda wydawać tyle kasy na gry albo na konsole jeśli macie spoko PC


Bo na konsolach jest sporo gier ktoryc na PC nie uswiadczysz?

no spoko ale to jest powód aby wydać ponad tysiąc złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:10, faraoneek23 napisał:

jak wam nie szkoda wydawać tyle kasy na gry albo na konsole jeśli macie spoko PC


Sorry, ale to trochę jakby powiedzieć "po co mam książkę kupić, już jedną mam" ;] Chociaż jeśli chodzi o Xboxa360 to trochę prawdy w tym jest, bo prawie wszystko co na niego wychodzi jest w tym samym czasie, albo "nieco później" na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się