Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 23:21, mistrzgry napisał:

Oto część mojej kolekcji.

Bardzo ładna ta część kolekcji , gratuluje. Szkoda tylko , że na tym pierwszym zdjęciu nie widać jakie gry leżą w prawym dolnym rogu.

Dnia 15.12.2008 o 23:21, mistrzgry napisał:

Niestety nie mogę dać wszystkich fot od razu za mało miejsca dają.

To po co dajesz te fotki aż tak wielkie ? Wystarczy , żebyś te fotki zmniejszył i nie miałbyś żadnego problemu z wstawieniem wszystkich od razu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:39, KŁEJK napisał:

Dziś mi przyszła EK HoMM V ^_^. A reszta to update z tego miecha.

kłejk


Witam. Ciekawy update, taki różnorodny. Do tego ''''Kameleona'''' to za bardzo przekonany nie jestem, Call 4 to marka sama w sobie, Ek Heores V też dobrze wygląda, gra wiadomo, że świetna. Gdzie kupiłeś tą EK ? Pozdrawiam i Gratuluję Nowo Nabytych Gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:57, heaton 1992 bdg napisał:

> faraoneek23 presents xD
> no...
> wszystkie części cod postaram się mieć
> Czekam na CoD 5 i GTA 4
Dobra kolekcja , większość dobrych tytułów , także Gratuluję :) Maluch Racer to chyba
Ty nie kupowałeś ?:)

na urodziny dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:33, Flagun napisał:

Moja pierwsza gra w Edycji Kolekcjonerskiej oraz reszta kolekcji (brak paru tytułów)
+ bonus ;)
Flagun

cal of chulhu masz i KB : L no no juz cie lubie :P
przeszedłeś obie gry ?
ps mogłeś tak postawic te gry w bardziej widocznym miejscu... a nie tak w koncie... w koncu wydales na nie tyle kasy...
co jeszcze... Dragensang czy jakos tak wrzucisz zdjecia jak wyglada to na "zywo" co jest w środku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem KB:L
Co do miejsca gier - jak na razie muszą się one zadowolić, że jakiekolwiek mają zarezerwowane ;)
Zdjęcia środka zrobię "przy okazji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 12:54, MorTimer napisał:

Nowy PoP, rewelacyjna gra w calkiem niezlym wydaniu. Pudelko jest pierwsza klasa :)


Angielska czy polska wersja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:03, Flagun napisał:

Angielska czy polska wersja ?


Wersja angielska, gdyz do polskich mam jakies takie drobne uprzedzenie. Moze i jakosc wydania jest czasami lepsza, jednak przyjemnosc z grania psuja mi najczesciej polscy lektorzy (lokalizacje kinowe jeszcze moge zniesc).
Poza tym, do Polski mi nieco daleko i musialbym nieco dluzej czekac na swoj egzemplarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałem zamówić to wydanie, ale nie zrobiłem tego... teraz sądzę, że 20zł więcej niż normalna edycja naprawdę za takie fajne wydanie nie robi praktycznie różnicy...
graty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 12:54, MorTimer napisał:

Nowy PoP, rewelacyjna gra w calkiem niezlym wydaniu. Pudelko jest pierwsza klasa :)


Ahh ile ja bym dale żeby go mieć :l
ale zakupu gratuluje, gra niby niezła jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:02, Flagun napisał:

A możesz powiedzieć gdzie zamówiłeś ? A Anglii ? Bo się wybieram i chcę kupić tą edycję
bo w Polsce już brak.


Ta akurat gre kupilem w sklepie internetowym www.play.com a kosztowala mnie ona cale 25 funtow. W sklepach normalnych nie widzialem na polkach tego wydania i w dodatku kosztuje 30 funciakow, kalkulacja jest wiec prosta, tym bardziej iz play.com ma darmowa wysylke do calego UK.

Kur0
Gra nie jest niezla, jest bajeczna. Zaryzykuje stwierdzenie, iz ten Prince jest lepszy nizeli jakikolwiek poprzedni od Ubisoftu, a pojedynki sa po prostu zapierajace dech w piersiach (gram na odpowiednio mocnym sprzecie na wysokich detalach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:57, Krystian-03 napisał:

Prezent na Urodzinki :)

Też chcę taki prezent ;) 3 gierki w jednym pudle to lubię (i to nie byle jakie tytuły, HL2 wymiata, wgniata, miażdży poprostu skonsumuje cię strawi, a na końcu wydali ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się