Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 15:00, Zagul napisał:

Za pewno wszystkie Nintenda + plejki+xboksy :)



Ale wiesz... On w stanach mieszka, a tam są tanie sprzęty i gry ;) Bo mi ktoś z rodziny mówił że gry (PSP) są po 10 dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:56, Zabuza95 napisał:

> Za pewno wszystkie Nintenda + plejki+xboksy :)


Ale wiesz... On w stanach mieszka, a tam są tanie sprzęty i gry ;) Bo mi ktoś z rodziny
mówił że gry (PSP) są po 10 dolarów

Chyba chińskie podróbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:58, Zagul napisał:

> > Za pewno wszystkie Nintenda + plejki+xboksy :)
>
>
> Ale wiesz... On w stanach mieszka, a tam są tanie sprzęty i gry ;) Bo mi ktoś
z rodziny
> mówił że gry (PSP) są po 10 dolarów
Chyba chińskie podróbki :)



Możliwe... Mi tylko wiadomo (od rodziny) że tanio ale pewnie tak jak ty mówisz podróby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:12, Zagul napisał:

Może 100$ ?



Może ;)... Tak jak ostatnio mi wciskali kit że tam PSP można kupić za 50dolarów... Pomyślałem sobie że chyba po tragicznych wypadkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:09, NintendoPassion napisał:

/.../


Mario, długo czekałem aż zaprezentujesz kolekcje związaną z PSXem, ale się doczekałem!

Co prawda z tego co się orientuje, to nie jest całość tego co miałeś, ale i tak to zdjęcie robi wrażenie. Pudełko z tego co widzę jest w rewelacyjnym stanie, to samo tyczy się akcesoriów - sporo musiałeś za to dostać, choć pewnie dzisiaj byłoby znacznie więcej. Słynne long-boxy są rzadko spotykane, zwłaszcza u nas. Same pudełka w NTSC moim zdaniem są gorsze od PAL - ale zemściło się to na Europejczykach w przypadku PS2 i PS3 - mówię tutaj o boczkach pudełek, które są znacznie gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź się puknij, dolar amerykański kosztuje taraz ponad 3 zł. Gdzie w Polsce widziałeś, żeby jakaś gra w ogóle kosztowała ponad 3 stówy?? Na PSP premierówki kosztują u nas ok. 150 zł, a normalnie starsze gry chodzą nówki po 50-80 zł. Więc te 10 dolców, to może byc możliwe, pewnie jakaś przecena w sklepie albo coś w tym stylu...

NintendoPassion=> Gratulejszyn ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:48, Mac Cry napisał:

Weź się puknij, dolar amerykański kosztuje taraz ponad 3 zł. Gdzie w Polsce widziałeś,
żeby jakaś gra w ogóle kosztowała ponad 3 stówy?? Na PSP premierówki kosztują u nas ok.
150 zł, a normalnie starsze gry chodzą nówki po 50-80 zł. Więc te 10 dolców, to może
byc możliwe, pewnie jakaś przecena w sklepie albo coś w tym stylu...

NintendoPassion=> Gratulejszyn ^^

Kłania się czytanie ze zozumieniem ja myslałem że on coś pisze z konsola 10$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:35, Deejay napisał:

> A lbo w DoW II jeżeli ściągasz betę. :P
to ta beta jest open? O_o to zaraz się zabieram za ściąganie :))


Na razie nie open, bo dla tych co mają Soulstorma zarejestrowanego na Steamie, jeżeli jeszcze nie masz, radzę się pośpieszyć. Dla mas będzie dopiero za tydzień w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:52, Deejay napisał:

Deejay

Się obrazek wkleić nie chce :/
http://img233.imageshack.us/img233/9190/stp62208uq5.jpg

hehe, widzę, że odpuściłeś sobie trzeciego Prince''a, jak bym wiedział jakie to słabe, też bym nie kupował:(
Ogólnie niezłe tytuły masz na stanie, przygodówki, RTS, hack n'' slash, FPS-spore spektrum zainteresowań. Ciekawe które MMO częściej katujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedzi na Wasze poprzednie komentarze z forum:

@ Arisovo 14:
Myślę że wszystkie gry powinny się tutaj znaleźć. Nawet z czasopism.
Reklama z opakowania Nintendo poważnie wymiata!

@dannik:
Ja nie pokazuję mojej kolekcji żeby się czymś wywyższać. Pokazuję co mam. Właśnie chodzi o jak najzdrowszą konkurencję. Myślę że [bijąc mnie = a wcale nie myślę o sobie jako o kimś do pobicia] tylko możesz wygrać.
Wszelkie kolekcje są piękne. Sprawiają radość właścicielowi i inspirują innych. Zbieraj i dziel się zdjęciami! Kto wie co za skarby u ciebie siedzą.

@Naymar:
Zgadzam się. Pierwsze edycje są najpiękniejsze!

@krak2610:
Czarny Nintendo Game Boy jest rzadki, ale nie nie do zdobycia.

@Kaucz:
Masz świętą rację. Ale wiesz. Tu gadamy o grach. Przecież każdy z nas/was ma życie prywatne. Wzorując to forum można by pomyśleć że nia mam życia, a to mylne twierdzenie.
Co do Game Boy, to tak, chyba mam prawie wszystkie. Co do Sega Mega Drive, a dokładnie Sega Genesis (w USA tak się nazywa) to mam po kilka konsol. Naprawiam je również i od czasu do czasu sprzedaję na eBay.
Oczywiście że USA to nie ósmy cud świata. Nigdy tak tego kraju na moim GS nie przedstawiam. Kraj jest piękny jeżeli chodzi o krajobraz i bogactwo pomników przyrody.
Cenowo? Gry są tańsze. Nie bierz pod uwagę przelicznika na złotówki.
Jak średnio gra kosztuje $66 na PS3 lub 360 a średnia zarobku jest $2500/m to nie jest źle.
Teraz weź tą samą cenę i wklej ją w polskie realia. Droższa, nie? Tam mi się przynajmniej wydaje. Popraw mnie jak się mylę.

@deecom:
Opanował? Co ty. Trzy rzeczy na krzyż pokazałem. Fakt, w Polsce to trudniej do zdobycia. Co nie znaczy że nie możliwe. Inne realia finansowe są.
Wydałbyś $50 na starego oryginalnego Game Boy? Niektórzy tak, ale większość nie. Wszystko jest zależne.

@libero85:
Z wrzucaniem jednego posta dziennie? Dobry pomysł.
Wiesz, może przynajmniej w tym wątku powinienem się więcej angażować.

@Zagul:
Następna porcja? A Wy? Czekam na wasze zdjęcia. Co to ma znaczyć! :P
W Polsce jest większa kultura gier PC. Też chcę zobaczyć.

@Zabuza95:
Obecnie wszystkich nie mam, ale praktycznie każda konsola dostępna w USA, plus kilka japońskich, przewinęły mi się przez dłonie.
Powolutku, pomalutku!

Ceny PSP po 10 dolarów. Tak. To prawda. Są, ale wiesz jakie? Te najmniej popularne, mało znanych deweloperów i przeważnie na wyprzedaży. Dla osób nie znających się na rzeczy gra jest gra. Gra na PSP pewnie dla każdego wygląda tak samo.
Nowe gry PSP ZAWSZE kosztują $39,00 lub $29,99 + podatek. A w cenach nie ma wliczonego podatku, ponieważ różnią się one w różnych miejscowościach.
Np w Chicago jest podatek 10,25% a w miejscowości gdzie pracuję 6,25% bodajże.
Temat bardzo rozległy. Nie na teraz. Może opiszę na moim GS.

Używane PSP latają około $150. Za zepsutą konsolę PSP Game Stop płaci bodajże $40 tylko w postaci kredytu na zakup dowolnego towaru w sklepie.

@darth 16:
Dziękuję bardzo.

@Master Matrox:
Longbox - tak, te pudełka są już rzadkością, ale podobają mi się najbardziej. Czasy zanim zaczęli oszczędzać na opakowaniach.

@Mac Cry:
Dzięki :)

Dziękuję za masę pozytywnych komentarzy. Przynajmniej wiem że jest jeszcze kilka osób które doceni moje zbieractwo. Czekam na wasze zdjęcia. Postaram się bardziej zaangażować w tym temacie.

Pozdrawiam i dodaję kolejną fotkę.

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Metal Gear Solid 4 USB Bluetooth Headset - zdobyty całkiem niedawno po cholernie niskiej cenie.

20090121002906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się