Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 00:20, zadymek napisał:

Ciekawe które MMO częściej katujesz:)

hmm pewnie to jedyne które posiadam :) lotr online
bo pewnie mówisz o guild wars a przecie to nie mmo a corpg :)

garrick
to akurat mój najnowszy tytuł i grałem zaledwie 5h ale jest bomba :)
dla próby możesz przecież sobie 14-sto dniowego triala odpalić :)

NintendoPassion
bez cicia...? chodziło o "cięcia"? jeżeli tak, to ci nie odpowiem, bo nowego kompa mam od miesięca i nie miałem nawet kiedy pograć w ds, a na starym kompie też mi cięło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:30, NintendoPassion napisał:

@deecom:
Opanował? Co ty. Trzy rzeczy na krzyż pokazałem. Fakt, w Polsce to trudniej do zdobycia.
Co nie znaczy że nie możliwe. Inne realia finansowe są.
Wydałbyś $50 na starego oryginalnego Game Boy? Niektórzy tak, ale większość nie. Wszystko jest zależne.

Polska wcale taka straszna nie jest na jaką wygląda :P Na pewno wszystkie klasyki są trudniejsze do zdobycia albo w cenie 20x większej niż premierowa edycja (a gra jest używana wiadomo).
Tak się składa, że wydałem 50$ (w przeliczeniu na złotówki, by się zgadzało ;)) na starego oryginalnego Game Boya :) kupiłem od kolegi z kilkoma grami i leży sobie w szafce. Dawno go nie używałem ale obok Pegasusa i podróbki Atari :D to było moje dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 07:34, deecom napisał:

> @deecom:
> Opanował? Co ty. Trzy rzeczy na krzyż pokazałem. Fakt, w Polsce to trudniej do zdobycia.

> Co nie znaczy że nie możliwe. Inne realia finansowe są.
> Wydałbyś $50 na starego oryginalnego Game Boy? Niektórzy tak, ale większość nie.
Wszystko jest zależne.
Polska wcale taka straszna nie jest na jaką wygląda :P Na pewno wszystkie klasyki są
trudniejsze do zdobycia albo w cenie 20x większej niż premierowa edycja (a gra jest używana
wiadomo).
Tak się składa, że wydałem 50$ (w przeliczeniu na złotówki, by się zgadzało ;)) na starego
oryginalnego Game Boya :) kupiłem od kolegi z kilkoma grami i leży sobie w szafce. Dawno
go nie używałem ale obok Pegasusa i podróbki Atari :D to było moje dzieciństwo.


konsole można podrobić. Dzieciństwa nie. Więc jak miałeś "fun" to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Wiesz niby masz racje, piękne krajobrazy to w Polsce także są byłeś w górach Polskich, na Mazurach? Nad morzem? Jak nie to dużo tracisz, bo my mamy najpiękniejsze góry, dobra bo schodzę z tematu :)
Co do gier masz znowu racje w Polsce są droższe :/ Ale co zrobisz? nic nie zrobisz :/ I tak idzie do przodu pojawiają sie reklamy gier, wydawcy robią je po polsku (na konsole), mam pytanie ile u was Killzone 2 kosztuje teraz pro-order? i czy ma od razu język polski w grze (bo z tego co mi wiadomo każda wersja ma wszystkie przygotowane języki ale mogę się mylić) więc jakbyś mógł to byś się dowiedział ? :)
Co do konsol, mam o tobie zdanie mistrza w tym fachu, ale czy ty masz pegasusa? xD (na serio pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/ ... ciach :P

Kaucz, nie za bardzo chciałbym odbiegać o d tematu forum, al proszę cię tylko zrozum że wyjechałem z Polski jak miałem szesnaście lat. Dużo naszej ojczyzny nie poznałem niestety. Nie bierzcie wrażenia że mówię że USA jest piękniejsze od naszej ojczyzny. Jest inne. Tylko, że mieszkając w tym kraju na stałe to chyba jest już odwrotnie. To on jest moim domem.
- byłem nad morzem raz, OK, w górach cztery razy i się zakochałem! normalnie polskie góry mnie urzekły
- Killzone pre-order kosztuje tyle samo co normalnie. W USA nie płaci się drożej za pre-ordery. Nie ma języka Polskiego w Grze z tego co obecnie wiem. Można sprawdzić. Postaram się ci dać odpowiedź później.
- nie mam Pegazusa, w Polsce raz miałem w ręce podróbę i wierną kopię Famicoma.
Nie toleruję podrób i nie toleruję Pegazusa. Jestem wrogiem podrób i modyfikowania konsol.
Rozumiem jednak że efektem ubocznym i pozytywnym Pegazusa było sprowadzenie sceny 8-bitowej do Polski. Wielu z Was nigdy nie poznałoby klasyki 8-bitów bez pegazusa. Nie mniej jednak nie toleruję tej konsoli. Pod koniec dnia, jest to nadal podróba. W USA nie spotkasz łatwo podróbę. Prawa autorskie są ostro przestrzegane, a Nintendo kosi sprzedawczyków podrób na lewo i prawo.

***

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

SuperDisk Interceptor - jeden z najrzadszych egzemplarzy konsol w jakie posiadam. Urządzenie do kopiowania gier Famicom na dyskietki. Nigdy nie używałem i nie użyję z racji mojego wrogiego nastawienia do kopiowanie gier. Posiadam zatem z czystej wartości kolekcjonerskiej. Szacuję cenę na grubo ponad $250.

20090121122930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Mario Golf Advance World Tour - nie gra, jednak piękny produkt promocyjny,

Pamiętacie o tym jak mówiłem że pracowałem w Game Stop jako menadżer? Takie rzeczy po promocji kończyły w koszu na śmieci. Ja nigdy takich drobiazgów nie wyrzucałem. Standy, plakaty, koszulki. Mam tego masę.

20090121125102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za twoje zdanie :)
Masz racje Polacy by nie zobaczyli nigdy 8bitów bez pegaza ale czemu jej aż tak nie tolerujesz :)
SuperDisk Interceptor - to takie rzeczy istniały? Gratulacje do tego po chińsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:54, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Mario Golf Advance World Tour - nie gra, jednak piękny produkt promocyjny,

Pamiętacie o tym jak mówiłem że pracowałem w Game Stop jako menadżer? Takie rzeczy po
promocji kończyły w koszu na śmieci. Ja nigdy takich drobiazgów nie wyrzucałem. Standy,
plakaty, koszulki. Mam tego masę.

Pamiętam jak mówiłeś o Gamestop. Zazdroszczę ci pokaż trochę więcej tych drobiazgów bo na prawdę ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:56, Kaucz napisał:

Dobra dzięki za twoje zdanie :)
Masz racje Polacy by nie zobaczyli nigdy 8bitów bez pegaza ale czemu jej aż tak nie tolerujesz
:)
SuperDisk Interceptor - to takie rzeczy istniały? Gratulacje do tego po chińsku :)



... jakoś mi się tak utarło. Za bardzo kocham Nintendo. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:54, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Mario Golf Advance World Tour - nie gra, jednak piękny produkt promocyjny,

Pamiętacie o tym jak mówiłem że pracowałem w Game Stop jako menadżer? Takie rzeczy po
promocji kończyły w koszu na śmieci. Ja nigdy takich drobiazgów nie wyrzucałem. Standy,
plakaty, koszulki. Mam tego masę.

Też bym to zostawił to już jest sentymentalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juke
To zdjęcie słabej jakości, zrobiłem gdy te gry szły do rejestracji na gramie. Na lewo od Mass Effect widać Kolekcję wszech Czasów NWN, osiadł na pudełku spory kurz. Na pudełku od Heroesów IV widać złamanie, uroki wyprzedaży. :P Oczywiście to nie cała kolekcja.
http://img104.imageshack.us/my.php?image=gryil4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja - duża, choć jeden znajomy "sądził, że mam więcej tych gier". ;) Nie ma kilku sztuk, które są w CD-case''ach - Fire Warrior, Civilization II, Robin hood - Legenda Sherwood (polecam, jak ktoś nie zna), RollerCoaster Tycoon, Worms Armageddon, Worms World Party.
Poza tym brak: gier z czasopism (KŚ Gry, CD-A, Play) i piratów (nie ma bo nie mam!) :)
Poza tym, sporo z tych gier kosztowała mnie bardzo mało - kupowane na Allegro itp. Często wydania premierowe udawało mi się dostać za kilka złotych. Poza tym różne promocje, święta itp., także nawet nie wszystkie jeszcze przewałkowane. ;)

Ragnos

http://i41.tinypic.com/2ivfpqb.jpg
http://i39.tinypic.com/mh52e0.jpg
http://i39.tinypic.com/axzgqa.jpg
http://i41.tinypic.com/1qo02t.jpg

PS
Jakość nie najlepsza, ale nie chciało mi się poprawiać (zresztą i tak nie umiem za bardzo). Sorki za to. ;) Jak jakaś gra nierozpoznawalna - pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 00:04, NintendoPassion napisał:

Pizza connection 2! - pierwszy raz w życiu coś takiego widzę.

O, aż się zdziwiłam, jak zobaczyłam, że mam odpowiedź w tym wątku :D Przypomniałeś mi stare czasy :P
A Pizza 2 jest świetna, pamiętam jak się w to zagrywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się