Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Prezentacja Kolekcjonerskiego Wydania Age of Conan PL

Mile byłem zaskoczony gdy w Empiku ujrzałem ową grę w cenie 199,90zł :) Ja zapłaciłem za nią natomiast 179zł ^^
A numer wydania to 53

20090124111537

20090124111544

20090124111552

20090124111601

20090124111654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:17, Sido15 napisał:

Prezentacja Kolekcjonerskiego Wydania Age of Conan PL

Mile byłem zaskoczony gdy w Empiku ujrzałem ową grę w cenie 199,90zł :) Ja zapłaciłem
za nią natomiast 179zł ^^
A numer wydania to 53


179,90?? Kupowałeś w preorderze na gram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 00:35, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Nintendo Game Boy Black i 5 gier z instrukcjami obsługi - znalazłem 19 stycznia, opiszę
później, serio!

1 - Arcade Classics 3: Galaga & Galaxian
2 - Kirby''s Block Ball
3 - Tetris Blast
4 - Pac-Man
5 - Arcade Classics 2: Centipede & Millipede

20,000 wpis! Yeah! Kurde, szczerze, liczyłem na tego małego farta! Hura! Hura!


Haha Gameboy Pocket... to były czasy jak grywało się na tym i nowszym sprzęcie... komputer nawet tak nie uzależniał ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:17, Sido15 napisał:

Prezentacja Kolekcjonerskiego Wydania Age of Conan PL

Mile byłem zaskoczony gdy w Empiku ujrzałem ową grę w cenie 199,90zł :) Ja zapłaciłem
za nią natomiast 179zł ^^
A numer wydania to 53

Koszulka chyba najfajniejsza ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:51, Bambadil napisał:

Kupiłeś to na allegro ? Na gramie zmienili cenę na 200zł. ;/


Już wyjaśniam ;) Otóż gra została zakupiona dzisiaj w salonie Empiku. Zapłaciłem za nią 179zł ponieważ uchował mi się jeszcze jeden upust 10% na zakupy u nich ;)

Ale nawet bez tego upustu to jest około 30zł (199zł) taniej niż w sklepie gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:07, Sido15 napisał:

> Kupiłeś to na allegro ? Na gramie zmienili cenę na 200zł. ;/

Już wyjaśniam ;) Otóż gra została zakupiona dzisiaj w salonie Empiku. Zapłaciłem za nią
179zł ponieważ uchował mi się jeszcze jeden upust 10% na zakupy u nich ;)

Ale nawet bez tego upustu to jest około 30zł (199zł) taniej niż w sklepie gram.pl :)


hyhy przez cały weekend jest 10% upustu na wszystko w empiku :) se kupie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie naprawdę świetne... Może jak na EK nie jest w najwyższej półce ale w górnej to na pewno.
Niski abonament, dobre MMO... chętnie bym zainwestował w AoC, ale teraz nie mam zbytnio czasu by grać na tyle by opłacało się wydać kaskę... Niemniej zazdroszczę Ci zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:25, przemcio256 napisał:

Wydanie naprawdę świetne... Może jak na EK nie jest w najwyższej półce ale w górnej to
na pewno.
Niski abonament, dobre MMO... chętnie bym zainwestował w AoC, ale teraz nie mam zbytnio
czasu by grać na tyle by opłacało się wydać kaskę... Niemniej zazdroszczę Ci zakupu.

Gdyby forma abonamentu bya trochę inna, że by się kupowało np. ileś tam godzin gry, to bym grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messiah bardzo, ale to bardzo dobry(te walki), ale NWN 2 słaby. Ja przynajmniej się na nim sparzyłem(też mam nawet edycję białą:P), a to co było najlepsze to soundtrack, na osobnym CD. :) Ale tak czy siak - gratz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, zacne gry. Co do DM - kurde, muszę to w końcu kupić, bo opinie są naprawdę dobre, a i sama rozgrywka mnie bardzo interesuje. ;) NWN 2 - Póki co grałem tylko w wersję dołączoną do karty graficznej i tak mnie wciągnęła, że postanowiłem sobie kupić pudełkowy egzemplarz. A propos tego pudełkowego egzemplarza - dziś wysłana, paczka mam nadzieję jutro do mnie zawita. Przy okazji dam zdjęcie wszystkich zakupionych przeze mnie gier [specjalnie czekam na paczkę, dla lepszego efektu :P] - a trochę tego ilościowo [i jakościowo z tego co się orientuję również świetnie ;)] jest. :P Mam tylko w tym wszystkim jeden problem - brak karty graficznej uniemożliwiającej granie. ^^ Ale korzystać z promocji trzeba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za dobre słowa o moich nowych grach. :) Dark Messiah - już raz tą grę przeszedłem dwa lata temu i bardzo mi się spodobała, teraz przechodzę ją drugi raz. Neverwinter Nights II - jeszcze w to nie grałem, ale zamierzam grę przejść w najbliższym czasie. ;]

JayL
No to czekam na to zdjęcie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi3em, tak robie, oto i zdjecie. ;) To moje wyposa?enie prawdopodobnie a? do okresu wakacji, ew. kupie jeszcze Empire: Total War, ale powątpiewam. :P Jedynie GoW w reedycji, czego ?a3uje - na stronie sklepu [www.3kropki.pl] widnieje ok3adka premierowa, jednak po obejrzeniu jego wydania [grubaśny poradnik i plakat] a tak?e wydania KW NWN [Jezu Chryste, ile tego jest. ^^ A na dodatek koszulka akurat w moim rozmiarze. :P] jestem w stanie im to wybaczya. ;) DMC4 i CoD5 kupione w MM po bardzo fajnych, bo równych internetowym cenach. F3 zakupiony w Saturnie, równie? jako wyprzeda? [swoją drogą na naklejkach mog3em prześledzia zmiany cen - najpierw 100z3, potem 120, a? w promocji stania3 do 70 ^^]. Reszta zakupiona w w/w sklepie internetowym 3kropki, który okaza3 sie lepszy od wirtusa. Zamówienie z3o?one w pt. wieczorem zrealizowane by3o wczoraj ok. 15, dziś ok. 12 kurier zapuka3 do drzwi i za?ąda3 kasy w zamian za paczke. :P Starczy, pewnie i tak mało kto to przeczyta. ^^ A teraz pozostaje czekać na kartę graficzną i póki co podziwiać okładki...

20090127172547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:26, JayL napisał:

Jak mówi3em, tak robie, oto i zdjecie. ;) To moje wyposa?enie prawdopodobnie a? do okresu
wakacji, ew. kupie jeszcze Empire: Total War, ale powątpiewam. :P Jedynie GoW w reedycji,
czego ?a3uje - na stronie sklepu [www.3kropki.pl] widnieje ok3adka premierowa, jednak
po obejrzeniu jego wydania [grubaśny poradnik i plakat] a tak?e wydania KW NWN [Jezu
Chryste, ile tego jest. ^^ A na dodatek koszulka akurat w moim rozmiarze. :P] jestem
w stanie im to wybaczya. ;) DMC4 i CoD5 kupione w MM po bardzo fajnych, bo równych internetowym
cenach. F3 zakupiony w Saturnie, równie? jako wyprzeda? [swoją drogą na naklejkach mog3em
prześledzia zmiany cen - najpierw 100z3, potem 120, a? w promocji stania3 do 70 ^^].
Reszta zakupiona w w/w sklepie internetowym 3kropki, który okaza3 sie lepszy od wirtusa.
Zamówienie z3o?one w pt. wieczorem zrealizowane by3o wczoraj ok. 15, dziś ok. 12 kurier
zapuka3 do drzwi i za?ąda3 kasy w zamian za paczke. :P Starczy, pewnie i tak mało kto
to przeczyta. ^^ A teraz pozostaje czekać na kartę graficzną i póki co podziwiać okładki...


Super update. Same świetne gry. Najciekawse dla mnie jest to piękne wydanie NWN :) Miłego grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy nabytek z allegro ze sklepu cenegi. 50 zł za wszystko (koszulka i przesyłka kurierem gratis). Ogólnie zakup zaliczam do udanych, bo to stosunkowo nowa i bardzo ciekawa gra.

Mac Cry

20090127201409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:16, Mac Cry napisał:

Mój dzisiejszy nabytek z allegro ze sklepu cenegi. 50 zł za wszystko (koszulka i przesyłka
kurierem gratis). Ogólnie zakup zaliczam do udanych, bo to stosunkowo nowa i bardzo ciekawa
gra.

Mac Cry

Spoko spoko gratulację. Ogólnie ta gra już staniała spooro, znajomy ostatnio za EK wersji na X`a zapłacić coś ponad 60 zł. ( Zamawiał z uk ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się