Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

Zapowiada się ciekawa gierka FPS, robiona przez ludzi, którzy stworzyli moda Desert Combat do BF1942 i pracowali przy BF2. W najnowszym Clicku! 04/07 jest zapowiedź tej gry, a na YouTube jest fajny oficjalny trailer.

Data wydania: IV kwartał 2007 roku :)

Zapowiedź jest też dostępna w serwisie Imperium Gier pod adresem http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,26,11891;frontlines_fuel_of_war;core.html

Zalecam przeczytanie tekstu, a na pewno fani strzelanek będą się cieszyć na myśl o kolejnej szykującej się dobrej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 13:04, Emillo2 napisał:

gra pojawiła się w planie wydawniczym CD Projektu, no w końcu jakiś FPS


Co oznacza, że przy odrobinie szczęścia zobaczymy ją już na Gwiazdkę 2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 07:59, Ringno5 napisał:

> gra pojawiła się w planie wydawniczym CD Projektu, no w końcu jakiś FPS

Co oznacza, że przy odrobinie szczęścia zobaczymy ją już na Gwiazdkę 2011...

Świat luty 2008 a Polska marzec 2008 (polskie tłumaczenie sprawia wiele kłopotów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 08:41, Emillo2 napisał:

Świat luty 2008 a Polska marzec 2008 (polskie tłumaczenie sprawia wiele kłopotów ;))


Optymista... ;) Poza tym mówiłem tylko o polskiej wersji, bo skoro wydaje CDP, to szanse na to, iż ukaże się ona w terminie są mniej więcej takie same, jak szanse na przetrwanie meduzy w piecu hutniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:09, Ringno5 napisał:

> Świat luty 2008 a Polska marzec 2008 (polskie tłumaczenie sprawia wiele kłopotów ;))

Optymista... ;) Poza tym mówiłem tylko o polskiej wersji, bo skoro wydaje CDP, to szanse na
to, iż ukaże się ona w terminie są mniej więcej takie same, jak szanse na przetrwanie meduzy
w piecu hutniczym.

z pewnością w CDP będą mieć świąteczne rozważania i w 2008 roku się poprawią, trzeba mieć nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:40, Emillo2 napisał:

> > Świat luty 2008 a Polska marzec 2008 (polskie tłumaczenie sprawia wiele kłopotów
;))
>
> Optymista... ;) Poza tym mówiłem tylko o polskiej wersji, bo skoro wydaje CDP, to szanse
na
> to, iż ukaże się ona w terminie są mniej więcej takie same, jak szanse na przetrwanie
meduzy
> w piecu hutniczym.
>
z pewnością w CDP będą mieć świąteczne rozważania i w 2008 roku się poprawią, trzeba mieć nadzieję
;)



Hello :)

No to po kolei:
1. Projekt Frontlines: Fuel of War został niedawno przydzielony mnie. Postaram się doprowadzić go do równie szybkiego, co pomyślnego końca.
2. Polskie tłumaczenie nie sprawia szczególnych problemów, ale z pewnych względów polska wersja gry ma niższy priorytet niż oryginał i nie od nas to zależy.
3. Projekt nie leży i nie kwiczy, przeciwnie - przy sporej dozie szczęścia możliwe, że wyjdzie w lutym, równo z premierą światową. Zagwarantować tego NIE mogę, ale zapewniam Was że robię co mogę aby tak właśnie się stało.
4. Jak zwykle - komentarze, sugestie mile widziane.

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 12:11, Aken H Bosch napisał:

Hello :)

No to po kolei:
1. Projekt Frontlines: Fuel of War został niedawno przydzielony mnie. Postaram się doprowadzić
go do równie szybkiego, co pomyślnego końca.
2. Polskie tłumaczenie nie sprawia szczególnych problemów, ale z pewnych względów polska wersja
gry ma niższy priorytet niż oryginał i nie od nas to zależy.
3. Projekt nie leży i nie kwiczy, przeciwnie - przy sporej dozie szczęścia możliwe, że wyjdzie
w lutym, równo z premierą światową. Zagwarantować tego NIE mogę, ale zapewniam Was że robię
co mogę aby tak właśnie się stało.
4. Jak zwykle - komentarze, sugestie mile widziane.

Pozdrawiam wszystkich!



Hey.
ww oznacza, że gra jest ukończona i macie już materiały(grę), które tłumaczycie czy pracujecie przy tłumaczeniu takstu, które zostania zaimplementowane do polskiego wydania po zakończeniu produkcji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... wszystkiego zdradzić NIE mogę, ale implementacja tekstu odbywa się równolegle z produkcją gry. Mówiąc prościej, ten tytuł NIE jest jeszcze gotowy, ani w wersji polskiej ani jakiejkolwiek innej.

Zresztą pewnie będę informował tutaj na bieżąco jak się sprawy mają - na tyle, na ile mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś dokładną datę wydania gry?
Prezentuje się bardzo ciekawie i jakbym sobie w końcu kompa wymienił to chyba bym kupił tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo czekam na ten tytuł!! Mam nadzieję, że dostarczy mi tyle wspaniałych chwil ;P co Battlefield. Nie ukrywam, że wiążę z tym tytułem ogromne nadzieje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 17:36, 332 napisał:

Ja bardzo czekam na ten tytuł!! Mam nadzieję, że dostarczy mi tyle wspaniałych chwil
;P co Battlefield. Nie ukrywam, że wiążę z tym tytułem ogromne nadzieje xD


Poza tym ta gra nie jest nastawiona na gre sieciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować