Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 17:47, Ecko09 napisał:

> Ja bardzo czekam na ten tytuł!! Mam nadzieję, że dostarczy mi tyle wspaniałych chwil

> ;P co Battlefield. Nie ukrywam, że wiążę z tym tytułem ogromne nadzieje xD

Poza tym ta gra nie jest nastawiona na gre sieciową.


Wręcz przeciwnie...
Ma to być lepszy Battlefield z elementami Call of Duty, ale z rozbudowanym trybem single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na tą grę. I obym się nie zawiodła, bo tyle zapowiedzi i gdyby wyszła z tego klapa byłoby szkoda ;P Jak okaże się bardzo dobra to może sobie zamówię (po Assassin''s Creed''zie xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 12:41, Neysha napisał:

Ja również czekam na tą grę. I obym się nie zawiodła, bo tyle zapowiedzi i gdyby wyszła
z tego klapa byłoby szkoda ;P Jak okaże się bardzo dobra to może sobie zamówię (po Assassin''s
Creed''zie xD)



Jako człowiek który zajmuje się tym projektem... owszem, to jedna z lepszych gier tego rodzaju jakie mają ukazać się ostatnio i mówię to z pełnym przekonaniem. Naprawdę fajna sprawa...

Gorzej, że wciąż NIE mogę potwierdzić daty premiery tego tytułu.


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem właśnie w demo Multiplayer na X360 i cóż mogę powiedzieć. Kopia Battlefield 2... ale za to jaka! Nieco brzydkawa (nie licząc momentów, kiedy jest się oszołomionym - grafika wtedy powala - dziwna sprawa...), ale sprawia tyle przyjemności, że hej. Ostatnio nie gram już w BF2, bo z każdym dniem chodzi na moim leciwym PC coraz gorzej - czyżby nadeszła w końcu konkretna alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 14:27, bmistygacz napisał:

czy wie ktos co jest z demem czy juz wyszlo a jesli tak to skad mozna pobrac


Ma być dostępne od dzisiaj ale narazie chyba nic nie ma więc trzeba czekać do wieczora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się znaleźć jakieś demko tej gierki bo już za niedługo chyba ukaże się w Polsce jeżeli jeszcze nie ma i chętnie bym sobie pograł bo po screenach i zapowiedziach to nawet nieźle się prezentuje ale zawsze lepiej przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:40, Aken H Bosch napisał:

> Ja również czekam na tą grę. I obym się nie zawiodła, bo tyle zapowiedzi i gdyby
wyszła
> z tego klapa byłoby szkoda ;P Jak okaże się bardzo dobra to może sobie zamówię (po
Assassin''s
> Creed''zie xD)


Jako człowiek który zajmuje się tym projektem... owszem, to jedna z lepszych gier tego
rodzaju jakie mają ukazać się ostatnio i mówię to z pełnym przekonaniem. Naprawdę fajna
sprawa...

Gorzej, że wciąż NIE mogę potwierdzić daty premiery tego tytułu.


Pozdrawiam!

Mam dwa pytanka:

1. Kiedy oficjalnie wyjdzie Demo PC? bo dzisiaj 11 marca i nie mozna go pobrac.
2. Czy ulepszenia(łaty) nad ktorymi obecnie pracuja w Kaos Studio znajda sie w polskiej wesji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:30, Rosomk napisał:

czy do Frontlines będzie potrzebne konto LIVE ? Bo jak tak to rezygnuje z kupna.


Jak tak to mam dobrą wiadomość: konto LIVE nie powinno być potrzebne.

Pozdrawiam!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować