Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

A mi nie działa,włączam grę wszystko okej ale po włączeniu misji gra się wyłącza i wyskakuje
błąd, nie wiem co się dzieje mój sprzęt :
Inter Pentium ,1.50RAM , 3.00GHz , karta graficzna Radeon HD 2600XT 512MB 128bit.Poradzcie co
mam zrobic , bo ta gra podobno jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:25, WyszkowiakO napisał:

A mi nie działa,włączam grę wszystko okej ale po włączeniu misji gra się wyłącza i wyskakuje
błąd, nie wiem co się dzieje mój sprzęt :
Inter Pentium ,1.50RAM , 3.00GHz , karta graficzna Radeon HD 2600XT 512MB 128bit.Poradzcie
co
mam zrobic , bo ta gra podobno jest świetna.


Jeszcze jakbyś powiedział jaki błąd, ale nie wiem, może zajrzyj w ten temat ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36465&u=13) i poczytaj posty, albo najlepiej się tam zapytaj mi też jakiś błąd wyskakiwał i RobeN pomógł =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dla jednej osoby jest troszkę nudnawa, troche innej reakcji się spodziewałem ale za to mile mnie zaskoczył multi ;]. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem (nie wiem czy to prawda), że w tej grze sztuczna inteligencja nie powala znóg jeśli chodzi o pozytywne znaczenie tego wyrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da się grać przez internet, nei kupujcie tej gry! CD-Project oszukuje ludzi, niby gra przez internet a jak próbuje odświerzyć serwery to ciągle mi mówi że żadnych nie ma!!! pisze już do nich niech mi kase oddają, gre kupiłem dzisiaj w media markt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:37, Mariusz57 napisał:

nie da się grać przez internet, nei kupujcie tej gry! CD-Project oszukuje ludzi, niby
gra przez internet a jak próbuje odświerzyć serwery to ciągle mi mówi że żadnych nie
ma!!! pisze już do nich niech mi kase oddają, gre kupiłem dzisiaj w media markt


To może weź filtrowanie srwerów, może masz tam źle poustawiane i dlatego nie szuka. Ja mam normalnie wszystko i działa pięknie. A i to że tobie nie działa to nie znaczy ze od razu musisz krzyczeć zeby nie kupowali tej gry. A i dlaczego akurat CDP oszukuje ludzi przeciez oni tylko to wydają w polsce, a ta grę zrobiło Kaos Studios.

A i jeszcze pare takich rad: uspokuj się, spróbuj jeszcze raz włączyć grę przez net, mógłbyś dać screena z komunikatem jaki wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:05, MiejskiKlasyk napisał:

Warto kupić tą grę? Planuje kupić EK (109 zł w MM), ale nie wiem czy warto.
I czy gra pójdzie na full na tym kompie?

Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz ,
2 GB RAM,
ASUS EN8800GS TOP,


spokojnie gra poleci na full

A teraz moje zapytanie czy gra w Multi rzeczywiscie jest tak wspaniala jak mowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 23:05, Qbasmok007 napisał:


A teraz moje zapytanie czy gra w Multi rzeczywiscie jest tak wspaniala jak mowia ?


Ale w porównaniu do czego? Jeśli do SP to na pewno. Ale tak na serio to multi jest bardzo dobry, podobny jest do Battlefielda, czyli w sumie świetny :) IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem grę i mam mieszane uczucia. Gra jest za łatwa i za krótka i mało realistyczna (nie chodzi o wątek). Najbardzie mnie śmieszyli goście z wyrzutniami. Strzelali do ciebie z dwóch metrów i nic już nie mówiąc o nieograniczonej ilości ammo. Najbardzie mi się podobała jazda czołgiem a kozacki był etap przed i w Moskwie. Mogłem w sumie kupić grę na aukcji, troczę żałuję tych 80 zeta.
Apropo gry przez sieć, mam kłopotey z zalogowaniem, mam komunikat mówiący, żeby skontaktować się z obsługą techniczną. Jak miał ktoś taki problem to niech da rozwiązanie zanim skontaktuje się z CDP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:08, multykin napisał:

Właśnie przeszedłem grę i mam mieszane uczucia. Gra jest za łatwa i za krótka i mało
realistyczna (nie chodzi o wątek). Najbardzie mnie śmieszyli goście z wyrzutniami. Strzelali
do ciebie z dwóch metrów i nic już nie mówiąc o nieograniczonej ilości ammo. Najbardzie
mi się podobała jazda czołgiem a kozacki był etap przed i w Moskwie. Mogłem w sumie kupić
grę na aukcji, troczę żałuję tych 80 zeta.
Apropo gry przez sieć, mam kłopotey z zalogowaniem, mam komunikat mówiący, żeby skontaktować
się z obsługą techniczną. Jak miał ktoś taki problem to niech da rozwiązanie zanim skontaktuje
się z CDP..

Nie wiem czego spodziewałeś się po sp w grze zrobionej pod multi, a te problemy z zalogowaniem, hmmm...masz patch 1.1.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam. Zainstalowałem go bezpośrednio po instalacji gry. Ale problem już rozwiązałem. Odinstalowałem grę :P Później się w to pobawie. Jeśli gra była robiona pod multi to w sumie się nie dziwie ale i tak nie zapomnę bitwy o Moskwę. Szkoda, że gra jest krótka. Mogli zrobić także bitwe o Pekin.. Śmieszy mnie zdanie reportera, który dziwił się czemu wcześniej armie Napoleona i Hitlera nie zajęły Moskwy. Tak czy siak gra jest troche zrobiona na odpie.. Szkoda bo pomysł bardzo ciekawy. Wracając do multi to za podobny chajs masz CoD4. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować