Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

Witam
Mam taki problem z gra Fontlines Fuel of War:
Gra ładuje misje Król Gór i jest wszystko ok, ale jak wchodzę przez takie drzwi i jest kolejne wczytywanie z generatorami gra wywala mnie do Windowsa.
Mam najnowszego patcha 1.3, gra jest oryginalna (edycja specjalna).
Nie używam żadnych modów.
Mój komp to intel core 2x2Ghz, 2 Gb RAM, GeForce8800 GTS, Windows XP home, DirectX 9c, sterowniki do karty graficznej 180.48
Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:27, swiesu napisał:

Witam
Mam taki problem z gra Fontlines Fuel of War:
Gra ładuje misje Król Gór i jest wszystko ok, ale jak wchodzę przez takie drzwi i jest
kolejne wczytywanie z generatorami gra wywala mnie do Windowsa.
Mam najnowszego patcha 1.3, gra jest oryginalna (edycja specjalna).
Nie używam żadnych modów.
Mój komp to intel core 2x2Ghz, 2 Gb RAM, GeForce8800 GTS, Windows XP home, DirectX 9c,
sterowniki do karty graficznej 180.48
Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Spróbuj reinstalkę gry walnąć powinno pomóc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:31, Adeq napisał:

Spróbuj reinstalkę gry walnąć powinno pomóc ;]


Zrobiłem reinstalke i wgrałem patche i było to samo,
ale potem zainstalowałem podstawową wersje bez patchy i usunąłem sejwy
i to pomogło, teraz jest wszystko ok, więc ukończę singla, wgram patche i pobawię się w multiplayera.
Sprawdzę czy to naprawdę połączenie Battlefielda i Call of Duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktualizacją gry, obrazek niżej:

Nie wiem co robić - problem się powtarza przy każdej próbie aktualizacji, w pomocy gram.pl nic o tym nie napisali. Najpierw Pb coś sprawdza, potem informuje że wszystko ok, zaczyna się aktualizacja (takie 2 paski) i boom - error, i aktualka anulowana. Wtf? mam nadzieję że pomożecie, już miałem kilka problemów z tą dość przybugowaną grą, ale ten mnie przerósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się próbuję połączyć z jakimś serverem to tak: gra sie uruchamia i albo sobię chwile po plansze pochodzę albo nie zdążę nawet broni wybrać i wybrać miejsca w którym mam się pojawić i wychodzi z gry do menu z komunikatem który jest na umieszczonym zdjęciu. Do niektórych serwerów się normalnie łącze a przy nie których wyskakuje właśnie to okienko. Jak temu zaradzić Mam najnowszą wersje itd

20090316160109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:06, Mac Cry napisał:

Zawsze w sieciówkach na początku wyskakuje taki błąd. Musisz po prostu uaktualnic PunkBustera
i wszystko powinno byc ok :)


a jak to zrobić :D ?

ok, już sobie chyba poradzę. Nie mogłem go znaleźć i myślałem, że on jest... no po prostu nie wiedziałem gdzie on jest przez co nie wiedziałęm jak dokonać aktualizacji ale teraz go znalazłem więc pewnie sobie poradzę. Po prostu jest pod nazwą PB a nie PunkBuster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nieiwem czy jestem ślepy czy co ale niemogę znaleźć miejsca gdzie można zalożyć swoje konto. gdy gram w wmulti to jestem bez nazwy, nia mam zadnych statystyk ani nic. niewiem o o chcodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:22, Ploud napisał:

A ja nieiwem czy jestem ślepy czy co ale niemogę znaleźć miejsca gdzie można zalożyć
swoje konto. gdy gram w wmulti to jestem bez nazwy, nia mam zadnych statystyk ani nic.
niewiem o o chcodzi.


Poszukaj w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem z aktualizacja do wersji 1.3.0
Aktualizuje grę do wersji 1.2.0 i pisze mi ze mam za stara wersje aktualizacji. Proszę o pomoc .
Morze jest jakaś nowsza aktualizacja niż 1.2.0 a starsza niż 1.3.0 :/

Proszę o szybka pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy możliwe jest w polskiej wersji gry stworzenie konta LIVE i normalne zdobywanie na nim achievementów (osiągnięć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Frontlines :/ Otoż próbuję odpalić pierwsza misję. Filmiki przelatują i jest scenka w której reporter do mnie gada. Po paru sekundach giera wywala mnie do Windowsa. Nie instalowałem żadnych patchy ani modów. Mam najnowsze sterowniki Ageia. Sprzęt: Athlon 3,2Ghz 64+, 1GB DDR Ram, grafika Radeon x1650 Pro 512 DDR 2, karta dźwiękowa Sound Blaster Live! 1024, Windows XP Home 32 bitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Nie pamiętam w jakiej kolejności trzeba było instalować patche. Mam kartę graficzną Ati Radeon X850 i nie wiem czy najpierw instalować hotfixa i na niego patch czy na odwrót. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować