Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 23:33, Radament napisał:

I cisza, a premiera przesunieta :/
http://www.ps3focus.nl/v3/screenshots/bekijk.php?id=159
Gama screenow na otarcie lez i gameplay na dobranie smaczku :P
http://www.youtube.com/watch?v=W8Zz724SzVE



Niestety, jesteśmy zmuszeni przesunąć datę premiery... nie wdając się w szczegóły powiem, że wersja PL tego tytułu rodzi się w naprawdę wielkich bólach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 12:00, Aken H Bosch napisał:

Niestety, jesteśmy zmuszeni przesunąć datę premiery... nie wdając się w szczegóły powiem,
że wersja PL tego tytułu rodzi się w naprawdę wielkich bólach :/


Hmm.. a mógłbyś powiedzieć coś więcej dlaczego tak to się ociąga? Bo jestem ciekawy czy będę jeszcze czekał te 2 tygodnie czy jeszcze miesiąc.. Bo wolę jednak wydać kasę na coś innego, niż czekać nie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:11, Adeq napisał:


> Niestety, jesteśmy zmuszeni przesunąć datę premiery... nie wdając się w szczegóły
powiem,
> że wersja PL tego tytułu rodzi się w naprawdę wielkich bólach :/

Hmm.. a mógłbyś powiedzieć coś więcej dlaczego tak to się ociąga? Bo jestem ciekawy czy
będę jeszcze czekał te 2 tygodnie czy jeszcze miesiąc.. Bo wolę jednak wydać kasę na
coś innego, niż czekać nie wiadomo ile



Hej.

Nie mogę zdradzić wszystkich szczegółów, ale wersja polska gry powstaje w ścisłej współpracy z twórcami. Niestety, ani oryginalnemu zespołowi, ani nam nie dano dość czasu... krótko mówiąc, niemal ciągle wychodzą jakieś niedociągnięcia lub braki, których nikt się nie spodziewał. Z reguły oznacza to konieczność kontaktu z ludźmi na drugiej półkuli i oczekiwanie na reakcję.

Szkoda, że tak długo to trwa - choć muszę powiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze - mimo wszystko WARTO czekać. Widziałem grę na testach i IMHO Battlefielda zjada na śniadanie, razem z całą paczką podobnych gier.
Po drugie - w tej chwili ostro się sprężamy żeby nie było dalszych opóźnień i wygląda na to że wreszcie ich NIE BĘDZIE :)

Poza tym, jeszcze jedna sprawa - wersję grywalną mieliśmy już jakiś czas temu. Niestety, ilość błędów w niej była imponująca... owszem, mogliśmy ją wydać ale podejrzewam że team lokalizujący zostałby pożarty przez fanów na śniadanie, w dodatku całkiem słusznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:18, Zyzio Ziom napisał:

Wyszedł już patch 1.0.2, w którym dodano obsługę języka polskiego.
Czy to oznacza, że premiera 17 kwietnia to ostateczna data?

Tak, ponieważ już rozpoczęto tłoczenie, ostateczna wersja. Jupii!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma problem z gra.
Wiec tak instaluje gre wszytko ładnie pięknie,robie aktualizacje z płyty odpalam grę no i właśnie tu jest problem że gra sie nie chce uruchomić czekam 1 minit i nic.
No komputem mam dość mocny z karta GF8800 Gt 512 ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:47, vader666 napisał:

Ma problem z gra.
Wiec tak instaluje gre wszytko ładnie pięknie,robie aktualizacje z płyty odpalam grę
no i właśnie tu jest problem że gra sie nie chce się uruchomić czekam 1 minit i nic.
No komputem mam dość mocny z karta GF8800 Gt 512 ram.

A skąd masz? Pirat? Bo premiery w Polsce jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:50, vader666 napisał:

Co ty mówisz oczywiście że orginał dziś kurier przywiózł.

No to przepraszam.Zdawało mi się,że premiera jutro. zadzwoń do pomocy technicznej. To raczej nie problem z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też dzisiaj kurier dostarczył EK. Gierka super, ale też miałem problem , mianowicie autorun sie nie chciał odpalić z niewiadomego mi powodu :P Niby nic, ale zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od wczoraj z MediaMarktu w cenie 79,99. Na razie w fotel mnie nie wgniotło. Ale ma potencjał. Przydałby się system rang/stopni tak jak jest to w BF2 (gram w BF2 od 2,5 roku). Czy zdetronizuje BF2 - przede wszystkim są to moim zdaniem dwie różne gry/klimaty. Porównywanie do BF jest niepotrzebne FFoW obroni się sama swoimi możliwościami pokombinowania polu walki. Na razie gram w singla ale i w multi na chwilę wszedłem. Jest chaos gracze biegają i nie za bardzo wiedzą o co chodzi he he a ja jako stary weteran BF2 byłem oczywiście najlepszy:) Nie wszyscy wiedzą że należy wprowadzić swojego nicka w ustawieniach gry. Także często wyświetlał mi się komunikat zabiłeś playera np 25. Gra bdobra polecam fanom rozgrywek sieciowych. PL MariuszKowalsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zagrać w wersję beta (chiałem przetestować przed zakupem) ale nie mogę nigdzie znaleźć klucz;/ macie na to jakieś lekarstwo?? czy może trzeba kupić full grę żeby się przekonać jaka jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:25, player000 napisał:

ma ktoś klucz do bety bo nie mogę go dostać na oficjalnej stronie:/

Chyba za późno już na betę. Lepiej normalną wersje kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że gra z "założeń" mi się podoba ale z recenzji można wnioskować że nie każdemu się podoba:/ a nie chcę wywalać 100zł w błoto (kupił bym sobie ES)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować