Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 14:51, Zyzio Ziom napisał:

No to pewnie masz zły klucz :) Może źle wpisałeś, masz pirata, kupiłeś używkę etc.


Mam oryginał. Nie wiem może źle otwieram porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego. Jeżeli pisze że masz niepoprawny klucz to właśnie o to chodzi. Sprawdzanie klucza następuje w samej grze bez potrzeby połączenia netem. Nawet jeżeli klucz byłby zbanowany to i tak komunikat o tym wyskakuje dopiero po logowaniu do serwera. Musisz coś źle wpisywać, bądź używać pirackiego klucza / gry.


Odnośnie samego Frontlines, kilka postów wcześniej było że Cod4 przewyższa całkowicie Frontlines. To ja powiem teraz odwrotnie, Frontlines jest lepszy od Call of Duty pod każdym kątem i na to samo wyjdzie. Bez argumentów kolego to raczej nie ma za dobrej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:13, Be3mart napisał:

To nie ma nic wspólnego. Jeżeli pisze że masz niepoprawny klucz to właśnie o to chodzi.
Sprawdzanie klucza następuje w samej grze bez potrzeby połączenia netem. Nawet jeżeli
klucz byłby zbanowany to i tak komunikat o tym wyskakuje dopiero po logowaniu do serwera.
Musisz coś źle wpisywać, bądź używać pirackiego klucza / gry.


Odnośnie samego Frontlines, kilka postów wcześniej było że Cod4 przewyższa całkowicie
Frontlines. To ja powiem teraz odwrotnie, Frontlines jest lepszy od Call of Duty pod
każdym kątem i na to samo wyjdzie. Bez argumentów kolego to raczej nie ma za dobrej
dyskusji.


Nie wpisuję kodu podczas instalacji. Ta informacja wyskakuje mi po kliknięciu na ONLINE w menu głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:36, Tokix napisał:

Hmmmmmmm po zagraniu w Frontlines, odpal Call of Duty 4 ....
Niebo a ziemia .
Nawet nie ma porównania, CoD przewyższa go pod każdym nawet błachym względem.


To sa dwie rozne gry, do CoD 4 to tylko nawiazuje pod wzgledem strzelania, Frontlines sama w sobie jest oryginalna, bo ma sporo elementow taktycznych i dzialania w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:18, Tokix napisał:

lol..................
Nie rozśmieszaj mnie nawet........
Zastanawiam się jaka będzie scena FFoW w porównaniu do CoD...


Tutaj z pewnością masz niestety rację, bowiem nowy COD kojarzy się ludziom z CS''em i zdążył zdobyć już gigantyczną popularność. Duży udział ma tutaj z pewnością lvl''owanie (wiem coś o tym - BF2142 nie puścił mnie, póki nie zdobyłem wszystkiego), ale to tylko kropla w morzu.

Edit : zapomniałbym - single w przypadku Frontlines nie powinien być uwzględniany, bowiem wiadomym było, iż to gra tworzona od początku z myślą o zmaganiach sieciowych. COD pod tym względem góruje, choć jest liniowy jak diabli (nawet strzał ze snajperki na spotkaniu w Czarnobylu jest skryptowany -_-')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio próbowałem porównywac CoD4 i właśnie FFoW''a i tych gier nie da się porównać, te gry mają do siebie tyle co RPG do ścigałki, to sa IMO dwie różne gry, a łączy je tylko strzelanie i chodzenie, a która gra lepsza? Sam nei wiem obydwie są fajne, chociaz we Frontlines najbardziej denerwują mnie Spawnkillerzy, ale da sie to przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tą grą , mam orginał wszystko zainstalowałem włączam grę wszystko okej ale jak włączam misje z kompanii to gra po filmiku wyłącza się i wyskakuje komunikat że wystąpił błąd z aplikacją frontlines game i zostanie ona zamknięta , nie wiem co zrobi kupiłem giere z 89zł w Media Markt.Pomóżcie.Mój sprzęt :
Pentium(R)4 3.00 Ghz,2,99 , 1.50 Ram karta ATI Radeon HD 2600 XT 512MB .Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:07, WyszkowiakO napisał:

Witam mam problem z tą grą , mam orginał wszystko zainstalowałem włączam grę wszystko
okej ale jak włączam misje z kompanii to gra po filmiku wyłącza się i wyskakuje komunikat
że wystąpił błąd z aplikacją frontlines game i zostanie ona zamknięta , nie wiem co zrobi
kupiłem giere z 89zł w Media Markt.Pomóżcie.Mój sprzęt :
Pentium(R)4 3.00 Ghz,2,99 , 1.50 Ram karta ATI Radeon HD 2600 XT 512MB .Z góry dzięki.


miałem ten sam problem co ty, (cytuje RobeN''a)

Warto też sprawdzić jak gra zachowa się w trybie czystego bootowania:
Czyste bootowanie:
1. Na klawiaturze wybierz kombinację „Logo Windows” +R
2. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)
3. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:

Przetwarzaj plik system.ini
Przetwarzaj plik win.ini
Załaduj elementy startowe

4. Przejdź do zakładki "Usługi"
5. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.
6. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputer

(aby powrócić do tryby normalnego w punkcie 3 zaznaczamy "Uruchamianie Normalne" i przechodzimy do punktu 6)

No mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 13:53, trutututu napisał:

Ja ostatnio próbowałem porównywac CoD4 i właśnie FFoW''a i tych gier nie da się porównać,
te gry mają do siebie tyle co RPG do ścigałki, to sa IMO dwie różne gry, a łączy je tylko
strzelanie i chodzenie, a która gra lepsza? Sam nei wiem obydwie są fajne, chociaz we
Frontlines najbardziej denerwują mnie Spawnkillerzy, ale da sie to przeboleć.


Z pewnoscia nawiazuje do CoD, porownywac sie nie da, raczej do Battlefield 2 tylko i wylacznie, poki co dobrze ze i w tym gatunku gier jesli w ogole mozna to nazwac gatunkiem jest mozliwosc wyboru miedzy grami i ja wybieram frontlines ! A to tak dla uswiadomienia dlaczego
http://uk.youtube.com/watch?v=pieM0X5j8nE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 14:03, Marek1995 napisał:

Witam,

Mam zamiar kupić grę Frontlines. Chciałbym się tylko zapytać czy gra działa z SHADER
MODELS 2.0??

Z góry THX.



No pudełku z tyłu niby że działa, więc raczej działa =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy przed zakupem Frontlines FoW wiedzieliście, że ta gra jest w pełnej polskiej wersji językowej. Zresztą napisy na pudełku i opakowaniu mówią co innego. Ja czuję się troszkę oszukany bo gdybym o tym wiedział, ten zakup bym sobie odpuścił. Podobnie jak i w przypadku ET:Quake Wars czy Assassin Creed''a (ze wzgkędu na pełne spartolone lokalizacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:16, Mudvayne335 napisał:

Ludzie czy przed zakupem Frontlines FoW wiedzieliście, że ta gra jest w pełnej polskiej
wersji językowej. Zresztą napisy na pudełku i opakowaniu mówią co innego. Ja czuję się
troszkę oszukany bo gdybym o tym wiedział, ten zakup bym sobie odpuścił. Podobnie jak
i w przypadku ET:Quake Wars czy Assassin Creed''a (ze wzgkędu na pełne spartolone lokalizacje)


Ni weim dlaczego czujesz się oszukany, trzeba było się zapytać kogoś przed kupnem gry czy to jest po polsku (czyt. dialogi). Akurat w AC była bardzo dobra polonizacja, a jeśli też cię OSZUKALI to chyba ślepy jesteś (bez urazy), bo jak wół na opakowaniu piszą nazwiska ludzi podkładających głosy. A jeszcze co do tego FFOWa, no to tam nic nie ma napisane że są napisy jest tylko znaczek z napisem: "profesjonalna polska wersja językowa" i "wersja kinowa" więc o co ci chodzi? No chyba ze na wersji zwykłej edycji jest coś więcej. A jak tak bardzo nie lubisz polskich dubbingów (ja tez nie lubie,a le moge znieść) to zamawiaj na Amerykańskich, angielskich, hinduskich (no co?) stronach. A z resztą w polskiej wersji FFOWa są takie nawet nawet te teksty, chociaz rzeczywiście po angielsku były lepsze (grałem w bete).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą (trutututu).Masz rację, ale mnie nie do końca o to chodzi. Co do Assassina na PC przy zakupie wiedziałem, że jest w "wersji polskiej z napisami i dialogami", zresztą obsada aktorska z okładki, no pełen szacun. Nie mówię że Polska wersja jest zła, ale jest gorsza od wersji oryginalnej, którą dwa razy zaliczyłem na xboxie. Kupiłem to xpudło tylko dla tej gry, no i jeszcze CoD4 :) Przeczytaj zresztą reckę PeeLki w nowym CD-A. O tym właśnie mówię. Jeśli chodzi o FFow-a to przy zakupie gry ,pytałem "fachowca" w czerwonym ubranku w Media :) o wersję językową i stwierdził, że na bank w wersji kinowej. Taki napis jest i na pudełku - WERSJA KINOWA czyli jak w przypadku gier wydawanych przez CD Projekt, w oryginalnej językowej z polskimi napisami. Tyle. Taka informacja znajduje się również na stronie naszego dystrybutora, odwiedziłem forum ffowa pl (szkoda że tak mało osób je odwiedza) i informacji innej nie znalazłem. Napisałem post wcześniej, że czuję się oszukany po zakupie (chodzi mi tylko o ffow) ale w tym sensie, że informacja na pudełku i na stronie, wiadomo kogo jest mylna. Jasne że jak wolę eng wersję to zamówię sobie i na mongolskiej stronie :) .Pracuję i mieszkam obecnie w Londynie i zakup angielskich wersji to dla mnie nie problem :) I dlaczego tak mało osób odwiedza to forum :) Ludzie giercujecie w FFoW''a po sieci, bo ja wczoraj chwilkę "próbowałem" i gra jest niesamowita!!!! Ale niestety też w pełnej pl wersji językowej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już niedługo "wychodzi" łatka która ma naprawić szereg babolków, usprawnić wyszukiwarkę, dodać wreszcie PunkBusterka i staty! Nooo pierwsza gra która odciągnęła mnie na tak długo od CoD4 :) Ciekawe czy przy okazji polskiej wersj językoweji, nasze oczekiwanie na "rodzimą łatkę" nie będzie się ciągnęło jak w przypadku R6 Vegas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować