Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

Mam pewien problem z grą sieciową. Ciągle wyskakuje mi informacja o tym, że wystąpił błąd podczas weryfikacji klucza gry. Już trzeci miesiąc męczę się z tymi portami i nic. Jeżeli ktoś wie jak jak temu zaradzić to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:50, Reaper65 napisał:

Mam pewien problem z grą sieciową. Ciągle wyskakuje mi informacja o tym, że wystąpił
błąd podczas weryfikacji klucza gry. Już trzeci miesiąc męczę się z tymi portami i nic.
Jeżeli ktoś wie jak jak temu zaradzić to proszę o pomoc.

Hmm... zamieść screena jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Frontlines i gra jest bardzo fajna. Sam początek zrobił na mnie dobre wrażenie. najpierw single a potem multi. I teraz pytanie, a nawet dwa :P Po pierwsze jakie jest multi ?? Grywam w CoD 4 po sieci ale jeszcze nigdy nie grałem w FPSa po sieci z pojazdami, takiego bardziej złożonego :P I jaki patch teraz jest najwyższy, i które trzeba zainstalować bo może któryś zawiera poprzednie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odwrotnie zrobiłem(nigdy nie grałem w single tylko od razu zaczełem grać w multi)
Multi jest wywaliste ale lepszy jest BF2.Patch najnowszy możesz od razu zainstalować od razu(nie musisz instalować poprzednich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:34, Hardstyle4ever napisał:

Multi jest wywaliste ale lepszy jest BF2.P

Twoje zdanie , wielu się przerzuca z bf-ów na ffow-a
Najnowszy jest obecnie 1.1.0, ale w tym miesiącu (w następnym tygodniu?) wyjdzie 1.1.1. A multi pytasz? Połączenie Bf-a z codem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:34, Hardstyle4ever napisał:

ja odwrotnie zrobiłem(nigdy nie grałem w single tylko od razu zaczełem grać w multi)
Multi jest wywaliste ale lepszy jest BF2.Patch najnowszy możesz od razu zainstalować
od razu(nie musisz instalować poprzednich).


Też sądzę, że multi jest całkiem, całkiem ale jednak to nie to samo co Battlefield. Przykro mi ale próbowałem wielu klonów battlefield''a, jednak żadna gra nie dała mi takiej satysfakcji jak stary, dobry BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 00:11, Emilek177 napisał:

Hmm... zamieść screena jak możesz.


Problem zniknął. Wystarczyło, że pograłem parę razy i udało się uruchomić MP. Przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją patcha 1.1.0. Podaje mi komunikat jak na obrazku, a na systemowej mam 2.89 GB wolnej pamięci, a na partycji z grą 3.24 GB wolnej pamięci. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

20081111101511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, otoz dzisiaj kupilem wlasnie ta gre (Frontlines Fuel Of War) Oczywiscie oryginal, jeszcze zamawialem na gram.pl w Platynowej Kolekcji i kiedy juz zainstaluje i z nadzieja ze zara sobie zagram wlaczam gre a tu wyskakuje mi ramka iz prosi o wlozenie oryginalnej plyty czy cos takiego, a wkladam normalnie plyte itd., prosze o pomoc :) Z gory dziekuje :) Jakby co to na dole powinien byc screen tego zjawiska :P

20081119200935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować