Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej gry S.T.A.L.K.E.R.!

156 postów w tym temacie

160 zł to nadal zbyt dużo. Ja rozumiem, że THQ narzuca jakiś pułap cenowy, ale nie przesadzajmy.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem było by 150 zł po wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy. Żeby obniżyć cenę można by zrezygnować np z owych pigułek - niby fajny gadżet ale po co komu one? Podejrzewam, że dużo osób się ze mną zgodzi, co do rezgnacji z nich a co za tym idzie obniżenia ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:12, Outlander-pro napisał:


No właśnie po rosyjsku, a ja tąmową posługiwaćsięnie umiem więc czy możesz powiedzieć co i
gdzie kliknąc na jakeijś z tych stron bo nie wiem :/



Tutaj masz link do serwera GSC: ftp://files.gsc-game.com/mp-demo/

Musisz ściągnąć wszystkie części a potem uruchomić tę o nazwie "part01" - to tak na wszelki wypadek jakbyś nie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 19:24, Ivan aka Immortal napisał:


Tutaj masz link do serwera GSC: ftp://files.gsc-game.com/mp-demo/

Musisz ściągnąć wszystkie części a potem uruchomić tę o nazwie "part01" - to tak na wszelki
wypadek jakbyś nie wiedział :)


Znaczy sięmam wziąć kopij wklej all ? Może to troche newbie pytania ale nigdy nie sciagfałem plików w ten sposób, zwykle klikałem link Download i wyskakiwalo takei okinko gdzie sie sciagalo.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP coś ostatnio przegina z wydaniami gier. Ja rozumiem, że to Edycja Kolekcjonerska i z wiadomych powodów powinna być droższa, ale jeśli ta edycja ma kosztować aż 180 złotych to zawartość jest nieadekwatna do ceny. Zamiast dodawać jakieś naklejki i koszulkę (która i tak może się okazać za mała/duża na kogoś) lepiej byłoby obniżyć cenę, albo zastąpić je czymś bardziej adekwatnym do treści gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, ciągłe marudzenie jest naszym ulubionym zajęciem i każda okazja jest do tego dobra...
Oto czeka nas kolejne premiera w wydaniu CDProjekt, więc pora zacząć lamentować :D

Nasz cudowny wydawca hojnie obdaruje nas edycją kolekcjonerską (konserwa, jakieś prochy, koszulka, naklejki o nieokreślonej geometrii, mapa, kompas, woda i prowiant na miesiąc dla wszystkich upośledzonych osób ,które w trakcie grania tracą orientację w terenie, oraz kilkuset stronicowy poradnik "gdzie, co, jak i kiedy kliknąć" aby reszta grających niedorozwojów potrafiła dojść dalej niż tylko do głównego menu :P ).
Jeżeli ktoś czuje się onieśmielony ogromem atrakcji EK, może zafundować sobie wersję "standard" w nędznm plastikowym opakowaniu i będzie musial grać w swojej starej zapoconej koszuli z dziurami pod pachami...

Ale wszyscy będą szczęśliwi !! Do rąk własnych dostana jak zawsze "profesjonalną POLSKĄ wersję" ! Nad tą szczególną lokalizacją pracuje sztab ekspertów, żeby skutecznie wszystko spieprzyć, opóźnić premierę jak najbardziej i tradycynie nafaszerować grę masą absurdalnych tłumaczeń i błędów (ortograficznych też).

W końcu tylko frajerzy uczą się angielskiego od podstawówki...

Dlaczego kolejny raz będę zmuszony do zamawiania oryginału przez internet ?? Pewnie jak zwykle ktoś mądry sprowadzi "nieokaleczoną" wersję bez pseudo-tłumaczeń, ale tylko 5 egzemplaży, żeby najbliżsi koledzy nie poczuli się urażeni...

p.s.
O dziwo nie jesteśmy pod tym względem najgorsi. W Niemczech ponoć chcą ocenzurować C&C3 ?!?!!

p.s.2
Nie przestaję rzygać gdy widzę opakowanie mojego WH40KDoW-PL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:38, Outlander-pro napisał:

Znaczy sięmam wziąć kopij wklej all ? Może to troche newbie pytania ale nigdy nie sciagfałem
plików w ten sposób, zwykle klikałem link Download i wyskakiwalo takei okinko gdzie sie sciagalo.

Dzięki za pomoc.


To zależy z jakiej przeglądarki korzystasz - ale tak, ogólnie o to chodzi.

No, Panowie z CDP - jak sami widzicie, jest dużo osób chętnych na EK, ale problemem jest cena - to jak, da się z tym coś zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wypowie sie na ten temat w końcu jakiś Anim bądź ktoś inny ;)
bo chciałbym poznać co mają do powiedzenia na ten temat ci którzy zawsze bronią CDP. uwazam ze CDP jest swietne ale w tym momencie cena jest jakby troszke zbyt wysoka a wPLN tracą sens bytu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK Stalkera ma zdecydowanie zbyt wysoką cenę. To fakt i należy postulować o jej zmianę. Każdy kolejny post o podobnej treści to dowód dla CDP, że jeśli obniży cenę, znajdzie się wielu chętnych. Więc: PROSZĘ, OBNIŻCIE CENĘ EK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał *alternatywny dodatek chroniący przed promieniowaniem:) Poza tym cena dosyć wysoka.Zestaw super,ale chyba go sobie daruję.


*- Jeśli nie wiesz o jaki środek mi chodzi, to znaczy że młody jeszcze jesteś:) W sumie ten środek też jest do spożycia,ale nie są to pigułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było, choć raczej aż takiej niespodzianki nam nie zrobią. Ale przynajmniej CDP dzięki temu otrzyma mniej więcej opinię graczy o ofercie, jaką prezentuje. Nie powiesz chyba, że to bez znaczenia ile osób się podobnie wypowie.

Co do wplnów to się absolutnie zgadzam. Jako forma nagradzania stałych klientów powinny mieć znacznie większy wpływ na cenę. 20 złotych to przecież nieco ponad 10% ceny - niewiele to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodu z heyah tez nie mozna zastosowac - chociaz przy zlozeniu zamowienia pojawia sie taka opcja... ja sie wlasnie uzmiemilem i czekam na oblokowanie moich wpn bo mam tylko aktywny kod heyah a po wirtualnych zlotych ani widu a za 180 nie chce kupowac skoro moge miec za 160 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puszka? A nie lepiej było by dać termos? Taki zielony z oznaczeniami promieniowania? Chyba, że całość w tę puszkę zapakujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych co narzekają. Faktycznie może i cena wysoka ale nie zaporowa. Ja się skuszę nie ma co. Co prawda moja pierwsza edycja kolekcjonerska, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać ta puszka, może jakieś zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje slusznego wyboru pierwszej edycji kolekcjonerskiej :)
wrzucilem juz w tym watku (wystarczy poszukac) prawdopodobne zdjecie puszki i jej dokladny opis - to jedyny pojemnik do transportu materialow radioaktywnych ktory jest zgodny z opisem cdp jaki udalo mi sie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 09:35, morthi napisał:

gratuluje slusznego wyboru pierwszej edycji kolekcjonerskiej :)
wrzucilem juz w tym watku (wystarczy poszukac) prawdopodobne zdjecie puszki i jej dokladny
opis - to jedyny pojemnik do transportu materialow radioaktywnych ktory jest zgodny z opisem
cdp jaki udalo mi sie znalezc


Dzięki looknąłem to zdjęcie. Moją reakcję po zobaczeniu puszki skwituję cytatem Siary z Killerów 2óch
"I w pizdu i wylądował"
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wlasnie tak bedzie wygladala ta "puszka" transportowa aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo... na pewno na mechanizm przechowujacy ktory znajduje sie wewnatrz nie mamy co liczyc
ciekawe jest czy calosc pakietu zmiesci sie do puszki czy tez niektore z elementow beda osobno

czy dostaniemy rowniez taka karteczke na papierze czerpanym jak przy ek heroes 5 w ktorej panowie z gram.pl gratuluja zakupu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować