Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej gry S.T.A.L.K.E.R.!

156 postów w tym temacie

Przyjdzie nam jeszcze poczekać na jakieś oficjalne zdjęcia polskiej EK.

Ponieważ nikt z CDP się jak na razie nie odezwał w sprawie ceny i innych, poruszonych tutaj wątków, śmiem twierdzić iż pewnie teraz siedzą i próbują coś z tym zrobić (obym się nie mylił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna, fajna szczególnie że są te pigułki i koszulka no i puszka. Fakt cena mogłaby być ciut mniejsza, ale mimo wszystko zamówiłem i czekam na maila z potwierdzeniem zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy żut oka zdziwiłem się jak zobaczyłem co oferują w tej edycji kolekcjonerskiej a ta puszka stylizowana by przenośić materiały radioaktywne.Ciekawe jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartosc SUPER. Mam pytanie czy w tą kosmiczną cene jest moze wliczony AK-47 ??? i chociaz jeden magazynek? Ale nawet jak nie to i tak sie skusze na moją pierwszą EK.

Ps.Nie marudzcie tyle tylko zamawiajcie w koncu sie postarali to dajcie im zarobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 01:30, coupe777 napisał:

Zawartosc SUPER. Mam pytanie czy w tą kosmiczną cene jest moze wliczony AK-47 ??? i chociaz
jeden magazynek? Ale nawet jak nie to i tak sie skusze na moją pierwszą EK.

Ps.Nie marudzcie tyle tylko zamawiajcie w koncu sie postarali to dajcie im zarobic ;)

nie powiem za kałasza był bym skłonny zapłacić drugie tyle pod warunkiem że by strzelał i było na niego zezwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 19:16, ChupacabraDK napisał:

http://www.gpstore.co.nz/Games/Box/1463913.html no nooo jak dadzą taką skrzynkę a na to
wygląda to się chyba skuszę :D

a generalnie skład opakowania CO zza granicy:
http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=11142&mid=330258

SWEET :F

te EK za granicy to ubogie jak na taką cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

£35 za blaszane pudło z mapą Zony, survival guide''em i możliwością ściągania ekskluzywnych skórek oraz map? Przy polskiej edycji kolekcjonerskiej, brytyjska wydaje się taka ... mało urozmaicona? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ta polska edycja kolekcjonerska będzie zawierać faktycznie taką metalową puszkę jak na powyzszych skrinach z zachodniej wersji, czy tez inną? szkoda ze na stronie gram pl nie ma dokładnych zdjęc oferowanego przedmiotu, chciałbym widzeć co kupuję aby pozniej nie być rozczarowany ze dostałem jakies smieci, moze dlatego ze robienie "wałków" to polska specjalność , obecna cena jest deko za duza uwazma ze 140 zł byłoby odpowiednie i na miejscu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do edycji kolekcjonerskiej - uważam, że jest super ;) W pełni nie mogę się doczekać na zdjęcia!

Dnia 29.03.2007 o 16:38, mariusz696 napisał:

sorry za podwójny wpis, ale mam jeszcze pytanie, kiedy mozna się ewentualnie spodziewać pełnych
zdjęć edycji kolekcjonerskiej na gram pl


Tego chyba na razie nie wiemy - zostaje nam czekać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować