Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 18:30, DemoBytom napisał:

A mógłbyś napisać na jakiej przeglądarce się gif nie wyświetla. I czy z innymi gifami też masz problem z
wyświetlaniem?

---> Na każdej ;-) Wogóle mam problem z gifami, bo działają mi tylko po zapisaniu na dysku a tak nic, nawet w gg się nie ruszają, dlatego wolę stare dobre napisy niż emotki ;>

Dnia 12.10.2005 o 18:30, DemoBytom napisał:

A z drugiej strony - kiedyś za starych czasów, panowała moda na to, by nie mieć avatara, pamiętasz?
Teraz się to powoli zmienia. :> Każda moda, na wszystko przemija, na gify czy muze pewnie też :>

---> I dobrze, mam nadzieję że minie ;p A co do avatarów - w moim przypadku to nie moda. Dla mnie avatar to taki mały ja. Na początku go zmieniałem, ale to nie to... Tak jakbym robił sobie co chwilę operacje plastyczne by dobrze wyglądądać w danych ciuchach. Ja z opcji przeźroczystego avatara nie mam zamiaru rezygnować ;-) No chyba że zrobię wizę do mojego avatarka pasującą, bo zmieniać avatara na potrzeby wizy nie mam zamiaru :>

Dnia 12.10.2005 o 18:30, DemoBytom napisał:

Jakoś tak nie wiem, ale jak spojżałem pierwszy raz na ten obrazek w tle, od razu zobaczyłem efekt
rozjaśniającego się tła i tą właśnie muzę w tle.. Jakos tak wyszło..

---> No trudno taką miałeś koncepcję ;-) Umieszczaniu gifów nie zamierzam się sprzeciwiać bo dopuszczał je dawny malarz, mogę co najwyzej wyrażać swoje niezadowolenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:40, LifaR napisał:

---> Na każdej ;-) Wogóle mam problem z gifami, bo działają mi tylko po zapisaniu na dysku a tak nic, nawet w gg się nie ruszają,
dlatego wolę stare dobre napisy niż emotki ;>


A to dziwna sprawa :? Może to coś z systemem - dawno formatu nie było, co? :>
A w nowym (7.0) gadaku też mi emoty nie działają :( Czasem się ruszają, czasme nie :/ Jakieś dziwne to :/

Dnia 12.10.2005 o 18:40, LifaR napisał:

Ja z opcji przeźroczystego avatara nie mam zamiaru rezygnować ;-) No chyba że zrobię wizę
do mojego avatarka pasującą, bo zmieniać avatara na potrzeby wizy nie mam zamiaru :>


Ja kiedyś zmieniłem.. To mnie jeszcze zbesztali, że bez avatara było lepiej :)

Dnia 12.10.2005 o 18:40, LifaR napisał:

---> No trudno taką miałeś koncepcję ;-) Umieszczaniu gifów nie zamierzam się sprzeciwiać bo dopuszczał
je dawny malarz, mogę co najwyzej wyrażać swoje niezadowolenie ;-)


I dobrze, że masz jakieś zdanie :) Bo co ty by było za zycie, jakby się wszyscy na wszystko zgadzali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Zdążyłem w terminie ;> W końcu zamieszczam wizę ;-) Nie jestem pewny czy dobrą wersję wybrałem, nie zrobiłem wszystkiego co chciałem, ale nie chciałem przekombinować. Cóż wersja bardzo zaawansowana beta przechodzi bez poprawek do wersji sklepowej i o to jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:05, Daimon_Frey napisał:

Raczej punktów ;p


Zczaiłem, że jeśli są pkt. to na pewno nie naliczane tylko za posty w odstępnie godzinowym.. Napisałem posta - byłem obywatelem.. 2 min. później napisałem posta i stałem się już Robotnikiem.
A było to moje pierwsze dwa posty w tym dniu ;)

Dnia 14.10.2005 o 17:05, Daimon_Frey napisał:

btw. Fajny efekt, tylko trochę długo się ładuje :/


No właśnie wiem, ze długo wchodzi...Ale już nie wiem, jak tego gifa bardziej odchudzić :/

->>Piotrek
>A moja wiza nadal jest w powijakach. Nie mam zadnego pomyslu, do tego nie chce mi sie jakos za to zabrac :/. Ale cos wymysle, na pewno ;P

Myśl, myśl, bo warto walczyć o nagrodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Na szczescie Forum znow dziala ;).. Ja juz wize koncze, zostaly mi tylko ostateczne przymiarki i bede umieszczal ;).

Ale oprocz tego maly test w tym poscie (nie przejmowac sie nim to nie dla was ;P)

»»»Pozycja numer 1
»»Pozycja numer 2
»Pozycja numer 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Skonczylem!!! Teraz mozna ogladac :D. Tigera jeszcze na wizie w konkursie nie bylo. Fajnie, ze udalo sie zbic animacje tylko do 140 kb - przynajmniej szybko sie wczytuje ;P

PS. DemoBytom - teraz zauwazylem, ze 1-sza i ostatnia klatka animacji na Twojej wizie jest taka sama (a przynajmniej bardzo podobna, roznice sa tylko w wygladzie kompresji), wiec zawsze mozesz ustawic dluzszy czas miedzy 1-sza a druga klatka i skasowac ostatnia. Bedzie sie szybciej wczytywac :). Ale to tylko hint. I nie waz sie tego robic jutro - bo znow zdyskwalifikuje ;D

»»» http://flnfsu2.w.interia.pl/wizytowka.asp.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:28, Piotrek K. napisał:

PS. DemoBytom - teraz zauwazylem, ze 1-sza i ostatnia klatka animacji na Twojej wizie jest taka sama (a przynajmniej bardzo podobna, roznice sa tylko w wygladzie kompresji), wiec zawsze mozesz
ustawic dluzszy czas miedzy 1-sza a druga klatka i skasowac ostatnia. Bedzie sie szybciej wczytywac :). Ale to tylko hint.


Chodzi ci o klatkę nr 1 i 5? tak wiem, że są identyczne - są czarne :( Ale to program automatycznie mi je dodaje..
Cała animacja powinna mieć tylko 3 klatki :/
Chyba musze se gimpa ściągnąć ~.^

Dnia 15.10.2005 o 18:28, Piotrek K. napisał:

I nie waz sie tego robic jutro - bo znow zdyskwalifikuje ;D


Tja, wiem, wiem.. Wogóle myślałem, że wizy można było oddawać do wczoraj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do wizy mozna umieszczac do 23:59, wiec powinienes sie wyrobic :). Po tym czasie wiadomo ;)


>>> DemoBytom
Tak, klatka 1 i 5 sa prawie identyczne ;). I nie, nie sa czarne. Zreszta, ssciagnij GIF Movie Gear (wersja testowa 30 dni) i zobaczysz jak to wyglada. A usuniecie danej klatki i zwiekszenie interwalu czasowego jest dziecinnie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, następny z animacją :p Ma ktoś pomysł by Windows pokazywał mi gifowe animacje także poza ich przeglądaniem na dysku ? Piotrek, DB to do was głównie bo to wasze wizy tracą na tym :p Ale z drugiej strony wszyscy są równi dla mnie, nikt nie ma animacji ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**********************************************
Witam. Pozostalo juz naprawde niewiele czasu, wiec prosze to wziac pod uwage :). Wszyscy Ci, ktorzy biora udzial w konkursie maja jeszcze niecale 4 godziny na umieszczenie linka do swojej wizytowki. Ponizej Lista uczestnikow (czyli wszystkich tych, ktorz wpisali sie na liste lub WYRAZNIE zaznaczyli, ze sie zglaszaja, bo kilka osob umiescilo swoja wize bez informacji, ze biora udzial ;/). Pretensje prosze miec do siebie, jak Ciebie nie ma ;). Przypominam, ze od jutra zaczynamy glosowac na moj e-mail (dostepny w linku do wizytowki) na 3 osoby. Mam tez nadzieje, ze podacie DOKLADNA ksywke z forum, by uniknac nieporozumien. Lepiej sprawdzic 3 razy niz stracic szanse, prawda??. Regulamin caly czas jest aktualny i znajduje sie tutaj ==»» http://www.wizy-cdp.prv.pl/

********************************
Lista uczestnikow na Najladniejsza Wizytowke Forum CDP/gram.pl:

1. DemoBytom ==»» http://demo_bytom.w.interia.pl/profil.htm
2. Piotrek K. ==»» http://flnfsu2.w.interia.pl/wizytowka.asp.htm
3. Cinus'' ==»» http://www.gram.pl/upl/forum/2005_4/20051015175643.jpg
4. Unpredictable ==»»
5. jadam ==»» http://www.gram.pl/upl/forum/2005_4/20051014184521.jpg
6. LifaR ==»» http://www.gram.pl/upl/forum/2005_4/20051014135819.jpg
7. Daimon_Frey ==»» http://www.gram.pl/upl/forum/2005_4/20051015180516.jpg
8. Bajtek_ ==»»
10. Dark_Kai230 ==»»
11. T710PH ==»» http://www.gram.pl/upl/forum/2005_4/20051010172632.jpg

********************************

PS. Przypominam, ze ta Edycja zawiera tez niespodzianke, czyli NAGRODE, ktora zostala ''ufundowana '' przez DemoBytoma. Oczywiscie mowa tutaj o utrzymaniu konta na Gmail.com dla zwyciezcy. Jesli zwyciezca nie chce otrzymac nagrody ta przejdzie na kolejna osobe. W przypadku remisu najpawdopodobniej zostanie zorganizowana dogrywka z udzialem tylko tych dwoch osob (no chyba, ze jedna z nich zrezygnuje :))
PS2. Jesli, ktos chce jeszcze wziac udzial prosze o samodzielne dopisanie sie do listy w raz z linkiem do wizy. Macie na to czas do dzisiaj do godziny 23:59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 20:08, Piotrek K. napisał:

Jakbys jeszcze podal nazwe przegladarki wraz z wersja to znaczaco ulatwilbys nam zadanie ;P

---> Wcześnie podawałem że na żadnej, ale zapomniałem o Operze ;-) Kiedyś sprawdzałem FF to też nie chodziło mi tam, w IE nie działa, w Operze (najnowszej) działają, ale tam wiz nie oglądam, bo wszystko ma inne miejsce niż powinno miejsc, a w związku z tym wizy takie jak moje [tzn jasne blurowanie pod napisami] wyglądają jakby nie wyglądały ;> A skracając: IE, gadu-gadu [emotki mi nie się nie ruszają, też możesz naprawić :p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować