Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

^
||
||

To ja znów pokażę swojego, aby udowodnić, że nic nie zmieniłem od tamtej pory, :D
a i na TOP 50 jestem to warto się może odrobinkę pochwalić - ale także dzięki wam i temu konkursowi =P


PS. dzięki Word up za pomoc - ostatnio nie mogę wstawiać tego typu screenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że już właśnie dziś można głosować ---> życzę dobrych i udanych pod każdym względem wyborów ==> pozdrowionka i miłego oddawania głosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:01, stiffyone napisał:

Ogłaszam wszem i wobec, że już właśnie dziś można głosować --->

Już zagłosowałem.Co za ulga!
>życzę dobrych i udanych pod każdym względem wyborów ==> pozdrowionka i miłego oddawania głosów :D

Każdemu to się udzieli.Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 08:01, stiffyone napisał:

Ogłaszam wszem i wobec, że już właśnie dziś można głosować


Ty prowadzisz konkurs? Bo mnie się wydaje, że nie.
Owszem zagłosować już można, tylko czy znasz już ostateczną listę osób biorących udział w konkursie?
Bo nad tą listą Piotrek dopiero będzie pracował. Wtedy dopiero będzie wiadomo kto bierze udział a kto został zdyskwalifikowany z pewnych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:24, Daimon_Frey napisał:

Ty prowadzisz konkurs? Bo mnie się wydaje, że nie.
Owszem zagłosować już można, tylko czy znasz już ostateczną listę osób biorących udział w konkursie?
Bo nad tą listą Piotrek dopiero będzie pracował. Wtedy dopiero będzie wiadomo kto bierze udział
a kto został zdyskwalifikowany z pewnych względów.


stwierdzam fakty --> zgodnie z kalendarium - już można --> a co do listy samemu można stwierdzić kto bierze, a kto nie
wystarczy przejrzeć parę stron wstecz i sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:33, stiffyone napisał:

stwierdzam fakty --> zgodnie z kalendarium - już można --> a co do listy samemu można
stwierdzić kto bierze, a kto nie
wystarczy przejrzeć parę stron wstecz i sprawdzić


To źle stwierdzasz sam Piotrek k. powiedział, że głosowanie zaczyna się od zamieszczenia przez niego listy uczestników, którzy nie zostali zdyskwalifikowani więc nie kieruj konkursem bo jeden prowadzący wystarczy ;)
Nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:33, stiffyone napisał:

stwierdzam fakty --> zgodnie z kalendarium - już można --> a co do listy samemu można
stwierdzić kto bierze, a kto nie
wystarczy przejrzeć parę stron wstecz i sprawdzić

Nie stwierdzasz tylko piszesz durnoty i wprowadzasz w błąd innych. Jak Piotrek K. nie mianował Cię zastępcą, szefem tego topica to się siedzi cicho i czeka na info w sprawie głosowania. Takie było i wyyraźnie pisze, że głosowanie rozpoczyna się po opublikowaniu listy uczestników. Gdzie jest ta lista? Nie ma. Ale post Piotrka K jest.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=2618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
dobra - ale w regulaminie nie pisze, że trzeba na to czekać

a sam też już głos oddałem - z wcześniejszymi stwierdzeniami - na tych którzy dodali screena i nic nie zmienili - czyli zgodnie z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:06, stiffyone napisał:

dobra - ale w regulaminie nie pisze, że trzeba na to czekać
a sam też już głos oddałem - z wcześniejszymi stwierdzeniami - na tych którzy dodali screena
i nic nie zmienili - czyli zgodnie z zasadami


Dlaczego powołujesz się na regulamin??
Piotrek k. napisał odpowiedniego posta informującego o tym i on jest prowadzącym więc może w środku konkursu decydować o pewnych rzeczach. Czytaj to co pisze prowadzący bo on tu rządzi nie ty! ;)

To będziesz miał problem jak te osoby na które zagłosowałeś z jakiś względów zostaną zdyskwalifikowane. Jest pewna zasada, której powinieneś się trzymać czytaj to co prowadzący pisze nie tylko w regulaminie ale też w samym temacie radzę Ci po ogłoszeniu osób, które dostały się do konkursu sprawdzić czy dobrze zagłosowałeś i nie wprowadzaj innych w błąd bo robisz bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:06, stiffyone napisał:

a sam też już głos oddałem - z wcześniejszymi stwierdzeniami - na tych którzy dodali screena i nic nie zmienili - > czyli zgodnie z zasadami

Zgodnie z zasadmi to powinieneś poczekać na post z listą uczestników. Skąd wiesz które osoby będą dopuszczone a które nie? Pamiętaj, że regulamin nie mówi tylko o punkcie, którym ty napisałeś. Są jeszcze inne i wątpie byś również sprawdził pod tym kątem uczestników. Co więcej dajmy, że w swoich typach dałeś osobę którą Piotrek K. zdyskwalifikuje. Jak potem ma przyznawać punkty osobie której nie ma? Ja bym takie głosy od razu wywalał.
Natomiast jak sprawdziłeś pod każdym względem tych uczestników to gratuluje bo mi by się nie chciało szukać ich wpisów na gramsajcie, na forum, sprawdzać zgodność rubryk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja wam nic nie narzucam - róbcie co chcecie, a ja akurat trochę popracowałem i wszystko sprawdziłem
wolność słowa - róbcie co chcecie :D

nie odpisywać - proszę *]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzilem, ze mam zastepce. Hmm... chwila... przeciez nikgo nie mianowalem na to stanowisko ;-)

Dnia 02.04.2007 o 08:01, stiffyone napisał:

dobra - ale w regulaminie nie pisze, że trzeba na to czekać

Punkt 6 Regulaminu podpunkt a). Mam Ci zacytowac czy sobie znajdziesz? A jednak Ci pomoge. Rzeczony podpunkt wyraznie stwierdza, ze:
głosować można od momentu umieszczenia przez Prowadzącego listy wszystkich uczestników wraz z linkami do poszczególnych Gramsajtów.

Skoro taka lista sie nie pojawila to nie ma glosowania ;-).

PS. A juz tak na sam koniec. Jesli bedziecie mi zaliczac kola/przygotowywac prezentacje w zamian za prowadzenie Konkursu to moge tu siedziec 24h/dobe :P. Niestety, sytuacja wynikla taka, a nie inna, wiec nawet nie mialem jak Was o tym poinformowac. Zreszta mysle, ze tych kilka godzin naprawde nikogo nie skrzywdzi :). Biore sie wlasnie za robote. CHoc raczej nie przewiduje problemow, wiec jak juz ktos zaglosowal to sie rowniez nic nie stanie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 15:44, Word up napisał:

Uuu ja około ósmej rano wysłałem swoje głosy:p, jak zwykle zbyt się pospieszyłem |


Cytuje słowa Piotrka K. :

Dnia 02.04.2007 o 15:44, Word up napisał:

. CHoc raczej nie przewiduje problemow, wiec jak juz ktos zaglosowal to sie rowniez nic nie stanie :)..."

Więc "dont worry, be happy " :) .
Ja nie czekam na posumowanie tylko już zaraz wyśle, bo czas ucieka i zaraz z kompa zejdę, a wolę od razu zagłosować jakby co... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować