Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2005 o 19:04, Piotrek K. napisał:

Z drugiej strony, jesli bedzie wiecej rzeczy, ktorymi trzeba bedzie sie zajac czesc ludzi moze po prostu
zrezygnowac. Choc akurat ja sie ciesze :)

---> No ale chyba do potrzeb konkursui będzie można ograniczyć zakres zmian, jakie będą dokonywane, jeśli nikt nie będzie się chciał bawić w robienie jakiś "cudów" ;-) [o ile takie będą]

Dnia 17.10.2005 o 19:04, Piotrek K. napisał:

Czytalbys wszystkie posty w tamtym watku to bys wiedzial KIEDY bedzie kolejna special edition :D

---> Zacząłem czytanie od ostatniej edycji, która była prowadzona, miałem nawet zagłosować, ale zapomniałem ;-) A starszych stron z poprzednimi konkursami niestety nie zdażyłem przejrzeć i nie wiem jakie wizy robiliście w tym czasie, także jestem do tyłu, sto lat za murzynami :p

Dnia 17.10.2005 o 19:04, Piotrek K. napisał:

Moze CDP przeprowadzi jakis malutki Konkurs z nagrodami :D?? A noz cos wygram ;)

---> Był konkurs związany z malarzem wizytówek, więc może i tu będzie ;-) Niestety moje umiejętności w czasie konkursu ograniczały się do zmiany koloru tła i belek, więc nie wygrałem nic :D Ale mogliby się pospieszyć z tymi wizami, jeśli mają robić jakiś konkurs, bo niewiadomo kiedy sobie znowu odpuszczę "forumowanie", a jak odpuszcze to znowu nie wygram ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:29, Piotrek K. napisał:

Ja nie mowie o starym watku Konkursowym, tylko watku gdzie przeczytales info o tym, ze te wizy beda
pozniej ;P.

---> Przeczytałem, ale jakbyś spojrzał na godziny, to byś wiedział że pisałem mojego posta wtedy co Ty swojego, a może i wcześniej bo mój dłuższy :p Ale dzięki za pomoc, jakbyś miał jeszcze stary temat z tamtego forum do udostępnienia to już byłbym w pełni zadowolony ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:33, LifaR napisał:

jakbyś miał jeszcze stary temat z tamtego forum do udostępnienia to już byłbym w
pełni zadowolony ;>

No niestety, ale jak juz TYHE pisalem, nie mam zarchiwizowanego starego forum. Zwalilem troche sprawe, choc narzedzie do tego (dodajmy dzialajace, bo wczesniejsze proby konczyly sie zawsze fiaskiem ;P) znalalem dopiero w ostatni piatek. Jednak pewnie jakbym sie postaral i doszedl do wniosku, ze moze jednak WARTO sobie forum zgrac to bym poszukal :/. No nic :(. Moze CDP ma gdzies to jeszcze zapisane ...

Zostaje tylko cos takiego - ale z listopada 2004 roku, wiec rtoche stare :/

http://web.archive.org/web/20041117065319/http://www.cdprojekt.info/forum.asp (nie gwarantuje, ze bedzie Ci dzialac. Mi tam dziala, ale innym nie bardzo ;P, bo np. nie moga wejsc do tematow ;). Na 1-szej stronie masz link do Konkurs Wizytowek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:50, Piotrek K. napisał:

http://web.archive.org/web/20041117065319/http://www.cdprojekt.info/forum.asp
(nie gwarantuje, ze bedzie Ci dzialac. Mi tam dziala, ale innym nie bardzo ;P, bo np. nie moga wejsc do tematow ;). Na 1-szej stronie masz link do Konkurs Wizytowek :))


Piotruś!!! Jak nawet całkowicie polegnę w tym konkursie to nic przy radości z zobaczenia archiwum starego forum
Poniżej Twój kwiatek z tematu o Wizytówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, już gdzieś dawałeś tego linka, niestety wtedy jeszcze byłem na forum i pamiętam mniej więcej co się działo [ale i tak działają mi tylko pierwsze strony wątków]. Bardziej mnie interesują trochę nowsze dzieje ;-) A tak wogóle to jeśli to archiwum z listopada, to dlaczego posty są z października ? Bo gdyby było naprawdę z listopada, to może z jedną edycję bym znalazł do przejrzenia dla siebie ;-) A może trzymacie gdzieś u siebie na dyskach swoje wizy wszystkie i macie możliwość ich pokazania ? Chętnie popatrzę, pamiętam, że chyba DB mówił że ma własne archiwum ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:42, LifaR napisał:

A może trzymacie gdzieś u siebie na dyskach swoje wizy wszystkie i macie możliwość
ich pokazania ? Chętnie popatrzę, pamiętam, że chyba DB mówił że ma własne archiwum ;>


Nie wiem jak inni, ale ja mam wszystkie swoje wizytówki (chyba) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:51, Daimon_Frey napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja mam wszystkie swoje wizytówki (chyba) ;)

---> Myślałem o tym by Ci co je mają pokazali je jakoś czy screeny i wrzucić na forum, czy umieścić gdzieś strony z wizami w necie... chciałbym je zobaczyć a nie tylko wiedzieć czy macie ;-) Tak gdzieś od okresu październik/listopad z tego co pamiętam tamtego roku mnie interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem swoją "galerię" i okazuje się, ze jednak nie mam wszystkich ;D
W każdym razie udział brałem od edycji 14 z motywami z Final Fantasy 8 i miałem przerwe od edycji numer 19 do 21
W edycji 17 miałem tło z gepardem samej wizytówki jednak nie mam.
A dalej już leciało tak (numerki przy plikach wskazują na numer edycji konkursu):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no ;-) 18 i 22 fajne, szczególnie 18 bardzo mi się podoba :-) 16 też wygląda ciekawie, ale w takiej jakości jakiej jest wolałbym nie oceniać, w każdym razie wygląda niegłupio ;> 15 może być, nie jest zła, ale nie dorównuje IHMO reszcie. 18 to ta której dałbym trzy punkty bez względu na resztę wiz, naprawdę mi się spodobała :> Jakie wyniki miałeś z tymi wizami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem co się stało z 16. U mnie na dysku plik wygląda normalnie tylko coś chyba podczas ładowania na forum się rozmazało. Co do wyników to pamiętam, że za 18 wygrałem ;] Co do reszty to nie pamiętam, wiem tylko że za 22 miałem jakoś mało punktów, może ze 3. Natomiast 15 to było z edycji specjalnej, gdzie wiza miała być z prawdziwego zdjęcia, więc wziąłem zdjęcie które zrobiłem w muzeum u mnie w mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dzisiaj, ale jutro na bank umieszcze Ci moje wizy. Troche ich tego mam, ale niestety na drugim kompie do ktorego na razie nie mam ostepu. A jak bede mial to nie bede mogl napisac posta ;P. Troche to skomplikowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:00, Piotrek K. napisał:

Nie wiem czy dzisiaj, ale jutro na bank umieszcze Ci moje wizy. Troche ich tego mam, ale niestety na drugim
kompie do ktorego na razie nie mam ostepu. A jak bede mial to nie bede mogl napisac posta ;P. Troche to
skomplikowane :D

---> To nie komplikuj, bo to może być kolejny materiał na aferę jakąś :p A skoro jest strona z regulaminem, to może ktoś prowadził jakąś stronę z wizami które startowału w konkursach [coś jak stronka S4jm0na tylko nowsza ;-] Pamiętam że kiedyś jeszcze ze mojego forumowania DemoBytom robił coś takiego, ale jest gdzieś toto w sieci i czy są tam wizy z całego sezonu 2004/2005 ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:09, LifaR napisał:

To nie komplikuj, bo to może być kolejny materiał na aferę jakąś

Jesli tylko DemoBytom sie nie wmiesza to wszystko bedzie ok ;P...

Dnia 18.10.2005 o 17:09, LifaR napisał:

A skoro jest strona z regulaminem, to może ktoś prowadził
jakąś stronę z wizami które startowału w konkursach

Eee, nie ma. Nikomu sie nie chcialo robic ;P. Ale w sumie mozna o takowej pomyslec. Sie zobaczy ;). Just give me a second. No chyba, ze ktos chce sie poswiecic :D

Dnia 18.10.2005 o 17:09, LifaR napisał:

forumowania DemoBytom robił coś takiego

DB prowadzil stronke o Konkursie?? Hmm, to ja 1-szy raz cos takiego slysze :)

Dnia 18.10.2005 o 17:09, LifaR napisał:

czy są tam wizy z całego sezonu 2004/2005

Jedyna znana mi strona byla strona Sajmona. A tam dosyc wczesnie skonczyly sie aktualizacje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:15, Piotrek K. napisał:

Eee, nie ma. Nikomu sie nie chcialo robic ;P. Ale w sumie mozna o takowej pomyslec. Sie zobaczy ;). Just give
me a second. No chyba, ze ktos chce sie poswiecic :D

---> Nie, raczej nie, ja mam talent do robienia stron tylko jeżeli mam gotowy szablon ;p Jeśli chodzi o mnie to możesz robić i tak już robisz za opiekuna konkursu to zaopiekuj się i stroną :>

Dnia 18.10.2005 o 17:15, Piotrek K. napisał:

DB prowadzil stronke o Konkursie?? Hmm, to ja 1-szy raz cos takiego slysze :)

---> Tak mi się coś kojarzy ;-) Pamiętam że jak był prowadzącym, a malarz nie działał to chyba umieszczał wizy na jakimś koncie i dorobił do tego stronkę, ale nie pamiętam czy potem coś z nią robił :>

Dnia 18.10.2005 o 17:15, Piotrek K. napisał:

strona byla strona Sajmona. A tam dosyc wczesnie skonczyly sie aktualizacje ;P

---> Ano, wcześnie, ważne że część historii jest zapisana ;-) On skończył dosyć wcześnie, a później nikt na stałe nie zaczął ;p więc to i tak sukces :D Przynajmniej mogę powspominać moje podiumowe wyniki ;-) [i zastanawiać się dlaczego nie wygrałem ;p :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:27, LifaR napisał:

> DB prowadzil stronke o Konkursie?? Hmm, to ja 1-szy raz cos takiego slysze :)
---> Tak mi się coś kojarzy
;-) Pamiętam że jak był prowadzącym, a malarz nie działał to chyba umieszczał wizy na jakimś koncie i dorobił do tego stronkę,
ale nie pamiętam czy potem coś z nią robił :>


Ludzie, ludzie!! Co wy za cherezje mi tu szeżycie... :)
A więc było tak.. Prowadziłem jedna edycję specjalną. Tą gdzie każdy musiał użyć jednego, takiego samego obrazka, który wcześniej był wybierany poprzez głosowanie. Kojażycie? :>
No i na ten konkurs zrobiłem stronę :) Szczątki stronki krażą po necie.. Ale zostało z niej niewiele :/
pozaty stroną konkurswą zajmował się tylko S4jm0n.. Potem miał komuś przekazać konto.. Ale jakoś to nie wyszło :/
Cóż, ja mogę się tym teraz zająć. Ale postawienia strony wcześniej niż po weekendzie się nie spodziewajcie. Raczej nie będę mieć wcześniej czasu by coś napisać :)

I dobrze czytam. Chcesz zobaczyć wszystkie nasze konkursowe wizy? Kurcze.. To może ja ci spakuję i na maila wyślę, będzie szybciej niż wrzucanie skreenów/linków :)
Bo większość mam. A przynajmniej same tła mi się jeszcze ostały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 23:32, Daimon_Frey napisał:

Przejrzałem swoją "galerię" i okazuje się, ze jednak nie mam wszystkich ;D


Eee..... Kurcze, stary.. Kiedy ty wystawiłeś tę "Mangową" wizę? Ostatni link????
Czemu ja jej nie pamiętam?? Jest fantastyczna :) Kiedy temu była 22 edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 23:32, Daimon_Frey napisał:

Przejrzałem swoją "galerię" i okazuje się, ze jednak nie mam wszystkich ;D


Eee..... Kurcze, stary.. Kiedy ty wystawiłeś tę "Mangową" wizę? Ostatni link????
Czemu ja jej nie pamiętam?? Jest fantastyczna :) Kiedy temu była 22 edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować