Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

*****
Dobra, to teraz ide sobie obejrzec GSy i zdyskwalifikowac za zmiane grafik... ;)... Zartuje, oczywiscie zmiany sa juz mozliwe.

Co do wynikow, no coz - w wolnym czasie przejrze WSZYSTKIE Konkursy na GSach, sprawdze pewne fakty i zablokuje mozliwosc brania udzialu pewnym osobom. Naprawde, chcecie sie bawic, ale nie potraficie oddac glosow. Tak sie nie robi i zaczne to pietnowac z cala stanowczoscia. Wasze zgloszenia po prostu nie beda przyjmowane. Dlatego tez badzcie ostrzezeni, jesli co najminej dwa razy nie oddaliscie glosow, pomimo wziecia udzialu, Wasze uczestnictwo w kolejnych Edycjach zostanie nie przyjete - krotko i na temat...
A teraz galeria tych co nie potrafia sie bawic w tym Konkursie: BassteQ, CmQ, JackXP, macior54, szerszeń45, Wiksack17, Word up, Super Gosc.

Mam nadzieje, ze wyniki pojawia sie dzis - mam jednak troche rzeczy do sprawdzenia (nie mowiac o nauce) i nie wiem czy sie wyrobie
*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, czyżbym źle zrozumiał że trzeba oddawać głosy pomimo wzięcia udziału O_o ?
Bo ja jak dobrze pamiętam zawsze oddawałem głosy jak brałem udział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz udzial=oddajesz glosy. Jesli ktos dwa razy wzial udzial, a nie oddal glosow=nie zostanie przyjety do kolejnych Edycji. Ew. przy trzecim razie gdy nie zaglosuje. Jeszcze to rpzemysle...

Dnia 05.07.2007 o 10:02, Super gość napisał:

Bo ja jak dobrze pamiętam zawsze oddawałem głosy jak brałem udział...

No, a w tej Edycji Ci sie to nie udalo. Glosow od Ciebie nie mam? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:06, Piotrek K. napisał:

No, a w tej Edycji Ci sie to nie udalo. Glosow od Ciebie nie mam? ...

Eeee, a czy ja biorę udział ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:12, Super gość napisał:

Eeee, a czy ja biorę udział ? ;)

Rzeczywscie nie bierzsz udzialu XD. Moj blad, zostaly mi sie ostatki z listy osob glosujacych z arkusza kalkulacyjnego. W liscie uczestnikow, ani wynikach Cie nie ma XD. Sorrki ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 14:03, macior54 napisał:

Pioterk K.
Czy doszły do ciebie głosy od demnie chciałem się upewnić?

-> Skoncz robic smietnik z tego tematu i zacznij myslec. Jestes wymieniony wsrod osob ktore glosow nie oddaly, CZYLI ZADNE GLOSY NIE DOSZLY !
A jesli je wyslales, to trzeba bylo pomyslec - skoro nie otrzymales potwierdzenia, powinienes wyslac je ponownie... Geez, ludzie, wysilcie swoje szare komorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******************** WYNIKI EDYCJI VI!!! ********************
Witam wszystkich serdecznie. No coz, chcialem dobrze. Pomimo tego, ze mialem wyniki juz wczoraj postanowilem poczekac - chcialem by wyjasnila sie sprawa z niepewnymi wynikami. Niestety, nie raczyli odpowiedziec na moje e-maile. Totez i ja bez drgniecia reki wykresle ich z listy uczestnikow za brak glosow (albo ''dziwne'' glosy). Takie zycie. Nastepnym razem warto jednak zagladac na skrzynke. Ale, by nie przedluzac. Przed Wami ostateczne (Oby ;)) wyniki Konkursu na Najladniejszy GS na gram.pl!!!

Na 1-szym miejscu znalazl sie Gramsajt uzytkownika: rob006!!!
Na 2-gim miejscu znalazl sie Gramsajt uzytkownika: Mr.M!!!
Na 3-cim miejscu znanalzl sie Gramsajt uzytkownika: Daimon_Frey!!!

Reszta wynikow, jak zwykle, w zalacznikach. Tym razem bez slownych wpisow. Mam nadzieje, ze to nie problem :)...

********** OBECNA EDYCJE UWAZAM ZA ZAMKNIETA **********

... jesli tylko wszystko sie zgadza ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 09:17, Piotrek K. napisał:

*****
Bez komentarza ;D
*****


Czyżby błąd, bo jak ja teraz zliczałem te swoje głosy to mam 50 - heh
Dziwne, ale to prawda - ale to tylko tak dla sprostowania.

A teraz od kogo może po ile dla wytłumaczenia:

bombel1981 - 9
hito_kun - 6
macior54 - 10
Mr. M - 7
szerszeń45 - 8
bigdomino - 10

razem=50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Wygrałem. Fajnie... ;P

Dzięki wszystkim za głosy, teraz będę miał co wnukom opowiadać ;)

@Piotrek K.
Może się się czepiam, ale czy nie wygodniej byłoby wrzucić wyniki jako tekst na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 09:25, milten6 napisał:

@stiffyone
> PS Na pewno znajdzie się ktoś kto przepada za Teletubisiami.
( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=3288 )
Widzę, że ktoś lubi, hehe.


No, a jak - heh - co innego forum, co innego GS - ;D

PS Także chciałbym pogratulować wszystkim wygranym oczywiście, a i szerszeniowi co stracił 3 - ładnie było, ale trzeba głosować następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... a skad wziales te punkty? Bo to u mnie wyglada troche inaczej. I jakos nie chce wyjsc 50pkt tylko wlasnie 40. Ale sprawdze to. jeszcze raz za chwile. Choc od razu moge napisac, ze hito_kun NIE DAL Ci ani jednego punktu, wiec...

20070706095112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 09:43, rob006 napisał:

Może się się czepiam, ale czy nie wygodniej byłoby wrzucić wyniki jako tekst na forum?

Zastanawialem sie na poczatku nad tym, ale wydaje mi sie, ze cala tabelka mogla by sie spie... ''spsuc'' znaczy sie ;). Dlatego tez wole to zrobic w taki sposob. Bardziej przejrzyste moim zdaniem, bo mozna dodac krawedzie miedzy poszczegolnymi wynikami np. :)

Dnia 06.07.2007 o 09:43, rob006 napisał:

Szerszenia nie ma od 6 dni na forum, więc to pewnie siła wyższa

No to by troche wyjasnialo :/. Szkoda, podium fajna rzecz. Choc Daimon_Frey pewnie sie ucieszy ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to taka zamiana - a sorry za zamieszanie - zawsze to inaczej liczyłem i pierwszy raz taka wpadka mi się przytrafiła.

Coś mi się popie.... znaczy się pomieszało.

Dobra mam 40 i to na 100% teraz.

I nie róbcie afery jak człowiek błąd zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować