Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

No, no, no ;-) Ja zaakceptuje wszystko, byle stronka była ;-) Nie obraże się nawet jak będzie to kopia stronki Sajmona :D Mi się podoba, tylko ten trapezik ja bym przesunął w prawo, żeby był na środku tych buttonów z odniśnikami wyżej, ale fajno jest ;-)
DB-> Jak bdziesz miał czas i będzie Ci się chciało robić stronkę, to urządzimy nowy konkurs, na najładniejszą stronkę o wizach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:17, Piotrek K. napisał:

Obstawaiam, ze html, bo tu zadnych zmiennych, funkcji raczej nie widze ;P. Zreszta na takich trudnych rzeczach to sie nie znam i przerabiam tylko proste rzeczy :D...


Eeeeeee..... Obstawiam....
Toś ty tego sam nie napisał? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ales Ty Demo bystry. No nie moge, a po czym poznales ;P? Zreszta na samym dole strony (tak wiem, ze na screenie nie widac ;)) jest napis "Przerobienie do potrzeb bla bla bla ;P". Znam htmla (powiedzmy ;D) tyle o ile, ze przewaznie posilkuje sie prostymi (bo po co sie przemeczac ;P) rozwiazaniami z innych stron. Zreszta akurat zrobienie tej strony jest stosunkowo latwe. Pare warstw i takich tam rzeczy, ale np. uklad jest ciekawy :). Zadnych migajacych przyciskow, czy skomplikowanych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:45, Piotrek K. napisał:

Ales Ty Demo bystry. No nie moge, a po czym poznales ;P? Zreszta na samym dole strony (tak wiem, ze na screenie nie widac ;)) jest napis "Przerobienie do potrzeb bla bla bla ;P". Znam htmla (powiedzmy ;D) tyle o ile, ze przewaznie posilkuje sie prostymi (bo po co sie przemeczac ;P) rozwiazaniami z innych stron. Zreszta akurat zrobienie tej strony jest stosunkowo latwe. Pare warstw i takich tam rzeczy, ale np. uklad jest ciekawy :). Zadnych migajacych przyciskow, czy skomplikowanych rzeczy


Eee.. ja chyba do okologa pójde... Teraz 5 minut szukałemna tymscreenie tego "Przerobione do potrzeb..." :|
I już miałem pisać że mnie w jajo robisz...

Szkielet ściągnąłeś z gotowej strony? Cóż, ja sądzę, że to PHP. Jeśli dałeś tylko "Zapisz Jako" to nigdy nie zapisuje kodu strony w PHP, a wynikowy kod w HTMLu ;] Tyle naraznie umiem o PHP ;)
Właśnie zaraz będę ściągać serwer PHP, coby zacząć coś robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 18:30, DemoBytom napisał:

Eee.. ja chyba do okologa pójde...

Okulisty??

Dnia 19.10.2005 o 18:30, DemoBytom napisał:

Szkielet ściągnąłeś z gotowej strony?

Nie bardzo. Wzialem templata w ''rar''ze i przerobilem dla wlasnych potrzeb ;)

===>>> Lifar
Dobra, to moje wizy. ''Chyba'' wszystkie konkursowe jakich nie widziales. Nazwa to tytul katalogu w ktorym sie znajduja u mnie na dysku (kazda zapisana jak osobna strona :)) lub mysl przewodnia ;). Od razu mowie, ze ten Damien to mi nie wyszedl zbytnio - dostalem ... uwaga!! 2 pkt :D. Moj rekord ;). Hmm, tylko 5 screenow :/. Ostatniawize o nazwie Winter umieszcze w poscie nastepnym :)
PS. Mam jeszcze pare wizytowek, ktorych nie wykorzystalem, wiec nie bede pokazywal ;). Moze zagoszcza w Konkursie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********************************************
Przypominam, ze dzis mija termin w ktorym mozna oddawac swoje glosy na Wizy konkursowiczow!! Glosowanie po tym terminie, nawet jesli glosy dojda PRZED ogloszeniem wynikow nie beda brane pod uwage, a dana osoba zostanie zdyskwalifikowana!! Dla Waszej informacji tylko jedna osoba w Konkursie nie oddala jeszcze swoich glosow (a potem znow bedzie, ze wysylal :/)
Jesli chodzi o sam przebieg glosowania to oczywiscie tajemnica. Jutro wszystko sie okaze ;). Choc ja juz znam wyniki ^^
PS. And the google e-mail goes to... :D"
***********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 15:40, moonman napisał:

mam nadzieje,
ze swiat nie jest az tak maly - i ten dziekan to nie †


Jeśli masz na myśli księdza, to nie. Na szczęście nie chodze na katolicką uczelnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Hmm, mało tego ;-) Prawie rok mnie nie ma i tylko 6 konkursów ? ;p Znaczy że popularność konkursu podupadła w ostatnim roku ?
Damien -> No średnio wyszło, byłoby bardzo fajnie gdybyś zrobił coś takiego jak DB w pewnej szkolnej wizie, a tak te napisy byle jak pousadzane w tle, ale pomysł ciekawy :-)
Najnowsza-> A gdzie reszta wizy ? Dałeś samo tło ? Malarzem w każdym razie nie dałoby się takiej zrobić ;p
Serenity-> Fajniutka ;-) Podoba mi się, ale nie będę chwalił bo mi słów zabraknie przy tych lepszych ;p
Set me free -> Podobałaby mi się, gdybyś bardziej trafił z tymi napisami. Bo rozumiem że info o mnie jest w tle wizy ? Tak to czytelna, przejrzysta, tylko zabrakło tego czegoś ;p
Silver-> ta wiza mnie rozwaliła, nic nie widać, ale bardzo mi się podobała, 3 pkt bez względu na inne wizy :D [a jeśli też byłyby genialne to pozostałoby tylko losowanie rozdziału punktów, takiej wizy się nie odrzuca na drugie miejsce dobrowolnie ;-]
Winter-> Podobnie jak Silver 3pkt ;-) Łatwa, prosta i przyjemna, przejrzysta, czytelna, w jednym z moich ulubionych kolorów, ogólnie taka do ustawienia na stałe, a nie tylko do konkursu, szkoda że ja takiej nie miałem ;p

Przez chwilę myślałem kurde że wygrała jakaś wiza zimowa, potem patrzę, na wizie Piotrek K... "Przecież on startował w tej edycji z zupełnie inną wizą !" Ale na szczęście połapałem się w końcu o co chodzi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno do nowych "wizytówek" to słowo nie pasuje, jest za słabe. Już się zaczynam zastanawiać co to w takim razie będzie. I jak konkurs mógłby być przeprowadzany... i czy w ogóle da rade to zrobić... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 18:57, Daimon_Frey napisał:

Jeśli masz na myśli księdza, to
nie. Na szczęście nie chodze na katolicką uczelnie. ;]


LOL! nie.. mialem na mysli dziekana, ktory wyklada mechatronike i elektronike a w nazwisku ma Krzyż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 08:56, moonman napisał:

> Jeśli masz na myśli księdza, to
> nie. Na szczęście nie chodze na katolicką uczelnie. ;]

LOL! nie.. mialem na
mysli dziekana, ktory wyklada mechatronike i elektronike a w nazwisku ma Krzyż......


Krzyżyk może oznaczać różne rzeczy ;p
Ale to też nie, gdyby miał takie nazwisko to raczej bym się domyślił o co Ci chodziło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...zaczynam powracać na dawne śmiecie :PP ;))
Studia się zaczęły to i więcej czasu mam (buahahaha). :PP ;)
Jak tylko wystartuje konkursik na wizy to ja się oczywiście na niego piszę ;)
Pozdro i witam wszystkich starych wyjadaczy tworzenia wizytówek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wyniki moga byc troche pozniej ;). Wlasnie siedze u znajomej i jest dosyc fajnie ;). Jesli wiecie o czym mowie :D. Niestety nie moge dostac sie do wynikow, bo cos nie moge podlaczyc odtwarzacza mp3 z plikiem tekstowym :/ - w ogole nie wykrywa go na tym kompie :(. Mam nadzieje, ze wytrzymacie troche ^^. Dzisiaj na pewno umieszcze info co i jak ;P. Do innych postow ustosunkuje sie pozniej ;) - nie idzie mi czytanie :D. Dziekuje za cierpliwosc. Narqa :)
PS. Nie ''widzialem'' zadnych bledow, ale moge sie mylic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:17, TYHE napisał:

zdaje sie , że miałeś być odcięty od kompa ;P
czym złamałeś wolę rodzicielki? ;P


Oj bardzo szybko złamałem :P Po tygodniu zadzwoniłem i powiedziałem, ze mam AutoCada na technikach komputerowych i zaliczenia co tydzień więc nie ma bata - komp musi być u mnie (buehehhehe, to nic, że te zaliczenia są na tyle proste, że kończe zawsze pierwszy a ostatnio pobiłem nawet rekord :P zaliczyłem w niewiele ponad minutę :P). No to posłała DHLem.....tak jak zawsze przez ostatnie 5 lat no i nie spodziewałem się że dostanę kompa z wgniecioną obudową, zdemontowanym wentylatorem i przegrzewającym oraz przetaktowanym procesorem o_O ...no ale już wszystko w normie ;)
Więc w razie czego to chętnie popastwię się nad Tobą w FM jeśli tylko będę mafiozo :>>> ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:35, Piotrek K. napisał:

Dobra. Wyniki moga byc troche pozniej ;).

Więc ja pisze oficjalnie. Nie wiem czy dziś jeszcze siądę na neta :/
Ale jutro na pewno wyślę już nagrodę :)

>>S4jm0n

Witamy Streetracera! Jak tam! :) Właśnie kończy się jeden konkurs :) Dzień wcześniej i mógłbyś jeszcze zagłosować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 15:16, S4jm0n napisał:

Pozdro i witam wszystkich starych wyjadaczy tworzenia wizytówek :>

---> A to i ja się przywitam ;p Ehh tu widzę jakieś skomplikowane historie, ale nieważne, łelkom bak jeśli Cię nie było dłuższy czas ;>

Piotrek -> No, mogą być później... ;p Coś bym jeszcze napisał, ale nie znam Cie na tyle dobrze, a po drugie to lepiej brzmi na żywo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************EDYCJA I (XXIV)******************
No coz. Wrocilem ;). I juz mam przed soba wyniki ;). Na szczescie obliczenia i dodawanie przeprowadzilem wczoraj, wiec nie powinno byc problemow :D. Zapraszam wiec wszystkich do czytania ponizszej informacji!! Oczywiscie, by tradycji stalo sie zadosc, najpierw przed Panstwem informacja jak glosowaly poszczegolne osoby biorace udzial w Konkursie, jak i glosy wszystkich tych, ktorzy zaszczyczyli nas swoja obecnoscia i przez wyslanie do mnie e-maila chcieli przekazac czyja wizytowka im sie najbardziej podobala:

1. DemoBytom ==»» Lifar 3pkt, Piotrek K. 2pkt, T710PH 1pkt
2. Piotrek K. ==»» Lifar 3pkt, DemoBytom 2pkt, Unpredictable 1pkt,
3. Cinus'' ==»» Lifar 3pkt, DemoBytom 2pkt, Piotrek K. 1pkt
4. Unpredictable ==»» DemoBytom 3 pkt, Piotrek K. 2pkt, Lifar 1pkt,
5. jadam ==»» unpredictable 3pkt, Piotrek K. 2PKT, Lifar 1pkt
6. LifaR ==»» Piotrek K. 3pkt, Daimon_Frey 2pkt, Unpredictable 1pkt,
7. Daimon_Frey ==»» DemoBytom 3pkt, Unpredictable 2pkt, Piotrek K. 1pkt,
8. Bajtek_ ==»» dyskw
10. Dark_Kai230 ==»» dyskw
11. T710PH ==»» dyskw

1b.Albatross==»» Lifar 3pkt, cinus'' 2pkt, unpredictable 1pkt
2b.DEViANCE==»» Lifar 3pkt, DemoBytom 2pkt, Piotrek K. 1pkt
3b. TYHE ==»» Piotrek K 3pkt, DemoBytom 2pkt, Unpredictable 1pkt,
4b. Radek_R ==»» Lifar 3pkt, Piotrek K. 2pkt, DemoBytom 1pkt

Po dokladnym przeanalizowaniu glosow i po przepuszczeniu ich przez system sprawdzajacy oglaszam wszem i wobec najstepujacy rezultat!!!

1-sze miejsce, i lacznie 20pkt ( 3 3 3 1 1 3 3 3 ), zajmuje: Lifar!!!
2-gie miejsce, i lacznie 17pkt ( 2 1 2 2 3 1 1 3 2), zajmuje: Piotrek K.!!!
3-cie miejsce, i lacznie 15pkt ( 2 2 3 3 2 2 ), zajmuje: DemoBytom!!!
4-te miejsce, i lacznie 9pkt ( 1 3 1 2 1 1 ), zajmuje: Unpredictable
5-te miejsce, i lacznie 2 pkt, ex-aequo zajmuja: cinus'' i Daimon_Frey

Uczestnik jadam niestety nie zdobyl zadnego punktu...
Batek_ i Dark_Kai230 zostali zdyskwalifikowani za nie oddanie pracy w terminie, a T710PH za nie oddanie glosow...


Co do samych wynikow. To no coz, Lifar byl poza konkurencja :/. Kawal solidnej roboty :D. Nie byloszans by go wyprzedzic. Widac chlopak nie zapomina jak robic dobre wizytowki :D. Wielkie dzieki tym wszystkim, ktrzy oddali na mnie swoje glosy. Ehh, solidne drugie miejsce znow moje ^^. Nastepnym razem trzeba bedzie pozbyc sie tej najgrzniejszej czesci konkurencji ;). To tyle z mojej strony. Mam nadzieje, ze kolejna Edycja bedzie rownie udana jak ta. Czego sobie i wam zycze :)
PS. Brawa dla Radka_R, ktory bezblednie wytypowal rozklad pierwszej trojki! Do tej pory chyba nikomu sie to jeszcze nie udalo :).
PS2. Po odbior nagrody prosze zwrocic sie do DemoBytoma :)
**********OBECNA EDYCJE UWAZAM ZA ZAMKNIETA**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow :D Powrót po latach [;p] można uznać za bardzo udany :D Naprawdę fajnie wygrać, szczególnie po raz pierwszy i to jeszcze na nowym forum ;-) Mam nadzieję że passę udanych wiz utrzymam conajmniej do wprowadzenia owego "ja.gram.pl" a może i dalej ;-)))
Co do innych wiz to skromnie uznam że Piotrka była i tak IMHO najlepsza :-) I ta owieczka... jednak animacja w tle nie jest taka zła ;> Unpredictable też dostał punkcika więc może moje nastawienie do gifów nie jest aż takie negatywne.. A Daimon cóż, nietypowa jak dla mnie ale lubię nietypowe więc i należało odpowiednio uhonorować, ogólnie jeszcze przydałoby się parę punktów rozdać w głosowaniu:>

> Piotrek K. "Mam nadzieje, ze kolejna Edycja bedzie rownie udana jak ta."
---> Oj, ja też, ja też ;-)

A teraz najlepsza część czyli nagroda, DB czekam, czekam :D Ale jak Cie nie będzie poczekam i do jutra ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować