Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2005 o 19:21, DEViANCE napisał:

Jego wiza była chyba najładniejsza i bezkonkurencyjna :O)

Lifar twierdzi inaczej ;). Ja tez jakbym mogl zaglosowac na moja (jako osoba ''z zewnatrz'' np) to bym inaczej zaglosowal :P.

Przypominam tylko,ze nastepna Edycja ma dopisek Specjalna!! Ktos chetny do prowadzenia ?? ... Hmm... nie widze zadnych uniesionych rak :/. Ehh, no nic - jak brak chetnych to moge poprowadzic ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jednym w moim poście ;> Dziękuje wszystkim którzy oddali na mnie głosy :> No i wogóle wszystkim którzy głosowali, ostatnio frekwencja jeśli chodzi o głosowanie siada w całym kraju więc to ważne :-)

A teraz właściwa część posta
Eh, żeby nie wyszło że mi się moja wiza wogóle nie podobała ;-) Aż tak skromny nie jestem :D Podobała mi się, tylko do końca nie byłem pewny czy wybrałem dobrą wersję, oprócz tej wystawionej miałem jeszcze dwe inne dość podobne, i jedną z której zrezygnowałem prawie na początku, ale rozważania między pozostałymi trzema trwały dość długo. Postaram się jeszcze dziś zamieścić pozostałe dwa obrazki wiz i jeden z którego zrezygnowałem na początku. A jak nikogo to nie intereresuje to i tak zamieszcze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mówi - pierwsze koty za płoty - ale dlaczego one były takie wściekłe?
No, teraz dopiero wezmę się za robotę. Jak widać zrobiłem swoją wizę zbyt rysunkowo. Zrobiłem złe podejście - nastawiłem się przedewszystkim na wyrazistość.

Gratuluję zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zamieszczam, wam pozostawiam ocenę czy dobrze wybrałem, ale tak naprawdę to po prostu muszę się podzielić moim byłym już dylematem - miałem taki w sumie pierwszy raz odkąd robię wizy do konkursu :D [odrzucona jest niedopracowana w zasadzie to tylko odpowiednio docięte tło, nie podobało mi się kolorowo więc już nawet nic z nią nie robiłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranej, bo zrobiłeś naprawdę świetną wize, można tylko brać z niej przykład. A gdybyś umieścił drugą - Inna3, to według mnie byś nie wygrał (przynajmniej ja tak uważam). Dokonałeś trafnego wyboru, bo umieszczona przez ciebie wiza, naprawdę ma coś w sobie - nie tak jak pozostałe.

Niestety mój wynik był do przewidzenia - jak dla mnie, bardzo słaby. Miałem bardzo nie dopracowaną wizytówkę, w porównaniu do konkurencji - za mało czasu poświęciłem na jej przygotowanie, ledwie 1,5h. Dlatego obiecuję poprawę :) i w następnym konkursie odpale takie cudo, że mucha nie siądzie. A tak na serio to konkurencja jest bardzo silna. Jest paru stałych uczestników, którzy od wielu, wielu edycji regularnie startują i zajmują czołowe miejsca. Mnie parę razy udało się zając drugie miejsce, raz wygrać razem z Piotrkiem. Niestety tym razem zabrakło szczęścia i weny - szkoda ehhhh.

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mnie i na moją wize. Gratuluje wygranym! I obiecuje, że następnym razem poświęce znacznie więcej czasu na przygotowanie swojej wizytówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 18:41, Piotrek K. napisał:

PS. Brawa dla Radka_R, ktory bezblednie wytypowal rozklad pierwszej trojki! Do tej pory chyba nikomu sie to jeszcze nie udalo :).


Hehe, dzieki (za tygrysa przy okazji tez dzieki :)), a 4 miejsce rowniez prawidlowo wytypowalem :D
Zreszta dlugo sie zastanawialem, czy nie ustawic Unpredictable na podium, bo jego wiza tez mi sie bardzo podobala, ale ostatecznie, w drodze eliminacji, szukalem w tych 4 wizach czegos, do czego moglbym sie przyczepic (a nie chcialem po prostu losowac ;)) i padlo na lekko przesuwajace sie tlo w animacji.
Co do kilku wersji LifaRa, to uwazam ze dobrze wybal. Ta jasna tez jest fajna (b. fajny efekt tla, ktorego praktycznie nie widac po odwroceniu kolorow), ale w ciemnej ladniej wygladaja krawedzie ;).

Gratulujacje dla zwyciezcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 19:30, LifaR napisał:

Najnowsza-> A gdzie reszta wizy ? Dałeś samo
tło ? Malarzem w każdym razie nie dałoby się takiej zrobić ;p

Hmm, chodzi Ci o napisy?? Nie wiem :/. Zapisalem gdzies sobie wize na dysku, ale nie moge znalezc :/. A juz np. nie pamietam co tam wypisalem, bo tekst byl dlugi :/... A co do tego czy dalobysie czy nie. Co ja Ci moge powiedziec: Ta wiza BYLA zrobiona jako normalna wizytowka na Forum CDP. Normalnie, w malarzu - bez zadnych trickow czy innych takich :) ( ma sie w koncu te pomysly ;)). Mam swiadkow, ze tak bylo :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:40, Piotrek K. napisał:

A co do tego czy dalobysie czy nie. Co ja Ci moge powiedziec: Ta wiza BYLA zrobiona jako normalna wizytowka
na Forum CDP. Normalnie, w malarzu - bez zadnych trickow czy innych takich :) ( ma sie w koncu te
pomysly ;)). Mam swiadkow, ze tak bylo :)...

---> Chyba mnie źle zrozumiałeś ;-) Powiedziałem że niemożliwe zrobić taką wizę [tzn gdyby to co dałeś na forum było wizą - nie jest nią prawda ?]. To do nam tu dałeś to samo tło tej wizy czy już gotowa wiza ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakim cudem zostałem zdyskwalifikowany ......codzień sprawdzałem majla i nic nieprzyszło.....
w kulki se państwo lecicie noooooooooo.....
Potwierdzenie wysyłki do Ciebie otrzymałem i sądziłem że doszło..............

A zresztą to to się mija z celem może kiedyś jak te wizytówki usprawnią to może wezmę udziła bo narazie to kicha..... totalna...........


<zły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:00, Piotrek K. napisał:

A najpierw wyslales glosy czy czekales na jakies potwierdzenie?? Bo ja naprawde nie wiem co i jak??

Z jakiego adresu wyslales??



T710PH@VP.PL

I potwierdzenie odbioru majla przyszło podobnie jak wysyłki....<zły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:03, T710PH napisał:

T710PH@VP.PL

Hmm, ja ZADNEJ wiadomosci z TEGO adresu nie otrzymalem :/. Nie mialbym powodow by Cie oszukiwac. Naprawde...

Dnia 21.10.2005 o 17:03, T710PH napisał:

I potwierdzenie odbioru majla przyszło podobnie jak wysyłki....<zły>

Potwierdzeniem bylo, ze dostarczono wiadomosc czy tez jest tam cos ode mnie?? ZAWSZE mam taki podpis:

---
Pozdrowienia
Piotrek K.


Podaj jeszcze na kogo glosowales...

Ehh, dziwna sytuacja :/ :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nonono.. Widzę że wreszcie są wyniki ^.^ Cóż.. Tobyłodo przewidzenia :) LifaR pierwszy Piotrek drugi ;P
Brawa dla LifaRa! Powrót w wielkim stylu ;)
Piotrek! Twoja wiza też była faantastyczna, ale niestety IMHO lekko słabsza od LifaRowej.. :)
I nie.. Nie przypomniała mi się żadna starsza wiza czy coś.. Po prostu coś mnie użekło u LifaRa...

Dzięki wszystkim za głosy, i te oddane na mnie, i te których nie daliście mi. bez was tego konursu by nie było :)
Jeszcze raz gratki dla wszystkich...

I wreszcie mam podium(jupii) :) Po kilkunastu edycjach poza podium wreszcie mam ten brązowy medal :) Jednak ta przerwa wyszła mi na dobre... :)

Dnia 20.10.2005 o 19:00, LifaR napisał:

A teraz najlepsza część czyli nagroda, DB czekam, czekam :D Ale jak Cie nie będzie poczekam i do jutra ;>


No.. Nagroda już czeka :) Gdzie mam słać? Wyślij mi maila na
demobytom(małpa)gmail(kropka)com

Co do innych wersji wiz.. Za wersję kolorową byś u mnie nie dostał punktów (na pewno nie trzch, ani dwóch pewnie też nie..) Ładna, choć tendencyjna..
Przy rersji numer dwa, czyli czarnobiała.. bym się zastanawiał... Ale wtedy byś przegrał z Piotrkiem..
Jednak ta mroczna panienka była naprawdę świetna :)

>>Piotrek
>Przypominam tylko,ze nastepna Edycja ma dopisek Specjalna!! Ktos chetny do prowadzenia ??
Ee... A ja przypominam, że od ostatniej specjalnej upraszam cię o to by prowadzić najbliższą specjalną, pamiętasz? :>

>Unpredictable
Mam problem z twoją wizą.. Nie chce mi się ona już otwierać o_O A przygotowuję stronę o konkursie.
Wyślij mi proszę spakowaną wize na maila
demobytom(małpa)gmail(kropka)com

d¬.¬b™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:29, DemoBytom napisał:

Ee... A ja przypominam, że od ostatniej specjalnej upraszam cię o to by prowadzić najbliższą
specjalną, pamiętasz? :>

Hmm, no coz. Czekalem :/. Chyba jednak bede musial sam ja przeprowadzic :/. Kurde, ale ja juz pomyslow nie mam :(. Grr, grr, grr ;P


>>> T710PH
Jak cos to podaj jeszcze KIEDY wysylales wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:37, Piotrek K. napisał:

Hmm, no coz. Czekalem :/. Chyba jednak bede musial sam ja przeprowadzic :/. Kurde, ale ja juz pomyslow nie mam :(. Grr, grr, grr ;P


No.. dobra, dobra.. W następnym konkursie dam ci te trzy punkty :P
To teraz mogę poprowadzić ed. specjalną? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ;). Tak trudne to bylo :> ?? Tylko pamietaj, ze juz tak z 10 screenow tego posta zrobilem. Do tego pare zdjec cyfrowka ;P. Teraz sie nie wywiniesz :D.

PS. Spadam, odpisze na posty jutro ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 18:00, Piotrek K. napisał:

No widzisz ;). Tak trudne to bylo :> ?? Tylko pamietaj, ze juz tak z 10 screenow tego posta zrobilem. Do tego pare zdjec cyfrowka ;P. Teraz sie nie wywiniesz :D.


Tja.. A wystarczyłoby kliknąć na "URL" :>

Dnia 21.10.2005 o 18:00, Piotrek K. napisał:

PS. Spadam, odpisze na posty jutro ;)...


No! Piotrka nie ma! TO co robimy rebelię w konkursie? (buaahahahaahhahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty dochodze do wniosku, że mam jakieś dziwne, inny gust O_o
Bo gdyby LifaR wystawił wersje 3 swojej wizytówki, tą biało czarną, dostałby 3 punkty. Jakoś ta czarna nie podobała mi się zbytnio, wydała mi sięjakaś tandetna (sorry LifaR ;p )
No ale coż, gratuluje i dzięki za głos, bo widze, że tylko ty zwróciłeś na moją przemijającą wizytówkę ;D
Zobaczymy co będize w specjalnej, ale mam już pomysł na inną wize. Spędziłem nad nią wczoraj chyba ponad godzinę, ale tło jeszcze nie zaczęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować