Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

*******************************
Głosowanie


Ponieważ uczestników, na których możecie głosować jest tylko trzech, listę dam tutaj.

Lista uczestników
1. Lesz3yk - http://ja.gram.pl/Lesz3yk
2. Drakkainen666 - http://ja.gram.pl/Drakkainen666
3. PRINCE JANEK - http://ja.gram.pl/PRINCE%20JANEK

Adres do głosowania jest w regulaminie. Głosujecie na wszystkich uczestników, podając ich kolejność na miejscach 1-3.

*************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, faktycznie liczba uczestników powalająca. Ciekawe czy tematyka ludziom nie podpasowała czy może wszyscy, tak jak ja, cierpią ostatnio na chroniczny brak czasu... Zobaczymy jak to będzie przy następnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

W moim przypadku chwilowy brak czasu na zabawę w konkurs. A żałuje bardzo bo dwa pomysły miałem :/
Z pewnością są jednak i tacy, którym pozorne ograniczenie tematyki nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:45, Daimon_Frey napisał:

W moim przypadku chwilowy brak czasu na zabawę w konkurs. A żałuje bardzo bo dwa pomysły
miałem :/ (...)


A szkoda, bo pomysły masz często przedniej jakości :) No a przy następnej edycji, nie ograniczonej tematycznie, zawsze możesz któryś z nich wykorzystać, no chyba, że wpadnie Ci do głowy coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:51, bombel1981 napisał:

A szkoda, bo pomysły masz często przedniej jakości :)


Dzięki, ale nie przesadzajmy ;)

>No a przy następnej edycji, nie

Dnia 14.03.2008 o 17:51, bombel1981 napisał:

ograniczonej tematycznie, zawsze możesz któryś z nich wykorzystać, no chyba, że wpadnie
Ci do głowy coś lepszego :)


Albo znów nie będę mieć czasu jeśli zacznę pracę, której właśnie szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:36, bombel1981 napisał:

Hehe, faktycznie liczba uczestników powalająca. Ciekawe czy tematyka ludziom nie podpasowała
czy może wszyscy, tak jak ja, cierpią ostatnio na chroniczny brak czasu... Zobaczymy
jak to będzie przy następnej edycji.



A moim brak pomysłów, jeszcze się uczę tworzyć layouty i kontuzja (czytaj złamana ręka).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************************
Ogłoszenie wyników

Ponieważ Drakkainen666 się zdyskwalifikował, pozostało tylko dwóch uczestników. Każdy z nich zagłosował na przeciwnika. Jedyną, poza nimi, osobą, która zagłosowała, jestem ja.

1 miejsce - Lesz3yk
2 miejsce - PRINCE JANEK

Gratuluję :)

Edycję uważam za zamkniętą!
********************************************


Tak słabej edycji jeszcze nie mieliśmy. W związku z tym proponuję o tydzień przyspieszyć następną. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 13:38, minimysz napisał:

Tak słabej edycji jeszcze nie mieliśmy. W związku z tym proponuję o tydzień przyspieszyć
następną. Co Wy na to?


Moja 3 wygrana, ale tym razem jakoś za bardzo się nie cieszę ;) Szkoda, że nikt inny poza Tobą i uczestnikami nei wziął udziału w głosowaniu...

Pomysł z przyspieszeniem kolejnej edycji jest dobry, mam tylko nadzieję, że wyrobię się z nowym layem i następnym razem w konkursie weźmie udział większa liczba uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:44, Kolumb95 napisał:

Niby dlaczego?

1. Nieczytelny.
2. Zwykła tapeta nie wystarczy żeby wygrać taki konkurs.
Jak chcesz wygrać to musisz przygotować coś naprawdę dobrego. Przejrzyj sobie poprzednie strony tego tematu i wzoruj sie na layoutach innych, to może wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 13:38, minimysz napisał:

Tak słabej edycji jeszcze nie mieliśmy. W związku z tym proponuję o tydzień przyspieszyć
następną. Co Wy na to?



Co do przyspieszenia edycji pomysł średni, ja jeszcze nie zrobiłem połowy mojego layout..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować