Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dobrze, w takim razie zaraz piszę do moda, żeby takowego posta usunął i po kłopocie. Kto przeczytał, trudno, kto nie to nie i po całej aferze. A zresztą czy ja napisałem całą listę moich głosów czy tylko jeden???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebny kłopot...I tak często Moderatorzy nie odpisują na formularze. Stało się i tyle. Szerszeń wie, że dostał 30 pkt. na pewno i co z tego? I tak nie ma pewnych szans na zwycięstwo...Są jeszcze inni uczestnicy którzy mogą inaczej zagłosować, jak wcześniej wspomniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co nie znaczy, że nie uważam takiego zachowania za działanie fair wobec innych uczestników. A z wygranej mógłby cieszyć się Lesz3yk (autor wyglądu) nie ja. Ja wystartowałem na jego prośbę.
Skoro nic nie przemawia to nie mam wyboru:

Zrzekam się udziału w tej edycji konkursu.
Wystartuję z tym layem w następnej (być może normalnej) edycji. Adios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:06, loytartoreto napisał:

To, że 3 uczestników konkursu powiedziało komu dało najwyższą notę nie przesądza o całym
konkursie. Są jeszcze inni uczestnicy i jest ich dużo. Niekoniecznie musisz od wszystkich
dostać jeszce po 10 pkt. Więc jeszcze nie możesz cieszyć się z wygranej ;P.



Ja nic taktowego powiedziałem bo jeszcze nie wysłałem głosów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:52, piero92 napisał:

No już wysłałem swoje głosy. Bardzo cięzko było zdecydować kolejność, ponieważ wszystkie
prace były świetne :)

Dzięki piero92:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2008 o 15:20, szerszeń45 napisał:

Zrzekam się udziału w tej edycji konkursu.
Wystartuję z tym layem w następnej (być może normalnej) edycji. Adios.



dobra nie rob scen ja tylko to napisalem w formie zartu
niee gramy o zlote kalesony to tylko zabawa ( troche dystansu )
oddaj glos i nie cuduj :P
mysle ze tak mysla inni :)
maslo maslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:20, szerszeń45 napisał:

Wiem, co nie znaczy, że nie uważam takiego zachowania za działanie fair wobec innych
uczestników. A z wygranej mógłby cieszyć się Lesz3yk (autor wyglądu) nie ja. Ja wystartowałem
na jego prośbę.
Skoro nic nie przemawia to nie mam wyboru:

Zrzekam się udziału w tej edycji konkursu.
Wystartuję z tym layem w następnej (być może normalnej) edycji. Adios.

A dlaczego ta edycja jest nie normalna według ciebie, bo ja nic nienormalnego widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, czy każdemu trzeba pokazywać jak małemu dziecku palcem co i jak? Poczytaj kilkanaście postów wyżej a się dowiesz. No chyba, że podawanie niektórych punktów uważacie za rzecz normalną. Jeśli tak to chyba była moja ostatnia edycja tutaj. Coś jeszcze nie jest jasne? To cytuję:

"/../ PUNKT 6 (GŁOSOWANIE) - Głosowanie jest tajne. Głosy na Gramsajty przyjmowane są WYLACZNIE na e-maila Prowadzącego, czyli: gramsajty@gmail.com /../"

Tyle w kwestii mojej auto-dyskwalifikacji w tym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:09, Assax napisał:

Nie prosze tylko nie anulować konkursu. Wymyśl im jakąś nudną pogadankę lub nagane.

Pogadanka nic nie da pewnie... Jakaś kara za złamanie regulaminu być musi, odpowiedzialność zbiorowa mi nie odpowiada... Anulowanie głosów i dyskwalifikacja. To chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem najlepiej byłoby chyba anulować obecną edycję i po tym długim weekendzie zrobić nową rekrutację do konkursu i wtedy rozpocząć głosowanie ... a dlaczego po tym weekendzie ? ponieważ pewnie sporo osób wyjeżdża poza miasto etc więc czasu na ponowne zajmowanie się konkursem ( zgłoszenie się i oddanie głosów ) zbyt wiele osób nie będzie miało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:33, KŁEJK napisał:

Moim skromnym zdaniem najlepiej byłoby chyba anulować obecną edycję i po tym długim weekendzie



absolutnie nie!!!!!
glosowanie bylo tajne
ktos napisal na kogo i jak zaglosowal nalezy z tego wyciagnac konsekwencje - zlamal regulamin nalezy sie dyskwalifikacja dalej konkurs bez zmian
twarde prawo ale prawo
dlaczego wszyscy maja cierpiec skoro jeden sie wychylil
wszyscy pracowali przy Gsach
niestety uczymy sie na bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że to TYLKO MOJA wizja rozwiązania tego problemu ;) i nikt nie musi się z nią zgadzać ... poza tym co za problem poczekać te kilka dni i zacząć nową edycję ? Przecież efekty pracy nad gramsajtami nie przepadną a wtedy wszystko będzie tak jak należy ( zgodnie z regulaminem ) ... nie wiem niech prowadzący / prowadząca konkurs zdecyduje ... wasza sprawa jak to rozwiążecie ... ja już napisałem to co chciałem przekazać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... poza tym co za problem poczekać te kilka dni i zacząć nową edycję ?

a po co nowa edycje skoro tu juz wszystko jest rozstrzygniete nikt nie zrobi nowego gsa tylko bedzie nowe glosowani i w czasie odwleczone....

Dnia 30.04.2008 o 13:46, KŁEJK napisał:

ponieważ pewnie sporo osób wyjeżdża poza miasto....


jak wroci to przeczyta nagroda go nie minie hehehe

a ja nigdzie nie wyjezdzam....i pewnie wiele innych osob rowniez nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować