Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

>ale z pojawieniem się nowej opcji własnego tekstu juz pojawił mi się pomysł w głowie (nie wiem, może ktoś już

Dnia 29.10.2008 o 12:27, JohnLenon napisał:

na niego wpadł :D) na lay, który zmusił mnie do ponownego rozpoczęcia prac nad GSem.
Niczego nie obiecuje, ale możliwe, że w wolnym czasie znów będę odwiedzał gram.pl :D

A ja kurde wszystkie trzy zakładki z dodatkowym tekstem zmarnowałem na Imeem''a :/ Wie ktoś może, czy da się to jakoś odwrócić?? Jak wchodzę w edycję tekstu, to nie ma nic, co można by usunąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:41, Kapizak1 napisał:

>ale z pojawieniem się nowej opcji własnego tekstu juz pojawił mi się pomysł w głowie
(nie wiem, może ktoś już
> na niego wpadł :D) na lay, który zmusił mnie do ponownego rozpoczęcia prac nad GSem.

> Niczego nie obiecuje, ale możliwe, że w wolnym czasie znów będę odwiedzał gram.pl
:D
A ja kurde wszystkie trzy zakładki z dodatkowym tekstem zmarnowałem na Imeem''a :/ Wie
ktoś może, czy da się to jakoś odwrócić?? Jak wchodzę w edycję tekstu, to nie ma nic,
co można by usunąć :(

:O Ja mam tak samo ale tylko z jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:36, Laska-z-Polski napisał:

Stiffyone? Z tego, co pamiętam, to zasłynął tylko kradzieżą elementów cudzego gramsajta...

No niby tak, ale i tak jak dla mnie był geniuszem w tym co robił. ;P Jego letni gramsajt oszałamiał. Tyle ode mnie.

@kapizak ---> Usuwasz takim jakby pędzelkiem. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnego pomysłu na nowy lay, ale już wcześniej obiecałem, że wystąpię w tej edycji, więc zastosowałem prosty trik ;)

Lesz3yk

20081029205922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:59, Lesz3yk napisał:

Nie miałem żadnego pomysłu na nowy lay, ale już wcześniej obiecałem, że wystąpię w tej
edycji, więc zastosowałem prosty trik ;)

Lesz3yk


Sprytne ^^
Ale i tak mało mroczne :P A ja mam akurat farta, że udostępniłem akurat mrocznego laya :P
PS
Zapomniałeś dodać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 21:28, cedricek napisał:

Zapomniałeś dodać maila.


Maila do siebie raczej nie potrzebuję ;) Nie to co Wasze - przydają się w sytuacji, gdy ktoś nie poda nicka w treści, przy wysyłaniu przypomnień (od tej edycji ;)) oraz poszukiwaniu zagubionych głosów (;)).

Wiem, że lay nie jest jakoś strasznie mroczny, ale jest nieco schizowaty i to co najważniejsze - nawiązuje do Halloween :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 21:34, Lesz3yk napisał:

> Zapomniałeś dodać maila.

Maila do siebie raczej nie potrzebuję ;) Nie to co Wasze - przydają się w sytuacji, gdy
ktoś nie poda nicka w treści, przy wysyłaniu przypomnień (od tej edycji ;)) oraz poszukiwaniu
zagubionych głosów (;)).


łamać swoje własne zasady? No nieładnie :)

Dnia 29.10.2008 o 21:34, Lesz3yk napisał:

Wiem, że lay nie jest jakoś strasznie mroczny, ale jest nieco schizowaty i to co najważniejsze
- nawiązuje do Halloween :)


...I tak zapewne ten twój lay wygra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No usunięcie tego paska wiele by dało :P Totalnie psuje mój pomysł na obecny lay GSa :P
A co konkursu, to szkoda, że jest aktualnie tematyczny, bo bym wystartował :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************************ GŁOSOWANIE *************************
Zaczynamy kolejny etap konkursu, czyli głosowanie, które kończy się 2 listopada o godzinie 23:57. Przypominam, że nieoddanie głosów przez uczestnika oznacza dyskwalifikację.

*** Lista Uczestników***

1. KŁEJK
2. cedricek
3. rszuba (tutaj miałem pewne wątpliwości, ale załóżmy, że można się tej facjaty przestraszyć ;) Przynajmniej jest schizowato ;))
4. piterekd
5. Luzac
6. Lesz3yk
7. Chaotizz


Wszelkie informacje na temat głosowania znajdują się w Regulaminie http://ja.gram.pl/gramsajty/1


************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:19, Kaucz napisał:

Mam pytanie - ja udziału nie biorę ale chciałbym zagłosować można?


Jak najbardziej. O ile się nie mylę jest to zaznaczone w regulaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować