Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 17:24, Lesz3yk napisał:

1 miejsce i 144 pkt - Lesz3yk


Totalne zaskoczenie, ale gdzieś tam w głowie siedziało przekonanie, że jesteś czarnym koniem tej edycji.
Czyli: bez niespodzianki. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:27, Chaotizz napisał:

Buu, 3 miejsce. ;/ Idę w kącik poszlochać. ;(

Gratzz, Laska, gratz Lesz3yk. ;)
Innym też gratuluje.


Hahahahaahahahahahahaha !!! Myślałem, że będzie źle, bardzo źle, ale tu dobre 4 miejsce przy takiej konkurencji, przy średnim moim layoucie (za duża paleta barw, przez co lay stracił na klimacie. Oczywiście gratuluje pierwszej trójcę szczególnie Lesz3ykowi jego lay jest bardzo doby, ale mógł być jeszcze lepszy. Chaotizz nie płacz twój layouty też jest ciekawy.

Ciekawe jak będzie wyglądać następna edycja ? Mam nadzieje, że będzie tak samo jak w tej edycji, czyli layouty na dużym poziomie oraz duża liczba uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wygranym, tym na środku i końcu :) Szczerze mówiąc spodziewałem się gorszego miejsca, przy tak wysokim poziomie. Dziękuję wszystkim za głosy i jeszcze raz pogratulowawszy!
Liczę na drugą taką edycję ;)
Lesz3yk
Te 9 pkt. to taki chwyt, żeby utrzymać tą frekwencję na następny konkurs?? ;>
Heh
KŁEJK
Myślę, że jakbyś wrzucił na tapetę Pitt''a z jointem w ustach to miałbyś o wiele większe szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję ;)


Chaotizz
Nie płacz, Wuja Tomek da Ci lizaka :)

DJ Szlafrok
Ja być może miałem jakąś tam nadzieję na wygraną, ale z pewnością nie myślałem o takiej przewadze :)

Kapizak1
Nie. Osobiście nieco przeżarły mi się już wszelkiego typu layouty w gotyckim stylu. Twojemu nieco brakuje do ideału, przydałoby się troszkę poprawek, ale pozytywnie wyróżnia się wśród reszty. Świetnie dobrane są kolory, całość jest niby prosta, ale naprawdę estetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa dziesiąte miejsce nie jest złe ;-)
Ofc, nie liczyłem na nic więcej z layam tak prostym i robionym na szybciocha. Może kiedyś znowu znajdę czas na zrobienie czegoś efektywnego. Dzięki za głosy i do następnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście wszystkim gratuluję, ale szczególne słowa uznania dla Laska Z Polski bo miał bardzo pięknego laya.
Dzięki za głosy, nie byłem ostatni a to już sukces i tak jak Assax ten lay był dla jaj tu obcy a w nagłówku króliczek playboya XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:50, Assax napisał:

Ale ważne że zabawa była i w ogóle ...Jeszcze raz gratki dla zwycięzców.

Nom właśnie zabawa była i nasze laye śmiszne :D no i bardzo wielu uczestników było oby było jeszcze więcej za miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby...za miesiąc się postaram poprawić i wystawić lepszego lay''a .I spróbuje być w pierwszej 3 w rankingu .Choć na pewno coś lepszego wymyśli Lesz3yk albo Laska-z-Polski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:07, Assax napisał:

Oby...za miesiąc się postaram poprawić i wystawić lepszego lay''a .I spróbuje być w pierwszej
3 w rankingu .Choć na pewno coś lepszego wymyśli Lesz3yk albo Laska-z-Polski ...

Wysoko celujesz :D Czyżbyś zapomniał o Chaotizzie Kauczu? Kaucz pracuje nad jakąś mega hiper bombą więc ciężko będzie, Chaotizz jak zawsze wystawi super laya z bajerami, Lesz3yk zrobi pięknego z inwencją, a co zrobi Laska Z Polski tego nie umiem przewidzieć. Tak czy inaczej życzę już dziś wysokiego miejsca w następnej edycji.
Kurcze zapomniałbym o Piterekd i bratek196 którzy też zapewne będą w czołówce.
Btw Bratek dzięki za punkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:12, Młody miro napisał:

> Oby...za miesiąc się postaram poprawić i wystawić lepszego lay''a .I spróbuje być
w pierwszej
> 3 w rankingu .Choć na pewno coś lepszego wymyśli Lesz3yk albo Laska-z-Polski ...

Wysoko celujesz :D Czyżbyś zapomniał o Chaotizzie Kauczu? Kaucz pracuje nad jakąś mega
hiper bombą więc ciężko będzie, Chaotizz jak zawsze wystawi super laya z bajerami, Lesz3yk
zrobi pięknego z inwencją, a co zrobi Laska Z Polski tego nie umiem przewidzieć. Tak
czy inaczej życzę już dziś wysokiego miejsca w następnej edycji.
Kurcze zapomniałbym o Piterekd i bratek196 którzy też zapewne będą w czołówce.
Btw Bratek dzięki za punkt :D

Niom niom będzie fajnie - wreszcie skleję coś lepszego :) Bo będę pracował jutro i pojutrze :) A konkurencja musi być ostra - i tobie życzę lepszego layouta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:16, Kaucz napisał:

> > Oby...za miesiąc się postaram poprawić i wystawić lepszego lay''a .I spróbuje
być
> w pierwszej
> > 3 w rankingu .Choć na pewno coś lepszego wymyśli Lesz3yk albo Laska-z-Polski
...
>
> Wysoko celujesz :D Czyżbyś zapomniał o Chaotizzie Kauczu? Kaucz pracuje nad jakąś
mega
> hiper bombą więc ciężko będzie, Chaotizz jak zawsze wystawi super laya z bajerami,
Lesz3yk
> zrobi pięknego z inwencją, a co zrobi Laska Z Polski tego nie umiem przewidzieć.
Tak
> czy inaczej życzę już dziś wysokiego miejsca w następnej edycji.
> Kurcze zapomniałbym o Piterekd i bratek196 którzy też zapewne będą w czołówce.
> Btw Bratek dzięki za punkt :D
Niom niom będzie fajnie - wreszcie skleję coś lepszego :) Bo będę pracował jutro i pojutrze
:) A konkurencja musi być ostra - i tobie życzę lepszego layouta :)

Ja też coś wymyśle z radami Chaotizza tylko tym razem posłucham się tego co mi napisał bez gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę pracował całymi dniami bo nie mam co robić bo chory jestem i pomyśle przez 2 godz. w zacisznym miejscu z jakiej gliny uklepać tego laya a potem zabiore się do szukania materiałów i przez parę naście godzin będę robić layouta ^^.
Młody miro
No zapomniałem,ale już mi się pisać nie chciało ,ale nie myśl że o nich zapomniałem ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:12, Młody miro napisał:

Wysoko celujesz :D Czyżbyś zapomniał o Chaotizzie Kauczu?

Przecie każdy wie, że mam strasznie słabe layouty, więc nie wiem czym się tu ekscytować.

W następnej edycji pewnie nie wystartuje/dam byle jaki layout. Za dużo pracy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować