Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Bardzo podoba mi się Twój layout i myślę, że oddam na niego swój głos. Jestem ciekaw czy podłączyłeś do PC monitor, który na co dzień używasz do gry na PS3 ? Wygodniej Ci się na nim pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:19, Mr.M napisał:

> Jestem ciekaw ...
>

Ja natomiast jestem ciekaw, czemu niektórzy nie potrafią zrozumieć, że to nie jest temat
na wygłaszanie opinii o pracach?... -.-"

Właściwy wątek: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39488&u=346

To co. Porozmawiać nie można? Podzielić się wrażeniami na temat innych layautów? Gdyby było tak jak ty chcesz, nic by tu się nie działo prawie oprócz zgłoszeń do konkursu. Tak jest lepiej, mi to nie prze4szkadza a nawet uważam że tak jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:01, xD ominik napisał:

To co. Porozmawiać nie można?


To nie jest fajne, szczególnie w okresie zgłaszania kandydatur. Straszny śmietnik się robi i trzeba uważać, żeby nie przegapić żadnego zgłoszenia. Radzę jednak zastosować się do posta Mr. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie wiedziałem, że nie można komentować tu czyichś layout'ów i wyrażać swoich opinii na ich temat. W podklejonym poście nie widzę nic o zakazie oceniania prac innych. a mój post wyjaśnia punkt 2 regulaminu konkursu. Mogę nawet zacytować "PUNKT 2 - Gramsajty zgłoszone do Konkursu mogą być oceniane WYŁĄCZNIE przez zarejestrowanych użytkowników forum gram.pl. Tak biorących, jak i nie biorących udziału w Konkursie." A że w regulaminie nie ma informacji w jakim temacie TRZEBA oceniać prace to chyba nie możecie się do mnie przyczepić. Dziękuję, tyle z mojej strony na ten temat. Jednakże rozumiem wasze zdanie, bo komisji konkursowej mogą takie posty robić mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, zapisze sie. Mo?e akurat komuś sie spodoba ;-)

Baal Namib
baal.namib@gmail.com


Również życzę powodzenia.

20090203222237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:19, colin mcrae napisał:

"PUNKT 2 - Gramsajty
zgłoszone do Konkursu mogą być oceniane WYŁĄCZNIE przez zarejestrowanych użytkowników
forum gram.pl. Tak biorących, jak i nie biorących udziału w Konkursie."

A tu przypadkiem nie chodzi o głosowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:27, Assax napisał:

> "PUNKT 2 - Gramsajty
> zgłoszone do Konkursu mogą być oceniane WYŁĄCZNIE przez zarejestrowanych użytkowników

> forum gram.pl. Tak biorących, jak i nie biorących udziału w Konkursie."
A tu przypadkiem nie chodzi o głosowanie ?


Ocenianie = Głosowanie ? Nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak Głosowanie w tym temacie czyli każdy użytkownik może zagłosować na layouta który mu się podoba .Głosy się wysyła do prowadzącego w tym wypadku do Lesz3yka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam ideę tego tematu, ale słowa ocenianie i głosowanie nie znaczą tego samego. Zależy jak to kto zinterpretuje. Na następnego posta od kogokolwiek nie będę już odpisywał, ponieważ wystarczająco zaśmieciłem ten temat zbędnym rozmowami. Nie prowokujmy do awantury. Jurorów chciałem przeprosić za moje karygodne zachowanie.

Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:51, colin mcrae napisał:

Nie prowokujmy do awantury.


Nikt nie ma tu zamiaru rozpoczynać awantury. Dobrze, że zostało wszystko wyjaśnione.

Dnia 03.02.2009 o 22:51, colin mcrae napisał:

Jurorów chciałem przeprosić za moje karygodne zachowanie.


Jesteś nowy, więc nie ma sprawy. No i uwierz, że do karygodnego zachowania Ci jeszcze daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgłaszam się, stary i podrasowany layout z OFP, może będzie w pierwszej trójce.

Bratek196

bratek196@wp.pl

20090205105915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować